Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
jinora

hráč na GMisland

Recommended Posts

jak dostanu hráče na Gmisland tak aby tam mohl kdykoli třeba port který bude stát na pořád nebo lod ???? i když bude GM offline ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bud si vytvor port na GM island, nekde tady je navod, ted presne nevim kde, muzes si to najit. Taky muzes pridelit na na .tele prikaz gm level 0 ale to se ti asi nehodi... Nejlepsi je podle me udelat port na GM island ale nezapomen ho udelat taky zpatky ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otevři si textový dokument a vlož do něho to, co vidíš níže. Koncovku mu změn na .sql , poté executni do své DB.

Ale nezapomeň, že musíš změnit HODNOTY !

 

INSERT INTO `gameobject_template` VALUES ('ENTRY', '22', 'DISPLAY_ID', 'NAZEV_PORTALU', '2', '64', '1', 'SPELL_ID', '0', '1', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '');

 

 

INSERT INTO `spell_teleport` VALUES ('SPELL_ID', 'MAP_ID', 'SOURADNICE_X', 'SOURADNICE_Y', 'SOURADNICE_Z', 'ORIENTACE');

 

ENTRY = ID portálu

DISPLAY_ID = vzhled portálu

NAZEV_PORTALU = název portálu

SPELL_ID = Je jedno jaký dáš, ale nesmí se shodovat s ENTRY

 

MAP_ID, SOURADNICE_X , SOURADNICE_Y , SOURADNICE_Z , ORIENTACE = souřadnice, kam portál bude portovat.

 

<Souřadnice GM Islandu >

Map_ID= 1

SOURADNICE_X = 16222,1

SOURADNICE_Y = 16252,1

SOURADNICE_Z = 12,5872

 

btw, na MaNGOSU je tabulka spell_teleport nebo tabulka areatrigger_template ?

Edited by Zachy

Share this post


Link to post
Share on other sites

spell_teleport, a navod tu uz je, v sekci FAQ.. pokud je outdated, tak ho aktualizuju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nedoporucam spristupnenie GM Islandu pre hracov potom tam bude chodit kazdy player a bude to crashovat a potom ty prides zalozis new topik a napises pls help crashuje mi to asi spatne core tak ak sa toto stane ta uvidis moju reakciu :P

 

EDIT: potom v jedenj vete zbadas tolko nadavaok kolko si este v zivote nevidel :D:):rofl:

Edited by miki999

Share this post


Link to post
Share on other sites
nedoporucam spristupnenie GM Islandu pre hracov potom tam bude chodit kazdy player a bude to crashovat a potom ty prides zalozis new topik a napises pls help crashuje mi to asi spatne core tak ak sa toto stane ta uvidis moju reakciu :P

 

EDIT: potom v jedenj vete zbadas tolko nadavaok kolko si este v zivote nevidel :D:):rofl:

 

 

lol lol lol lol

 

proč by měli hráči na GM islandu schazovat server ?? ten má možná blbý textury že se semtam propadnou ale crash ?? tak horký to přece nebude ne ?

 

dík za ty kody

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej mno daj 50 ludi na GM island a povec nech 10 z nich da duel a potom mi daco povec

Edited by miki999

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doporučuju použít GM islandy "Tanaris" "Silithus" ... Tam jsme kdysi udělali FUN island(v tanarise) ...a hráčům se to líbilo:) Ještě nedávno v DB byl port na tento island .tele GM1 ..ale teď jsem to tam jaksi nenašel..ale dá se tam dostat se speedem za chvilku (je to i mimo mapu,na jih nebo východ,nejsem si teď jist xD Ale jistě většina ví,o kterém islandu mluvím. Hodil bych souřadnice,ale nemám momentálně k dispozici server.

Video toho našeho islandu :) (neberte to jako reklamu,protože server je zrušen-respektive není přístupný veřejnosti)

http://www.stream.cz/video/8/32526-wow

Edited by chechtula

Share this post


Link to post
Share on other sites
hej mno daj 50 ludi na GM island a povec nech 10 z nich da duel a potom mi daco povec

 

 

MikiMora ma pravdu co ty vys daj duel lagne server a hup ho dole a nevym proc chces hrace na gm island kdyz je to GM island To si udelej player island a mas to lepsi dej vendori festival a vsichni budou stasny a budou tancovat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo a jak si udělám vlastní island ??? to mám nějak naházet GO země a budov ? nebo mám použít test a designe island kterej tam ani nemám ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No,to je jedna možnost,nebo si nějaký najít;) A jak jsem ukázal ten island ve videu,ten má textury,apod v pohodě,může se tam dostat i hráč (ale je to na docela dlouho plavání,takže portál doporučuju). A bylo tam dost lidí,duelovali,všecko...A server (MaNGOS) nám držel v pohodě:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No,to je jedna možnost,nebo si nějaký najít;) A jak jsem ukázal ten island ve videu,ten má textury,apod v pohodě,může se tam dostat i hráč (ale je to na docela dlouho plavání,takže portál doporučuju). A bylo tam dost lidí,duelovali,všecko...A server (MaNGOS) nám držel v pohodě:)

 

 

nějak sem nepochopil o jaký ostrov jde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

GM 1 (na juhu , za mapou Tanarisu , su to 2 ostrovy + rafineria z War 2 , goblinske domceky) - 1 -11805.5 -4754.13 6.96693

GM 2 (na uplnom juhu Silithusu , taurenska vigvam , stajna alebo co to je) - 1 -10735.8 2463.19 7.8301

Share this post


Link to post
Share on other sites
GM 1 (na juhu , za mapou Tanarisu , su to 2 ostrovy + rafineria z War 2 , goblinske domceky) - 1 -11805.5 -4754.13 6.96693

GM 2 (na uplnom juhu Silithusu , taurenska vigvam , stajna alebo co to je) - 1 -10735.8 2463.19 7.8301

No tak se někdo našel,kdo to dal rychleji:) Musím se ještě balit,jedu do ALp ještě,tak jsem to sem zapomněl postnout,pardon;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
GM 1 (na juhu , za mapou Tanarisu , su to 2 ostrovy + rafineria z War 2 , goblinske domceky) - 1 -11805.5 -4754.13 6.96693

GM 2 (na uplnom juhu Silithusu , taurenska vigvam , stajna alebo co to je) - 1 -10735.8 2463.19 7.8301

 

 

.go mi nějak nefunguje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

skus .tele gm1 a .tele gm2

Na ascente su tam povodne nahodone mozno budu aj na mangose :) (resp. v databazach)

Edited by Phoenix1994

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm.. niekde som videl ze na gm islande vo dverach bola brana ktoru vedel otvorit len Admin ( acc level 3) ...

newiete ako sa to da spravit?? pokial to tu uz je tak sorry. nikde som nenasiel

dik

Edited by Tress

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×