Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Rock Lee

fly mount na Azerothu

Recommended Posts

hojte pls poradil by mi někdo jak se dá mountnout fly mount mimo OL? už sem fakt skoušel vše (naučit se spell mounta a jiný)

fakt nevim co s tim předem díky za radu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to možné udělat přes scripty, ale je to na nic. Protože stejně nemůžeš přeletět z kontinentu na kontinent takže to máš na 2 věci. Navíc nejsou textury udělány tak důkladně takže by to bylo na nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo to jo viděl sem azeroth z vejšky a vim že je děravej jak český silnice ale já to ci vědět jak to udělam abych furt nelítal pomocí .cheat fly ten mount je přeci jen stylovej :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to zkus něak nascriptovat přes .cheat fly a hoď to něak do mounta . Já někdy tak testuju ascent a mangos jak se nudím jednou jsem to někde viděl napsané jestli umíš anglicky tak googluj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi takhle, je to možné pomocí C++ scriptů. Když budeš chtít, tak stačí hledat. Já už jich vyděl spousta. Přes script je možné nastavit do jaké výšky se dostaneš, takže s texturama by až tak moc velký problém být neměl. Ale předem říkám, je to docela složitý.

 

Pokud to chceš jen pro vlastní účely, tak tu máš SQLko s lítacím kobercem, se kterým můžeš lítat kdekoliv ( třeba i v Azerothu :P )

 

Ring of The Flying Carpet!-132000

INSERT INTO items (entry, class, subclass, field4, name1, name2, name3, name4, displayid, quality, flags, buyprice, sellprice, inventorytype, allowableclass, allowablerace, itemlevel, requiredlevel, RequiredSkill, RequiredSkillRank, RequiredSkillSubRank, RequiredPlayerRank1, RequiredPlayerRank2, RequiredFaction, RequiredFactionStanding, `Unique`, maxcount, ContainerSlots, stat_type1, stat_value1, stat_type2, stat_value2, stat_type3, stat_value3, stat_type4, stat_value4, stat_type5, stat_value5, stat_type6, stat_value6, stat_type7, stat_value7, stat_type8, stat_value8, stat_type9, stat_value9, stat_type10, stat_value10, dmg_min1, dmg_max1, dmg_type1, dmg_min2, dmg_max2, dmg_type2, dmg_min3, dmg_max3, dmg_type3, dmg_min4, dmg_max4, dmg_type4, dmg_min5, dmg_max5, dmg_type5, armor, holy_res, fire_res, nature_res, frost_res, shadow_res, arcane_res, delay, ammo_type, `range`, spellid_1, spelltrigger_1, spellcharges_1, spellcooldown_1, spellcategory_1, spellcategorycooldown_1, spellid_2, spelltrigger_2, spellcharges_2, spellcooldown_2, spellcategory_2, spellcategorycooldown_2, spellid_3, spelltrigger_3, spellcharges_3, spellcooldown_3, spellcategory_3, spellcategorycooldown_3, spellid_4, spelltrigger_4, spellcharges_4, spellcooldown_4, spellcategory_4, spellcategorycooldown_4, spellid_5, spelltrigger_5, spellcharges_5, spellcooldown_5, spellcategory_5, spellcategorycooldown_5, bonding, description, page_id, page_language, page_material, quest_id, lock_id, lock_material, sheathID, randomprop, unk203_1, block, itemset, MaxDurability, ZoneNameID, mapid, bagfamily, TotemCategory, socket_color_1, unk201_3, socket_color_2, unk201_5, socket_color_3, unk201_7, socket_bonus, GemProperties, ItemExtendedCost, ReqDisenchantSkill, unk2) 
VALUES (132000,4,0,-1,'Ring of The Flying Carpet!','Ring of The Flying Carpet!','Ring of The Flying Carpet!','Ring of The Flying Carpet!',9836,5,0,00000,00000,11,-1,-1,0,1,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0, 5,43, 6,53, 3,53, 7,32, 1,0, 1,0, 1,0, 1,0, 1,0, 1,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,43343,0,0,0,1141,0,0,0,0,0
0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,2,'Summons a Flying Carpet, which is usable everywhere!',0,0,0,0,0,4,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0);

 

Nahraj to do své WoW DB, restartni server, pomocí příkazu .additem 132000 si ho ve hře přidej do batohu, klikni na ten item v batohu >>> tím docílíš toho, že se ti ,,summonne'' létající koberec.

 

Dostaneš se s tím do textury co by dup, takže doporučuji opravdu jen pro tebe a ne pro hráče.

 

GL !

Share this post


Link to post
Share on other sites

když to bude jen pro něj je jednodušší .aura 3363 a pod textury se dostane i tak protože svět mimo outland není stavěnej na lítání

Share this post


Link to post
Share on other sites
když to bude jen pro něj je jednodušší .aura 3363 a pod textury se dostane i tak protože svět mimo outland není stavěnej na lítání

Toto je na Mangos, on se ptá na Ascent :) Jinak pokusy s Ascent fakt nedělám, ale jde to nastavit jak říká Zachy do té výšky a toto opravdu nedoporučuju nějaký hráč najde místo a zboří ti to server :mid_pickaxe:

 

sry za spam :P

Edited by TommyAnders

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×