Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Ricky

Je to tak?Ascent končí nadobro? + Mystiq

Recommended Posts

Decker: Noo tak znamej server jste ale BOVUŽEL po jine strance než by bylo žádoucí.. čekal jsem že napíšeš nějakou slohovku na tema mystiqu a ne par písmen ale budíž.. Váš server by mohl bejt kvalítní prostředky, hráče n to máte.. Tak proč toho nevyužívaté sakra? to nedokážu pochopit.. Neříkej mě že nedokážete najít admina kerej aspoň nezapomíná pravidelně zalohovat server obzvláště před přechodem na peč. Prostě podle mě kdyb ste hledali tak někoho najít musíte..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Decker: Noo tak znamej server jste ale BOVUŽEL po jine strance než by bylo žádoucí.. čekal jsem že napíšeš nějakou slohovku na tema mystiqu a ne par písmen ale budíž.. Váš server by mohl bejt kvalítní prostředky, hráče n to máte.. Tak proč toho nevyužívaté sakra? to nedokážu pochopit.. Neříkej mě že nedokážete najít admina kerej aspoň nezapomíná pravidelně zalohovat server obzvláště před přechodem na peč. Prostě podle mě kdyb ste hledali tak někoho najít musíte..

 

Taky jsem čekal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decker: Zaplatil jsem Vám 1800kč, pote 400 kč, ale po dlouhe době hraní jsem zjistil, že peníze jsem vyhodil do vzduchu.Na to že chcete tolik penez z VIP, se tak nechovate, ja odešel k vůli kamarádum, a zbyl jsem tam sám, sám s padý, bez kamošů, a s hráčema co nadavaji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Decker: Noo tak znamej server jste ale BOVUŽEL po jine strance než by bylo žádoucí.. čekal jsem že napíšeš nějakou slohovku na tema mystiqu a ne par písmen ale budíž.. Váš server by mohl bejt kvalítní prostředky, hráče n to máte.. Tak proč toho nevyužívaté sakra? to nedokážu pochopit.. Neříkej mě že nedokážete najít admina kerej aspoň nezapomíná pravidelně zalohovat server obzvláště před přechodem na peč. Prostě podle mě kdyb ste hledali tak někoho najít musíte..

jn mas pravdu,kdyby vyuzily sanci a najali dobre lidi ,tak se stanou jednickou,myslim ze to maji na http://www.toxic-wow.net/ najali dobrej tym a maji tam spavene 90% veci,maji tym ktery umi delat a pres 5k online myslim....takhle kdyby sel mystiq tak si zaruci nesmrtelnou budoucnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

ano chapu, slohove prace jiz nepisu bot bych se asi upsal :)) Jak je psano v aktualni novince tak se budem snazit pohnout kupredu.

Bohuzel lehko se vam to mluvi ale jen ten megalomansky projekt je tezke ustat, zkuste si to nekdy :) Beru vasi kritiku jako realnou ale nekteri proste nechapou... i kdyz se jedna o lidi co vtom asi umi chodit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
je to mlaceni prazdne slamy a navic ... radeji ten cas co bych tu promrhal a argumenty by stejne nepadli na urodnou pudu ... venuji svemu serveru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ani ne, takoveto debaty nemuzou bavit nikoho :) Flame je pruda, jen na nektera fakta je hold potreba obcas ukazat.

 

Juuufa, vysel novy arena.patch, du si radeji kompilovat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
je to mlaceni prazdne slamy a navic ... radeji ten cas co bych tu promrhal a argumenty by stejne nepadli na urodnou pudu ... venuji svemu serveru :)

 

mudre slova :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako myslite si nekdo že to co psal decker o tom projektu se statisicovyma nakladama nebo co je pravda ? :D .. vyhlašuju anketu :P

 

EDIT: ja jako nic neřikam jen se ptam co si otom myslite ? :)

Edited by Frenzy.tr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako myslite si nekdo že to co psal decker o tom projektu se statisicovyma nakladama nebo co je pravda ? :D .. vyhlašuju anketu :P

hmm todle muzes spekulovat do nekonecna....ja jednoduse nevim.... :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prblém je v tom, že jak někdo slyší o konvertoru, tak si hned představuje 100% převod 1:1, ale o tom nebyla nikdy řeč. Už jenom převést samotné postavy a jejich jména, rasy, třídy a levely by byla práce na pár hodin a nebylo by co řešit. Jakýkoliv server, který se vymlouvá na to, že databáze by byla po převodu pak poškozená, pouze ukazuje, že má nechopné lidi. Nejsou pouze dvě varianty převést nepřevést. Je i mnoho stavů mezi tím.

 

Existuje konvertor z MaNGOS na Ascent, který konverotuje 99% obsahu. Neumí pety a to jen z důvodu, že autor už neměl chuť to dopsat.

 

Stačí vycházet z tohoto konvertoru, ale trochu reverzovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Existuje konvertor z MaNGOS na Ascent, který konverotuje 99% obsahu. Neumí pety a to jen z důvodu, že autor už neměl chuť to dopsat.

 

Stačí vycházet z tohoto konvertoru, ale trochu reverzovat.

