Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Arafeus

Armory - návod

Recommended Posts

Takže co k tomu budete potřebovat aby jste rozjeli svoji vlatní Armory a jak ji zprovoznit... Počítám s tím, že vše bude na tom stejném počítači jako databáze serveru...

 

Doporučuji:

Tortoise SVN

Xampp

Navicad a MySQL už musíte mít všichni pokud máte i svůj server, pokud ne:

MySQL

 

a nějaké ty Iconky

a ještě k tomu všemu tenhle link:

https://opensvn.csie.org/armoryblizzlike/project/

 

_________________________________________

 

Takže nejprve nainstalujeme třeba Xampp. Hlavně mějte vypnutej SKYPE jestli ho požíváte, jede přes port 80 a nešel by spustit Apache. Až ho nainstalujete, vlezte do složky Xampp a smažte obsah složku MySQL a celj obsah složky htdocs.

Pak nainstalujte Tortoise SVN. Až to budete mít, restartujte váš stroj ;) Až vám zas naběhnou Wokna, tak zase vlezte do Xamppu do složky htdocs, která by teď už měla být prázdná. Dejte pravým -> TortoiseSVN -> Export... objeví se tabulka a do URL of repository vložíte ten link a potvrdíte OK, ono vám to postahuje všechny potřebné součásti (txt a sql)...

Až se vám to natáhne tak ve složce SQL je soubor Armory_full kterej je v raru, tak ho rozbalte, budete ho potřebovat...

Instalaci MySQL a Navicatu tu popisovat nebudu, stejně to už všichni máte...

Takže si v Navicatu udělejte novou databázi s názvem Armory (nebo jestli se vám nechce tak nemusíte, hodíte to do DB mangosu) a executněte tam obsah souboru Armory_full.sql. Bude to trvat celkem dlouho.

Během toho si můžete nakopírovat ty iconky co jste stáhli do složky /images/icons/

 

_________________________________________

 

A teď to už jen správně nastavit:

 

ve složce configuration si otevřete mysql

<?php

$realms = array(

"Your Realm Name" => array("Název vašho Realmu", "root", " Heslo do vaší DB", "localhost", "mangos", "mangos")

);

 

pokud máte DB s mangosem jinde než na počíta kde budete mít Armory tak si myslím že za všechny localhosty bude stačit dosadit IP počítače na němž se nachází DB s mangosem, ale nevím, nezkoušel jsem to

 

hned pod tím je

 

/* Default Realm if not set */

$realmName["DEFAULT_REALM"] = "Název Vašeho Realmu";

 

a o něco málo níže

 

$MySQL_User["WEBSITE"] = "root";

$MySQL_Password["WEBSITE"] = "heslo do vaší DB";

$MySQL_Host["WEBSITE"] = "localhost";

$RealmDB["WEBSITE"] = "mangos";

 

no a pak kdo chce tak si upravte settings, ale já myslím, že bude stačit když jen změníte tenhle rádek:

efine( "HEADER_TITLE" , "CHANGE ME IN SETTINGS.INC.PHP" ); // Change this to the text that you want on the top of each page,

za CHANGE ME IN SETTINGS.INC.PHP si dosaďte co chcete, je to název kterej se vám bude ukazovat ve vaší armory.

 

____________________________________

 

To by mělo být vše, pokud jste vše dobře nastavili, a zadáte do internetu http://localhost tak by vám měla najet armory a vy by jste měli v ní dokázat vyhledávat...

VAROVÁNÍ: Neotevírejte stránku dřív než tohle všechno uděláte, jakmile to provedete, nebudou se vám zobrazovat oconky itemů...

 

Tímto bych se rád omluvil Charlimu od něhož sem zkopíroval několik řádků z topicu Jak na Armory bez jeho vědomí.

Edited by bLuma
warez

Share this post


Link to post
Share on other sites
je to delany pro oddeleny DB mangos, charakters, realmd? nebo jen pro mangos, realmd?

 

pro oba, ja mam teda jen mangos a realmd ale vcera co mi radili tak to maj i oddelene

Share this post


Link to post
Share on other sites

kde mam chybu?

je mi jasny ze bude v mysql.php ale nemuzu prid na to kde :/ mam database mangos, characters, realmd. Ale nejde mi to ani kdyz to udelam jako mangos a realmd DB.

