Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
SneakerXZ

Age of Conan

Recommended Posts

Počkej 3 roky a můžeme se o něčem bavit...nějaké pokusy určitě budou, ale vzhledem k tomu že hra ještě není vyladěná ani na oficiálních serverech a spousta obsahu chybí, tak si moc velké naděje nedělej ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak řiká Axxxa bylo by to hodně složité hlavně sehnat partu lidí která by o to měla doopravdy zájem ale ber v potaz i to že by to ai nedělali zadarmo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, po prohledání emupedie nalezen jeden projekt, http://faolanproject.org/,

dokonce už mají milestone 0.1 ;)

 

I'm please to announce the first public release of Faolan project. We have now reach the milestone 0.1

This first milestone includes the following features:

 

* a working login sever

* a development framework

* a proxy for packet analysis

 

 

 

The project is now under GPL v2 an open source license which allow you to play with files, modify them, distribute them... as long as you give us credits.

 

I would like to thanks all the members of the team whose help to make this release possible

 

We are now working hard to achieve the milestone 0.2 as soon as possible

 

~~Faolan Project team

Edited by axxxa
chybička se vloudila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lidi lidi

kupovat si hru za 2000 Kč a ješte zi kvuli tomu pořizovat kompl

já osobně bych si hru v životě nekoupil ani za 500 (co se neda stahnout na warez to ani nehraju :-))

myslím si že někteří lidé by se bez PC her neobešlo (já jsem závislí na PC ne na hrach :-))

Share this post


Link to post
Share on other sites
lidi lidi

kupovat si hru za 2000 Kč a ješte zi kvuli tomu pořizovat kompl

já osobně bych si hru v životě nekoupil ani za 500 (co se neda stahnout na warez to ani nehraju :-))

myslím si že někteří lidé by se bez PC her neobešlo (já jsem závislí na PC ne na hrach :-))

 

Age of Conan nikdy nestál 2000,- Kč. Nejvyšší cena byla 1500,- Kč za Collector Edici. Dnes už se dá pořidit pouze klíč(bez krabice) za 400,- Kč.

 

To, že si nikdy nekoupíš žádnou hru, tak tím byses neměl chlubit, ale stydět. Chápu někoho, kdo si nekupuje každou hru originál, ale občas si nějakou koupí, tak je to realitvně ok, ale tvůj přístup je zcela zcestný.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Víš, nevím jestli už ti to někdo řekl, ale hry rozhodně nevznikají samy od sebe. V dnešní době je vývoj hry opravdu drahý, trvá dlouho, musíš platit programátory, grafiky a podobnou verbež. A víš proč to lidé dělají? Protože očekávají, že za to jiní lidé zaplatí. Pokud by si hry nikdo, nikdy nekupoval (tedy měl k tomu stejný přístup jako ty), velice brzy by se došlo do stádia kdy by nové hry přestaly vznikat. Takže prosím, dělej jak rozumíš ;)

 

Btw...když chceš řekněme auto, jdeš do obchodu, nebo si nějaké ukradneš, "protože za něj přece nebudeš platit"? ;)

 

A ano, přiznám se. Taky si hry a filmy stahuji. Ovšem když jsem s nějakou hrou opravdu spokojena, koupím si ji - ber to jako ocenění kvality hry ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

faqkt super hra , ted se i vyplatí si ji koupit na http://xzone.cz a pak si to platit přes učet :) , doma máme 2 hry xD ( já + taťka) oba jsme do toho zažraní :-D

Edited by John

Share this post


Link to post
Share on other sites

good gamesi myslim len viete mi pls niekto poradit kolko sa mesacne plati a aky server je na AoC ako Drak'Thul na WoW ? proste s velkou ceskou/slovenskou komunitou ? no a este existuju take servery kde sa chodi aj PvP aj PvE najlepsie svelkoukomunitou cesko/slovenskou

 

vopreed thxza odpovede :)

 

 

 

 

Lukx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak určo jdi na server Grom ;) , a napiš to worldu (chat) na čechy odpoví ti , a vezmou tě , možná bych mohl napsat mě a já bych jim napsal ;)

Edited by John

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak určo jdi na server Grom ;) , a napiš to worldu (chat) na čechy odpoví ti , a vezmou tě , možná bych mohl napsat mě a já bych jim napsal ;)

vydimze asi vyznas tak pls nemozes mi dat tvoj skype ? a tam by som sa ta opytal nejake veci aby to bolo rychlejsie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo dobře , ale tedka jsem měl měsíc od AoC pauzu , ale co si vzpomenu tak ti řeknu ;) , no skype moc rád nemám ale no nic je : Zuben45 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo dobře , ale tedka jsem měl měsíc od AoC pauzu , ale co si vzpomenu tak ti řeknu ;) , no skype moc rád nemám ale no nic je : Zuben45 :)

 

okthx moj skype je lukas5174tak ma autorizuj a opytamsa ta tam par veci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já hraju na Aquilonia a jsem spokojen. Je tam česká gilda Tasyfa, ale to není důvod proč tam hraju. Další oblibený server PVP je Fury a PVE asi Crom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen mě štve to placení, takhle si zahraju 2 měsíce ale pak si dám zase pauzu a pak zase 2 měsíce :( A určitě mě to baví víc než wow.Co se u mě týče tka wotlk by už dávno letěl do osobního odpadkovýho koše, ale prostě nemám co jinýho hrát tak zatím neletěl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×