 

heh, tusil sem ze si inteligentni ale .... Myslis snad ze neumime convert ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako myslite si nekdo že to co psal decker o tom projektu se statisicovyma nakladama nebo co je pravda ? :D .. vyhlašuju anketu :P

 

EDIT: ja jako nic neřikam jen se ptam co si otom myslite ? :)

 

anketu si klidne nahod :) Myslim ze jen planovana reklama naseho noveho projektu predsi veskere snahy vseh free serveru dohromady :)

Vim, je to hodne megalomanske prohlaseni ale stoji za nama velke spolecnosti a verte ze statisice sou pro nekoho proste pakatel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam pochyby o vsem co delas deckere ... zatim jsme meli cest jen s "sliby, chyby"

 

Myslim ze jen planovana reklama naseho noveho projektu predsi veskere snahy vseh free serveru dohromady

po tom co si predvadel s ascentem, ti na tom serveru budou hrat a podporovat jej, jen bezpaterni slizy bez obsahu lebecni dutiny

 

:D ...

 

edit: zaprisahl jsem se, ze uz na tu hloupost reagovat nebudu, ale aby ses povysoval nad ostatnima timto nehoraznym zpusobem. Rozjel si na serveru mangos a narostli ti kridilka, hm?

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh, tusil sem ze si inteligentni ale .... Myslis snad ze neumime convert ?

 

Proč jste si ho tedy neudělali? Místo toho nutíte lidi si koupit VIP učet, aby jim něco z postavy zůstalo? Samozřejmě, že je nenutíte násilím, ale díky tomuhle získate o hodně víc přispěvatelů...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proč jste si ho tedy neudělali? Místo toho nutíte lidi si koupit VIP učet, aby jim něco z postavy zůstalo? Samozřejmě, že je nenutíte násilím, ale díky tomuhle získate o hodně víc přispěvatelů...

sneaku a ty se snad jeste necemu divis? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proč jste si ho tedy neudělali? Místo toho nutíte lidi si koupit VIP učet, aby jim něco z postavy zůstalo? Samozřejmě, že je nenutíte násilím, ale díky tomuhle získate o hodně víc přispěvatelů...
Wipe myslim, že bylo lepší. Už jen proto jak je Ascent zabugovaný, že každý měl full T6 a několik goldů. Ale zase mohli aspoň nechat postavy jako tokové nahaté :lol:

 

Ale s těmi rollbacky a wipe by chtělo něco dělat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele a ty si mysliš že po wipe že každej nebude mit T6 full? A jinak Tovam teda ten server moc dlouho bez wipu nevydržel, pokud se nepletu tak byl na začatku roku :innocent: a jinak ono než wipem se to da řešit a nechapu proč dali wipe a nepřešli :) Asi decker nezna www.google.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh, tusil sem ze si inteligentni ale .... Myslis snad ze neumime convert ?

 

No.. co si budem povidat vypada to ze to umite ???Ja sme presvedcen stoho co ste ukazali na Mystiqu ze to naprosto neumite a nevite o cem ten program je.. A dost mne to stve protoze som bol na Mystiq hrdy, ted??? ted jen kdyz nekde reknu hral som na Mystiqu tak semi skoro kazdy smeje a rika ze som debil ze som vlezl na takovy server :sleeping:

 

Edit : Sneak Peníze sou v tehle dobe nehorazne moc cenne a kazdy jineho moze nekomu jinemu neco udelat aby neco ziskal.Naznacuji tim ze ve vetsine na Mystiqu hledej problem : PRACHY

 

Edited by nick937

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh, tusil sem ze si inteligentni ale .... Myslis snad ze neumime convert ?

Ne neumíte protože ste s nirvanou neschopní hovada. Kteří se akorat nad všechny servery vyvyšují..

Ale došlo ti někdy jakou mate populaci? ano mate hodne lidi ale jakejch? já ti to klidně řeknu.. na vašem serveru hraje odpad freečkařů... a myslim že tohle potvrdí každej. (Mno stačí si přeci jen přečist par řadku fora..)

Umíte li napsat konvertor (O čemž hooodne pochybuji) tak proč ste ho nenapsali? že mate zabugovane itemy atd.. ok beru ale řika vam něco častečnej wipe? asi ne.,..

Vám pomůže jen jedno skončit s projektem.. zaplatit si normálí dev team (Protože zadarmo by k vám asi nikdo nešel ne že bych se divil..) a začít nanovo.

Edited by Czeirne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ascent ze konci ? :rofl: cisty vymysel nejakych rypalov co si myslia ze Ascent je prd ;) ... Jak je to v skutocnosti ? OpenAscent sa znova rozdelil na 2 ... jeden je zase klasicky Ascent na cele s Trelornon a druhy OpenAscent s Hasbrom ktory chce s tym vyrobit iba prachy ... predpoklada sa ze k Hasbrovi nikto s tymu OpenAscentu (co bol) nepride a seci sa pripoja k Ascentu ... Ascent je znova na starej stranke ktoru poskytol Burlex ... Mystiq (cz) zase len nakecal len klamstva ... (co sa asi od nich da cakat ?) Hovoria ze su server bez ziadnych bugov , skvelimy hracmy ... proste zevraj neplateny offic ... Raz som tam skusil ... Lognem sa nahram par lvlom potom ma summonne GM vyblbne sa na mne a potom ma hodi do lokacie pre vyssie lvly (Silithus) a este sa mi to GM vysmeje ... Hraci su tam take lamy , cisto male namyslene decka ... pre Mystiq.cz by sa mala spravit samostatna kapitola v historii CZ/SK free wow server ... tot asi vse ;)

PS : Ascent neni tak zly jak sa tu prezentuje par nemenovanymi ludmi co su here <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo a jinak k tematu Ascent taky by me zajímalo kde si vyčetl že asent končí.. Ale ono by to chtelo umět číst že?!

 

\\Edit DFA byl rychlejší..

Edited by Czeirne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×