 

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ')' in E:\xampp\htdocs\armory\configuration\mysql.php on line 3

Edited by dodov

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Your Realm Name" => array("server name, "root", "heslo do MySQL", "localhost", "realmd", "realmd")

 

to je muj 3 radek, chyba bude asi tady "realmd", "realmd") kam to ma odkazovat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Your Realm Name" => array("server name, "root", "heslo do MySQL", "localhost", "realmd", "realmd")

 

to je muj 3 radek, chyba bude asi tady "realmd", "realmd") kam to ma odkazovat?

 

oboje by melo bejt na mangos

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Your Realm Name" => array("server name, "root", "heslo do MySQL", "localhost", "realmd", "realmd")

 

to je muj 3 radek, chyba bude asi tady "realmd", "realmd") kam to ma odkazovat?

Máš tam syntaktickou chybu, jak ti říka chybové hlášení.

Správně je:

"Your Realm Name" => array("server name", "root", "heslo do MySQL", "localhost", "realmd", "realmd")

Edited by illi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Máš tam syntaktickou chybu, jak ti říka chybové hlášení.

Správně je:

"Your Realm Name" => array("server name", "root", "heslo do MySQL", "localhost", "realmd", "realmd")

 

jop to jsem prehlid, za nazvem serveru nemas uvozovky...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jede ale funguje mi jen Honor rank a zbytek kdyz dam search tak to hodi hlasku:

neni to tim ze mam delene DB na mangos a characters?

 

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in E:\xampp\htdocs\armory\source\ajax\ajax-search-getresults.php on line 18

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in E:\xampp\htdocs\armory\source\ajax\ajax-search-getresults.php on line 19 

Edited by dodov

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten mam povolenej... me jen vrta hlavou proc mi to doma na localhostu jde, ale kdyz to pustim na serveru kde je taky XAMMP a port 80 povoleny ze to nejde. Pritom vse sem udelal do puntiku stejne. (stejny problem mam i z web strankama)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nejses sam, me se to na localhostu zobrazuje teky, ale kdyz to chci dat na web tak to nejede a i kdyz to necham na svy verejny IP tak se to stejně nezobrazí :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

mohli by jste mi prosím poradit co má být kde napsané v tom configu mysql??Mám v tom trochu guláš.Díky moc:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
mohli by jste mi prosím poradit co má být kde napsané v tom configu mysql??Mám v tom trochu guláš.Díky moc:))

 

Myslíš config samotného mysql serveru nebo config k tomu armory a jeho část k mysql? Co konkrétně máš za problém?

Share this post


Link to post
Share on other sites

myslím configurační soubor mysql,který se nachází ve složce configuration

Nevím kam mám napsat heslo,uživatele,jaké databáze,...Prosím help

Share this post


Link to post
Share on other sites
myslím configurační soubor mysql,který se nachází ve složce configuration

Nevím kam mám napsat heslo,uživatele,jaké databáze,...Prosím help

 

Co je proboha na tom návodu nejasného???

 

<?php
$realms = array(
"Your Realm Name" => array("Název vašho Realmu", "root", " Heslo do vaší DB", "localhost", "mangos", "mangos")
);

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt neviem co robim zle vsetko som vyplnil a hlasi mi toto vsetko...

 

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\Documents and Settings\Wow\Desktop\Soft\xampp\htdocs\armory-offi\configuration\mysql.php on line 56

Unable to connect to SQL host: Unable to connect to Character SQL database: No database selected

Notice: Undefined index: Antik Realm-Alfa in C:\Documents and Settings\Wow\Desktop\Soft\xampp\htdocs\armory-offi\source\honorranking.php on line 16

 

Notice: Undefined index: in C:\Documents and Settings\Wow\Desktop\Soft\xampp\htdocs\armory-offi\configuration\mysql.php on line 53

 

Notice: Undefined index: in C:\Documents and Settings\Wow\Desktop\Soft\xampp\htdocs\armory-offi\configuration\mysql.php on line 62

 

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\Documents and Settings\Wow\Desktop\Soft\xampp\htdocs\armory-offi\source\honorranking.php on line 78

 

nastavenia mam pritom nasledovne:

$realms = array(

"Your Realm Name" => array("Antik WoW", "root", "mysql-heslo", "localhost", "realm-databaza", "DB-charov")

);

A taktiez som aj pridal do MySQL servera Databazu a jej cofig tiez tu:

 

$MySQL_User["WEBSITE"] = "root";

$MySQL_Password["WEBSITE"] = "mojeheslo-mysql";

$MySQL_Host["WEBSITE"] = "localhost";

$RealmDB["WEBSITE"] = "armory";

 

Vopred Ďakujem za pomoc...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×