Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
serafin

Obrazek v Signature

Recommended Posts

Chtel jsem se zeptat vim ze je to tady zakazane ale nemohl by bejt aspon protoze jde o forum o wow mit v podpisu info o nasi herni postave na oficu.

Ja pouzivam xfire a tam ta moznost je.

 

Vypada to takhle.

rohlikvitek.png

 

Asi to nedovolite ale vypada to dobre :( a bylo by dobry kdyby jsme kazdej vedeli kdo kdo hraje atd...

 

jeste tam jde dalsi verze ale ta se mi zdala pro vas velka.

rohlikvitek.png

Edited by serafin

Share this post


Link to post
Share on other sites

No pokud jde o můj prostý názor, tak na tomhle fóru se převážně řeší věci kolem free serverů, tak nás nezajímají nějaké postavy na ofíku. Ale fakt je, že se tu probírají různé témata a nevidím tu nějaké prohlášení na co je toto fórum a portál vlastně zaměřen. Nejspíš obecně na WoW.

 

Ale podstatné je, že třeba mě ty obrázky dost vadí, zvlášť když se opakují i několikrát v nějakém vláknu nebo dokonce si jich tam dává někdo třeba i čtyři. Do té doby než to tu bylo zakázáno, tak jsem musel využívat doplněk do firefoxu AdBlock Plus k blokování těch obrázků. Stejně nechápu proč by mělo zajímat všechny jakou máš postavu a že zrovna hraješ. To možná tak pár tvých známých, ale ti si taky můžou nainstalovat xfire a můžou sledovat tvůj stav přímo v tom programu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam jen dotaz jestli neco podobneho existuje i pro free servery, chtel bych si to hodit na clan web, aby kazdy videl, kdo na tom jak je a jestli hraje aniz by se musel logovat do hry, diky...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozhodně povolení obrázků v podpise neni v plánu.

 

Jinak chronos v nastavení tvého účtu je možnost si vypnout podpisy uplně :) Pokud by ti náhodou vadi i forma jak jsou teď.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh tak me tak napad neexistuje neco cim by se dali vypnout podpisy. TMyslim ze ten kdo by nechtel videt podpisy tak by si v nastaveni vypnul a nevidel by je. A tim by padla otazka ze muzeme mit obrazky v podpisu vim ze je to blbost ale stoji nad tim zauvazovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×