Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Recommended Posts

Takze hladam server ale musi byt takyto:

patch 2.4.1 TBC

typ: FUN!

zaciatok: 1 lvl

max. lvl okolo 150-200 :)

vela xp rate, vela drop rate vela money drop rate

a hlavne slovenský alebo český!!!

vyskusal som vela serverov ale chcem sa odreagovat na funku a bud tam nebola moznost hrat na 2.4.1 alebo bol len 70 lvl a tak...

dakujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno ja mam srvr cesky....ale je max lvl 70 a mame instant...zacatek lvl 70 a mas tam t6...ale sme CZ/sk

Share this post


Link to post
Share on other sites
No pekne si tu urcujes podminky, jsem zvědav jestli tě nějaký kvalitním FUN (takovej neexistuje :D) vezme k sobě.

Myslím že funy nejsou dobré. Protože jse tam vůbec nevyužije propracovanost q a vlastně celé hry. A max. level až 200 to se mi zdá taky jako pěkná blbost :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

max. lvl okolo 150-200? Tak tohle si myslím by bylo už příliš. Když za a) officiálně je wow dělanej i s TBC na 70levl. A více jak 70+ má vyjít v novém datadisku.

za B) se nedoporučuje (co mi říkal kamarád :D) nastavovat levl na více než je. Sice můžeš vidět, třeba 80 lvl, ale nevím, nevím.

 

za c) K čemu ti to bude, není to jedno jestli máš levl 70 nebo 100? Stejně nové věci, dungy, raidy atd. si nepřístupníš. A ja pochybuji, že by se někomu chtělo se s tím dělat (mno já to mám v plánu, ale psst)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PMyslím že funy nejsou dobré.

Já mám trochu jiný názor.

Pokud hráč využívá fun, jen jak se říká 4fun :) tak na tom nevidím nic špatného. Pokud hrajete na officu, nebo na tvrdým blizzliku není na škodu si někdy na fun zajít a vyzkoušet si to na co v reálu jen s těží dosáhnete. Na využívání q a celé hry jsou server jiné, a ne funservery.

Share this post


Link to post
Share on other sites
max. lvl okolo 150-200? Tak tohle si myslím by bylo už příliš. Když za a) officiálně je wow dělanej i s TBC na 70levl. A více jak 70+ má vyjít v novém datadisku.

za B) se nedoporučuje (co mi říkal kamarád :D) nastavovat levl na více než je. Sice můžeš vidět, třeba 80 lvl, ale nevím, nevím.

 

za c) K čemu ti to bude, není to jedno jestli máš levl 70 nebo 100? Stejně nové věci, dungy, raidy atd. si nepřístupníš. A ja pochybuji, že by se někomu chtělo se s tím dělat (mno já to mám v plánu, ale psst)

Dneska už jsou některé fun servery max level 255. A máš jednu lokaci a přes celou lokaci máš creepy 1 - 255 a bosse . Jsou tam udělány některé itemy a změnění bossové, ale myslím si že to jen kazí originální hru jak to má být.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle pak už není fun, ale sprominutím mršení hry. Já kdybych měla tohle dělat, tak bych udělala max. levl 75. Bylo by to mezi TBC a budoucím datadiskem, řekneme taová malá příprava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tohle pak už není fun, ale sprominutím mršení hry. Já kdybych měla tohle dělat, tak bych udělala max. levl 75. Bylo by to mezi TBC a budoucím datadiskem, řekneme taová malá příprava.

LoL taky možnost. Ale myslím že bych to nechala jak to je. A radši bych opravila bugy a různě bych server vychytala než tohle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ROFL xD Zkus se mrknout třeba SEM !

pekny vyber urcite kuknem!

 

mno ja mam srvr cesky....ale je max lvl 70 a mame instant...zacatek lvl 70 a mas tam t6...ale sme CZ/sk

som tam regnuty ako Nexus postava Nexus ale vadi mi ze je len lvl 70! ale inak sa mi lubi ze su vsetci treneri na namesti pokope :)

 

Myslím že funy nejsou dobré. Protože jse tam vůbec nevyužije propracovanost q a vlastně celé hry. A max. level až 200 to se mi zdá taky jako pěkná blbost :-D

no ja hram na AnthoriA RC2 to je obycajny server ale velcice dobry! a pre mna je FUN odreagovanie napriklad mozem si komplet prehliadnut dungeon a na AnthoriA serveri potom viem co kde je a tak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

serv uz nejak poriesim, kamos mi povedal ze nasel jeden good uvidime ale mam problem v tom ze ten server ide na 2.3.3 ale ja hram AnthoriA na 2.4.1

neexistuje nejaky iny sposob ako nekonecne menenie patchu?

myslim ako urobit 2 rozne instalacie wowka a jednu na 2.4.1 a druhu na 2.3.3!

dikes

p.s. ak na to treba 2 HDD tak mam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
myslim ako urobit 2 rozne instalacie wowka a jednu na 2.4.1 a druhu na 2.3.3!

 

Normálně si to WoWko s patchem 2.4.1 skopíruj někam na disk,pak ho downgradni napatchuj na 2.3.3 a máš dvě WoWka v PC,jedno na verzi 2.4.1 a druhé na verzi 2.3.3 :sleeping:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok chýba mi uz len 1 drobnost: potrebujem najst patche 2.x to 2.3.3! asi som slepy ale po hodine hladania som nenasiel, nasiel som iba 2.x to 2.4.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×