Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
X-dizox

Originalita?

Recommended Posts

Dopis? Nejde jim to reportnout přes mail?

 

EdiT: Kdybych neuměl instalovat wow tak ho raději nehraju než abych si někoho takovýho pustil do bejváku :-D

no tak dobře nemyslel sem že napíšu na papír žadost o smazání dotycnejch stranek. samozdrejme jim to poslu emailem.

A urcite to i zrusej protože nepředpokládám že hošánek má na webu komerční program.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj omlouvám se blbě jsem to pochopil ;) hlavně tam nezapoemň připojit odkaz na tu stránku kde mají ceníky za instalaci a podobně :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
jj omlouvám se blbě jsem to pochopil ;) hlavně tam nezapoemň připojit odkaz na tu stránku kde mají ceníky za instalaci a podobně :-D

Neboj napíšu tam vše ;)

Report stránek odeslán.. Nebojte budu vás informovat jak to dopadlo .

\\Napsal sem i adminovi že chci hrat na jeho serveru sem zvedavej co napíše :)

Edited by Czeirne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kdybych neuměl instalovat wow tak ho raději nehraju než abych si někoho takovýho pustil do bejváku :-D

 

Já jsem znala jednoho kluka, bylo mu 26let, měl školy i zahraniční a neuměl si naistalovat wow, kdybys to četl, tak bych měla na svědomí tvoji smrt :D a ještě tvrdil že je počítačový expert :D

 

Mě by zajímalo, kolik sprominutím volů na to už nachytal.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já jsem znala jednoho kluka, bylo mu 26let, měl školy i zahraniční a neuměl si naistalovat wow, kdybys to četl, tak bych měla na svědomí tvoji smrt :D a ještě tvrdil že je počítačový expert :D

 

Mě by zajímalo, kolik sprominutím volů na to už nachytal.

Podle mě nikoho ;)

Na tohle mu opravdu nemohl nikdo skočit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podle mě nikoho ;)

Na tohle mu opravdu nemohl nikdo skočit.

njn...asi preco nespravil online players..... ;):nw2_guitar: :nw2_guitar: :nw2_guitar: :nw2_guitar: :mid_pickaxe::D

Share this post


Link to post
Share on other sites
njn...asi preco nespravil online players..... ;):nw2_guitar: :nw2_guitar: :nw2_guitar: :nw2_guitar: :mid_pickaxe::D

Noo kdyb byl aspon trochu inteligentní tak si ten online status spustí a rovnou si ho i nacheatuje ;)

Normální člověk věřim že by dokázal udelat stranky pro server na které by se aspoň někdo nachytal.. ale na tohle fakt ne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ono si dost lidí neumí WoW nainstalovat. To sem jednou tak hral na 1.12.1 a nějakyho N00bika se ptam jako proč tam hraje a nehraje WoW:TBC a on na mě: Já to neumím nainstalovat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Noo kdyb byl aspon trochu inteligentní tak si ten online status spustí a rovnou si ho i nacheatuje ;)

Normální člověk věřim že by dokázal udelat stranky pro server na které by se aspoň někdo nachytal.. ale na tohle fakt ne :)

ale ako chces mat cheat online players ked nevie ani tie online players tam hodi? <_<:D:mid_pickaxe: :mid_pickaxe:

Share this post


Link to post
Share on other sites
nechtěla :D znám kluky, ale chodila jsem z klukem

budem nad tym uvazovat :D;):innocent: :innocent: :innocent: :innocent: ale ne..to je v poho..ale fakt..ten srvr je prehnany... :teehee: :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtopic, Offtopic, Offtopic..

Je to sice OT sekce ale to neznamená že v topicu kerej je v sekci Offtopic musíte šířit Offtopic ..

Tyhle svoje námluvy si nechte do PM ;)

Edited by Czeirne
Tedy tolik OT v jednom příspěvku sem nezažil :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tohle je fakt rofl server :D Kdyby tohle u nás zavedl Mr.H, tak se všichni vyloženě pochčijou smíchy :D A ty online hrači...no lol

12:00=421hračou 14:00=neprešlo 16:00=neprešlo

tak to mluví za vše :D

Tenhle kluk má asi smysl pro humor. Jsem zvědav jestlli mu tak někdo kromě jeho kamarádů hraje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak tohle je fakt rofl server :D Kdyby tohle u nás zavedl Mr.H, tak se všichni vyloženě pochčijou smíchy :D A ty online hrači...no lol

12:00=421hračou 14:00=neprešlo 16:00=neprešlo

tak to mluví za vše :D

Tenhle kluk má asi smysl pro humor. Jsem zvědav jestlli mu tak někdo kromě jeho kamarádů hraje :D

Jo navrhi to Factionovi jestli nece spoplatnit DR .. podle toho ceníku ;)

 

Ale drahoušku Czeirne, to je k topiku nebot lidi co si neumí naistalovat wow, naletí na tohoto týpka ;)

jen aby mylady...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koukám, že moc nepíše a jinak ty strányk nejsou mco přehledné, to ja mam hezčí :D

 

lol, to je lama, on mi vykrádá web, ty ikony, co jsou v rasach, jsou moje, plus pocházej z webu, kde jsem ja byla dva roky adminem, a ještě si hodí na něj odkaz, taky mohl udělat reklamu na můj, protože tam dělá reklamu na w3 a dotu :D

 

a ty rasy nejsou nic jineho než odkaz na ty článk,y počítam, že je Replayer zruší, když jsem ja koupila wow, a web ma být ted čístě w3 :)

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale on odepíše .. aspoň doufám ;)

Stránky sou vykradené celé ;) ale to je jedno.

Edited by Czeirne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×