Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Kukinko

WOW offik

Recommended Posts

Nesuď někoho koho neznáš... dávám ti warn za urážky...

vyjadrujem slusne svoj nazor, nenapisal som tam nejake extremne urazky a slovo dement nie je tiez velmi urazlive takze nevidim dovod preco som dostal warn..........a ze ich nepoznam... staci sa pozret na ich stranku a chodit tam trochu castejsie ze sneakercz...

 

sT@N

Edited by sT@N

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě je úpřimně jedno, jestli nemaj žádný osobní život, ale pokud to chceš komentovat, tak se vyjadřuj stylem, který je aspoň trochu přípustný.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mě je úpřimně jedno, jestli nemaj žádný osobní život, ale pokud to chceš komentovat, tak se vyjadřuj stylem, který je aspoň trochu přípustný.

Já myslím že je uplně jedno co si Ston myslí. Každý má svůj pohled na každou věc. Někdo ho vyjádří vulgárně viz. warn někdo dokáže slušně. Každopádně DT udělal jsem si undead rogue a hned na začátku jsem dueloval s jednim lockem dal jsem s nim /laugh a nějaký priest na mě začal česky at držim hu*u. To je muj obrázek co si myslím o DT. Nemužeš se ani zasmát bez toho aby nějakej puberťáckej magor ti napsal abys držel hu*u. Ale podobně je to na ENG viz. The Maelstorm tam lvl 32 pala..z5 už mě tam nedostanete! Děs.... :sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak za sebe muzu rict ze Drak thul ma jedinou vyhodu a to je ta CZ. Opravdu je to jinak server na nic. Black Division tam ridi celou hordackou ekonomiku a tak jsou v aukcich naprosto nesmyslne ceny. Mam tam postavu 60lvl a docela toho lituji. Je to dosti nevyrovnane a hlavne nevyhodou je ze tam hraje vetsina ceskych deti, protoze tam proste mluvi cz/sk tak obrovske procento lidi, ze se opravdu domluvite s kazdym. No a tyhle deti si libuji v reskillovani a kdyz na to nemaji tak si zavolaji posily. Je to u obou stran pomerne stejne. Jen horda je opravdu o neco lepsi....dalo by se to tak aspon rict z mych zkusenosti

 

za me Drak'thul nedoporucuji opravdu nikomu kdo si chce normalne zahrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schanim lidi do Guildy za Hordu na realmu Drak'thul. Kdo chce at mi pise PM. beru jakykoliv lvl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lidi je cas s tim neco delat, je cas zavyst na DT jakysi PUNKBUSTER

musime s tim zlem bojovat!

spolu to napravime, v jednote je sila!

za lepsi budoucnost!!!

 

<3 sry nechal sem se unyst

 

p.s. neberte me vazne, ja vas taky neberu ~Kubajss

Share this post


Link to post
Share on other sites

DT je nas a meli bychom s tim neco delat :)

 

Nechcete prece aby alici nakopali prdelku hordakum.

 

FOR THE HORDE!!!

 

Edited by serafin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dřív jsem byl na Burning Steppes, ale nedávno jsem přimigroval do guildy Motion(nejlepší alianční gilda) na Drak'thul a jsem spokojen v gildě jsou lidi dospělý a to co je v general chatu apod. mě nezajímá.

 

BTW: Jsem s TranZerem ve stejný gildě. :)

Starší topic...ale i tak. Díky Sneakere, na tom serveru Burning Steppes je to dost v pohodě. Našel jsem za horde CZ guildu, na každém kroku fajn lidi, aukce docela normální ceny....fakt také doporučuji. Tento server je první na kterém je radost hrát. :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to jsem rád, že se někomu libí. :) Výhoda Burning Steppes je, že tam není převaha jednoho národa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja doporucujem jednoznacne Mystiq.org oni fakt vedia co robia maju 2 servery hravaj na patriote 600-700hracov mangos takze funguje vela spelov talentov dungy (ja mangos nemusim ale oni ho urobili dobry) ma dobru latenci je stala pada raz za takych 4-5 hodin a saveje to a este sa mi paci to ze tam nikdy nebol wipe uz 1aj pol roka

 

ja by som ho nazval: slovensko-cesky ofik

Edited by furion03

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja doporucujem jednoznacne Mystiq.org oni fakt vedia co robia maju 2 servery hravaj na patriote 600-700hracov mangos takze funguje vela spelov talentov dungy (ja mangos nemusim ale oni ho urobili dobry) ma dobru latenci je stala pada raz za takych 4-5 hodin a saveje to a este sa mi paci to ze tam nikdy nebol wipe uz 1aj pol roka

