Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
dodov

Full spawn SSC

Recommended Posts

Zdravim.... mam tu pro vas full spawn + creature move v raidove instanci SSC (25men).

Jak na UDB a UWDB byl docela maly a vetsinou i spatny spawn mobu.

 

Proto sem se ja a dalsi GM rozhodli ten spawn dodelat. Bouzel se mi nedari vydumpovat z DB pouze to SSC tak sem davam FULL tabulky "creature" a "creature_movement" pokud se to nekomu podari budu jedine rad kdyz to sem pak postne.

 

Vse je delano na UDB 342 + mangos 5435

 

maly nahlad jak to priblizne vypada

http://youtube.com/watch?v=FJTUvoqbX8A

 

download

http://www.sendspace.com/file/vjt2au

made by Aeternitas team

Edited by dodov

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ma to jeste par drobnych chybycek co sem si vsimnul napr zamena nejakych druhu NAGU za jiny, ale to uz je fakt drobny detail

Share this post


Link to post
Share on other sites

je to opravdu mega skvostna prace,ted jsem se na ni koukal,ale preci jenom to chce ty veci z toho vytahnout,ale fakt se to povedlo,konecne to ma svou uroven SSC :mid_bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

muzu te poprosit, jak to z toho vytahnes?muzu hadat pomoci script prikazu?neee ja uz vim vyfiltrujes urcitou mapu a tu exportujes? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to charlie: no ja to spawnoval podle toho videjka a po vytach sem odpor neviděl .. takže sem to spawnoval a nastavoval movment až od výtahu dál.. jinak sry za ty druhy nagu ale z toho videjka se fakt blbě dá rozpoznat druh nagy.. ještě se to dopiluje a snad to bude ok..

přece jen 7hodin nastavovaní a spawnovaní k něčemu bude.. :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

charli na zacatku zadny mobove byt nemaji. Byl sem u kamose, ktery osobne vesel do SSC a opravdu az k tomu mensimu vytahu nic byt nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

charlie ten QG na BT se spawnuje po zabiti Karathresse (tak nejak se menuje :) ), ale musis mit este nejaky prequest na prequest, ktery zadava aldor nebo scryers v Shadowmoonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×