Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
jolymp

tak odchazim=)

Recommended Posts

no lidicky mizim

 

z wow "sceny" asi urcite nemńavratne uz sem si wow smazal innocent.gif

ale na forum jeste mrknu kvuli nekterim lidem ackoliv od startu tohodle serveru a tim zaroven meho pusobeni v wowu zde jiz plno cool lidicek nechodi... sad.gif

 

nejlepsi by se bylo zozloucit starou tesknivou indianskou pisni ale je dlouha a ja... laugh.gif

 

chtel bych podekovat adminum za peknou hru a hlavne sneakerovi protoze v obdobi kdy na tom delal sam (1dallnaris) sem si zahral nejvic na 2 dallnaris mnoho znamych z prvniho neprislo a to ani pres vyzmu mou a clenu vznikajici guildy ktera tak nikdy nevznikla

SNEAKERE DIK A VIC NEZ JEN ZA WOW... tongue.gif

 

uchiluji se k temnemu spanku pareb jsou prazdniny ale ja snej uz asi docela tak uplne neprocitnu

moje accounty nemazte pouziva je kamos...

dale nabizim ipb forum ktere nebudu potrebovat a ktere vzniklo ve sůpolupraci(sneakerove praci) se sneakerem

z pozdravem

za vsetina jolymp (petr)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm vsichni mizime... ermm.gif

Ja diky """dokonalemu""" erotelu a uzavrenemu portu... pinch.gif

Sice jsem tu byl novacek, ale co jsem potkal pracovne starsi hrace... cool.gif

No nic Guild Wars vola... nw2_guitar.gif

 

Uah malem jsem zapomnel mej se Jolyimpe... rolleyes.gif

Edited by Melichor

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm vsichni mizime... ermm.gif

Ja diky """dokonalemu""" erotelu a uzavrenemu portu...  pinch.gif

Sice jsem tu byl novacek, ale co jsem potkal pracovne starsi hrace... cool.gif

No nic Guild Wars vola... nw2_guitar.gif

7997[/snapback]

Jojo v GuildWars se budem moc sejít jen co budu mít víc času teď čtu jen knihy o programování plus zkouším dělat různé věci smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm vsichni mizime... ermm.gif

Ja diky """dokonalemu""" erotelu a uzavrenemu portu...  pinch.gif

Sice jsem tu byl novacek, ale co jsem potkal pracovne starsi hrace... cool.gif

No nic Guild Wars vola... nw2_guitar.gif

 

Uah malem jsem zapomnel mej se Jolyimpe...  rolleyes.gif

7997[/snapback]

MEJ SE TAKY JA GUILD WARS NEHRAJU A ANI NEBUDU... mid_sword.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
MEJ SE TAKY JA GUILD WARS NEHRAJU A ANI NEBUDU... mid_sword.gif

8003[/snapback]

Kam vůbec odcháziš jolympe co budeš dělat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kam vůbec odcháziš jolympe co budeš dělat?

8004[/snapback]

no zastihnete me na na ICQ:311-049-418

 

jinak herne asi zatim nikde prozatim koncim s MMORPG

coz me velice mrzi ale me trvale potize windowsi a podobne veci me presvedcili a zkurveny "mrkvosoft" mi muze.....

 

budu se venovat predevsim zivotu uzivani adt. co se tyce PC a svetu kolem musim dodelat web na ktery nemam cas... a jinak uz sem zasoben literaturou C# blink.gif takze mam co delat vubec zatim netusim a neprecetl sem jeste ani stranku...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste mail [email protected]

 

jeste do soboty se tu ukazu a pak vi jen buh

 

mimochodem abych nezapomel budu delat na filmu hlavne dabing ale meli by tam i zmeny efektu grafickych i zvukovich presne nevim to neporadam ja sem prizvan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIdi byli to s vama prijemne strqvdene okamziky a urcite toho moc nelituju slava tem kdo zustavaji a cest vsem kteeri odchazeji !

Share this post


Link to post
Share on other sites
LIdi byli to s vama prijemne strqvdene okamziky a urcite toho moc nelituju  slava tem kdo zustavaji a cest vsem kteeri odchazeji !

8019[/snapback]

to jsou cool slova.....

uz mi jede windows stacil reinstal... innocent.gif

ale to situaci nemeni koncim ale postavi z meho uctu budou hrat bratr si nainstaloval wow... sad.gif ale ja ho smazu (nekteri znate to dezo "smolky")

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×