 

ja by som ho nazval: slovensko-cesky ofik

 

No jo no jo pohadky si vypravej nekomu jinymu :D

 

slovensko cesky ofik je Drak'thul kde je da se rict uz 99% cechu a slovaku nez kdysi. Uz pekne dlouho jsem nenarazil na eng hrace, proste whispery prichazej cesky atd, vsude se tam mluvi cesky. Ovsem nemit tam kamose tak tam nevkrocim kvuli prave ceske demenci malych deti, ktere tam jsou. Jinak Realm kam bych sel by byl nejspise Sunstrider popr. nejaky jiny server v battlegroupe Blackout.

Edited by Malfik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malfi ka co ked sa tam dorozumies po cz na Drakthule ? nebud pohodlny aspon by si si precvicil anglictiny alebo nemocinu mno a na tom cz servery hraju same male usmrkane deti cest vynimkam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Malfi ka co ked sa tam dorozumies po cz na Drakthule ? nebud pohodlny aspon by si si precvicil anglictiny alebo nemocinu mno a na tom cz servery hraju same male usmrkane deti cest vynimkam :P

 

Jak rikam, nemit tam kamose tak tam nevlezu ... ja sice anglicky umim, ale procvicovat se rozhodne vyplati i po strance mluveni tj s anglickou guildou jak na VT/TS tak i ve hre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no mohl bych mít trochu blbej dotaz .. ? pokud bych si například na Drak'Thulu vytvořil postavu a pak bych si to rozmyslel že bych šel na jinej realm můžu takhle přejít a zůstane mi tam ta postava nebo bych ji musel smazat ? .. jednoduše řečeno - dá se hrát na více realmech najednou ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jediné co ti poradím...

NIKDY NECHODIT NA DRAK'THUL hrajou tam sice češi ale samí dmnti s věkem 10-13 .... ochota? lol spíš neochota.... Fakt DMNCE nade vše...

Já hraju na outlandu... neztěžuji si :)

Takže od Drak'thulu účet dál....

*** Tomu Věřte! ***

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasny asi bych tam taky nešel byl to jen příklad ptž moc serveru neznam :rolleyes: ale tak mě jde o princip jestli jde hra na vice realmech naraz ... asi bych šel na nějakej anglickej abych si procvičil angličtinu taky ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jediné co ti poradím...

NIKDY NECHODIT NA DRAK'THUL hrajou tam sice češi ale samí dmnti s věkem 10-13 .... ochota? lol spíš neochota.... Fakt DMNCE nade vše...

Já hraju na outlandu... neztěžuji si :)

Takže od Drak'thulu účet dál....

*** Tomu Věřte! ***

tomu nevěřim :) hraju na Drak'thul a zatim jsem potkal jen spamery na kanálech...ochota není? lol mám tam 2 účty jeden Horda druhý Ally a vždy mě někdo pomohl vyexpit :) Jestli se říká, že za Ally hrajou děti a málo lidí to ať klidně hrajou já radší chci plno nepřátelů.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm já osobně volím Drak'thul hraju už tam 3 roky a jsem spokojena ukázala bych ti jak to i na Drak'thulu chodí jestli by jsi měl zájem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jediné co ti poradím...

NIKDY NECHODIT NA DRAK'THUL hrajou tam sice češi ale samí dmnti s věkem 10-13 .... ochota? lol spíš neochota.... Fakt DMNCE nade vše...

Já hraju na outlandu... neztěžuji si :)

Takže od Drak'thulu účet dál....

 

Nepletes si nahodou Drak´Thul s Dark´Zul :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenze tady de o tohle: ve startovní lokaci narazil na par typku kteri tam krosili. Nejspis spoluzaci ze tridy. No a on se k nim přidal a spulu xpili po čase zjistil, že mají třeba 11 let a tak se od nich oddelil v hlavním městě narazil na dalšího typka a sli spolu xpit. Zjistil že mu je 13 let a tak ho opustil. Proste spatná lokace a nahoda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sice pravda, ale není pravda že za ali hrajou samé děti. Mě je 19 jsem sice holka ale hrajou tam i starší kluci. Základ je udělat si tam dobrou reputaci. Být ke všem vstřícný atd.... Jinak neprorazíš. A určitě jsi tam najdeš své místo. Tak jako já.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×