Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Draco

Ascent Full

Recommended Posts

Cauky sem tu Znova udelal sem si hru na patch 2.1.1 jak je to v configu ale hra mi stejne vypadne na error pri nacitani do sveta vubec si s tim nevim rady poradte nekdo prosim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cauky sem tu Znova udelal sem si hru na patch 2.1.1 jak je to v configu ale hra mi stejne vypadne na error pri nacitani do sveta vubec si s tim nevim rady poradte nekdo prosim :(

 

řekni alepoň jakou používáš revizi a jakou databázi, pokud používáš nejnovější revize tak už se nejspíš pod patch 2.3.0 nepodíváš proto doporučuji nainstalovat plnohodnotnou verzi 2.3.0 a s tím i server na nejnovější revizi, potom už to nebude mít důvod nešlapat

 

EDIT: na podporu verze 2.3.0 v logonserver.conf změn na MaxBuild = "7561">

myslím že na nových revizích starší verze nerozjedeš kvůli pár změnám ve hře samotné

Edited by MesoX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duplikacia itemov:mam najnovsiu verziu AC web ultimate repacku vsetko mi funguje v pohode len deje sa mi to ze ked nejaky predmet predam alebo znicim po relog sa mi objavi v inventari neviete co s tym robit?

Mam patch 2.3.0 a AC Web Ultimate Repack 7.3.

prosim poradte mi dakujem

 

-dalej sa chem spytat ci niekto nema dobry zoznam id( itemy, npc a hlavne porty do hlavnych miest)? (ak mate dajte mi link alebo to sem nahrajte dakujem)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele pls nevite proc mi nefungujou treneri ? nemam u nich zadny kouzla k nauceni skousel sem jich vic a nic nevoite co stim ?

jo a pls jak muzu upravovat veci v databazi ( vytvaret acc atd... ) ?

Edited by human

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám problém se spuštěním Ascentu... (přesněji s Reamlserverem) chce se to místo na Root připojit na Moocow takže se RS.exe nespustí a já pak nemám v ¨loginu do hry na víběr žádný realm je to prázný... prosim jak se to má upravit aby se to přpojovalo na root a ne moocow. Díky... kdyžtak ICQ: 472771016

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem si to stáhl, ale nějak mi to hlásí error když to chcu zapnout. Nechce se mi to připojit na MySQL server on localhost. Dělám to prvně a mám tu zkurvenou Vistu. Nevíte kde mám co nastavit? :innocent::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mám problém se spuštěním Ascentu... (přesněji s Reamlserverem) chce se to místo na Root připojit na Moocow takže se RS.exe nespustí a já pak nemám v ¨loginu do hry na víběr žádný realm je to prázný... prosim jak se to má upravit aby se to přpojovalo na root a ne moocow. Díky... kdyžtak ICQ: 472771016

 

Mam uplne stejnej problem a dokonce se mi nejde ani nalogovat, nevite, jak by jsem si udelal rucne novej acc? V DB nejde nic menit, ani zapisovat :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm Lidi , realmserver je k ničemu ten ani nepouštějte :-) nový acc založíš přes konzoli ascent-world.exe, napiš do ní help a zmáčkni enter, vyskočí ti info co všechno v konzole můžeš dělat

Share this post


Link to post
Share on other sites

PLs mozte mi pomoct ??? Bol som u mojej babky, ktorá mo notbook a tam mi isiel server v poho, len problem je ze toho vlea neunesie .... :) no a ked pridem domov na moje TROSKU lepsi comp tak tam mi to nejde a robim to tak isto ako na nootboku, uz ma to sere kua. Vzdy mi napise ked cem dat logon server - errror.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Konkretizuj ho (ten error).

 

jaj sry. Mno tak pisalo mi ked som zapol Logonserver - Coneting Failed. Reason was:Can't connect to Mysql server on localhost (10061)

Share this post


Link to post
Share on other sites
vyzera ze sa to nemoze pripojit do mysql asi zle nastavenie databazy v logonserver.conf

 

ok skusim to nejak prepisat......

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok skusim to nejak prepisat......

 

Mno a jtak nejde, nemohol by sem dakto hodit ako to vyzera v logonserve.conf ?? dakujem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pls , setko fachci okrem ridingu... nejde sa pytat ani trenerov a nejde to naucit ani admin prikazom..... HELP,nedalo by sa to naiko opravit????

 

PS: Zistil som ze ani trenerovia nejdu :( Nedaju sa u nich ucit kuzla

Edited by paduch

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ahojte all, začínám si zakládat svůj server takže sem lam ale server mi jede normal ale jak mam zprovoznit ten web ? jak zjistím svojuadresu atd ? musim to nahrat na www.webzdarma.cz? prosím odepištw :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×