Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Method-man

Method-man moderátorem?

Recommended Posts

Mno tak mne napadlo, proč to nezkusit, proč se neoptat ... třebas tím ted i zjistím jaké máte o mne mínění.

 

Mám zájem na tom, státi se na WoWresource moderátorem. Ne vždy je tu totiž dostatek lidí pro organizaci tohoto (dnes již) chaosu.

 

Co Vám mohu nabídnout?

 • Znalost práce s fórem
 • Schopnost dynamicky řešit problémy
 • Znalost jiných hlavních vyvojářských fór
 • Pracovitost
 • Svůj zbývající volný čas od á20:00 - 02:00
 • Dlouhodobá aktivita na fóru - od 17.04.2006
 • Oběktivnost
 • Znalost kompletní administrace serveru - MaNGOS, SQL, Linux, Windows, ssh etc.
 • Znalost xhmtl, css a částečně php kódu
 • Nejsem profesionál, vše se učím sám a proto ode mne nikdy neuslyšíte složité odborné definice ale pouze zkusenosti z praxe apod. - lépe to lidé pochopí
Co mě může podrazit nohy?
 • Nejsem profesionál, vše se učím sám a proto ode mne nikdy neuslyšíte složité odborné definice ale pouze zkusenosti z praxe apod. (beru to i jako nevýhodu)
 • 80% warn levelu (nyní již 70 :whistling: )
 • Rád "diskutuji" a rád obhajuji svůj názor (i když není zrovna správný)
 • Mínění lidí o mě.
Co Vy na to? Edited by Method-man
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic proti (v zásadě :) ) nemám ale tohle je na sneakovi. Jestli bude mít zájem, tak to repostne do moderátorské sekce, tam to bude tak týden-14 dní ležet a pak se uvidí :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

aspoň si to mohl říct česky ... no nic chápu, sám jsem to uvedl jako moje "mínus" ... ale když je hlavní kritérium warn...

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlavní kritérium není pouze warn, ale rozhodně to o něčem vypovídá. Jako další věc co mi vadí, že máš svůj server a mohl bys zneužít svého postavení, abys mu přilepšil. Zatím se mi zdá, že toho využíváš i jako obyčejný uživatel. Od moderátora se očekává nezaujatost.

 

Vůbec si nemusel zakládat toto téma, ale mohl si mě prostě kontaktovat soukromě. Jinak samozřejmě, není všem dnům konec a v budoucnu můžu svuj názor změnit, ale můj momentální názor zní NE, ani kdyby všichni ostatní moderátoři měli jiný názor.

 

Jediné co ti můžu doporučit, snaž se diskutovat na profesionální úrovni bez přihlouplých poznámek. Sleduju tě ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
warnga9.png

 

OO, LOL, ja mam 60%

 

Ale ja osobne bych klidne Method-Mana volil aspon do wow resource developer. Hodne krát mi poradil s mangosem, a díky mu mi server slape :-)

 

// SneakerXZ: Už máš 70% ;)

 

EDIT: nj, tak jeste 10% a budeme na tom stejne xD

Edited by Radek402

Share this post


Link to post
Share on other sites

myslím, že neprosazuji zájmy svého serveru o nic více než kdokoliv jiný zde, každopádne s rozhodnutím administrátora se nedá nic jiného než souhlasit. Možná jsou slova - zneužít, využít - až příliš, určite bych pomyslnou konkurenci nepodhodnocoval. "kraluji" malému serveru nato, abych si mohl dovolit vyskakovat ;) a co se týče ještě menších serverů než mám já, tak takové se snad už ani nepovažují za mmorpg servery.

 

Moje osobnost a můj způsob vyjadřování už se po 18ti asi nezmění a o změně tvého nazoru se nedá tím pádem ani uvažovat.

 

No kdoví jak dlouho tu na fórku ještě pobydu :) ... přeci jenom kulaté jubileum už se mi blíží :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Každý se může změnit... pokud své šance zahazuješ hned, tak pak se budeš muset smířit s verdiktem jaký je teď.

 

Ještě jedna věc mě naštvala. Myslím, že si administrátor či moderátor? teď nevím, ale to je jedno, na jednom fóru podobné tomuhle. Když jsem našel odkaz na toto fórum a našel tam nějaké věci zkopírované přímo z tohoto fóra, tak to nepřidalo moc dobrého na názoru o tobě.

 

Lidé odcházejí a za přicházejí, po tobě přijde za někdo jiný atd.

 

Pro motivaci ti snižuju varování... a pamatuj si - nezaujatost, nápomocnost a žádné přihlouplé poznámky ;)

 

Dnes už jdu spát, můžem o tom diskutovat zas jindy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...našel tam nějaké věci zkopírované přímo z tohoto fóra...

ano, priznavam, ale u tech veci je napsano (uplne dole)

specialni podekovani charliemu a [WoWresource.eu] teamu
:(

 

edit: dekuji za snížení warnu, přeji dobrou noc ... a nad těmi "šancemi" se zamyslím :)

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele boss má pravdu. Vem si třeba tvoji signaturu!

"admin serveru Kal'Gul" - reklama serveru :P

"chytremu napovez, Ascentaka kopni!" - shazování Ascentu

 

Začal bych tím, že bych si změnil signaturu na něco nezaujatého co pomůže wowresource a ne tvému serveru nebo tvému egu...

 

A ještě jeden názor, nevím kdy a za jakých okolností se snižuje warn, ale doporučil bych ti zaměřit se na zveřejnění nějakých zajímavých návodů ve wiki s diskusí ve foru k tomu návodu. Třeba mě tady povýšili na wowresource developera dokonce bez mého vědomí, což bylo dost kuriozní, že se mě ani nikdo nezeptal :) Ale možná, že ti co o to nestojí, se na to nakonec hodí nejvíc. Nějak akorát nevidím ty výhody, které mi z toho mají plynout :)

 

A nainstaluj si nějakou kontrolu gramatiky do prohlížeče! Bys ani nevěřil jak to pomáhá pří zápasení s gramatikou. "Oběktivnost" je od slova objekt a tedy objektivnost a ne od slova oběd nebo co :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×