Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
hisgrak

[TC2] Account Manager

Recommended Posts

Cau lidi :) mohl by prosím někdo upnout sem ten novej

[TC]Manager

* + Přidány registrace nových účtů.

* + Zobrazování online hráčů.

* + Zobrazování "Best of ..." statistik.

* + Možnost zvolit, které služby jsou nabízeny.

* - Dočasně odstraněna volba jazyka.

 

Protže ty linky nefungujou :( diky moc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem mu napsal tu PM ;) uvidíme :) bylo by super kdyby to opravil :)

Jó, to on opraví určitě, je to dobrej cápek. :) Ale chodí nepravidelně, takže to asi bude pár dní trvat. :)

BTW, ani jsem nevěděl o tomhle tématu. Ale zajímá mě to docela a chtěl bych si to osahat. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim lidi. Sry ze obnovuji stare tema. ale potrebuji pomoct.

 

notmalne mi to jede ale kdyz se zkusim prihlasit napise mi to.

 

Chyba u p�ipojen� k MySQL serveru, �patn� nastaven� config?

 

viz. http://detheroc.4fan...?s=registration

 

rad bych pozadal o pomoc. dekuji predem.. :)

Buď máš špatně nastavený config nebo tvůj hosting nepodporuje připojení na jiný mysql server než lokální.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přikláněl bych se buď ke špatně nastavenému configu, nebo mysql serveru.

Nesnažiš se například napojit na root účet, na který máš zakázaný přístup z venku?

 

Možností je skutečně hodně, hod sem část configu (bez hesel ofc). Už jsem viděl takový věci co tam lidi psali, že jsem tomu sám nevěřil ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenže ty musíš vytvořit jiného uživatele. Root se nepoužívá a ani použít nejde !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hisgraku... jo jde, ale proč mu to tady ještě plést. Navíc když si může udělat nový účet a má to lepší, protože mu taky může nastavit jen některá práva.

 

Tomasson: SQLyog-> ctrl+U

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet Zdravim... no takze mam udelanej new User... mam to v configach vsude to mam i v tom manageru a nahraju a pise mi to to same ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak máš v tom User manageru kolonku host. Máš tam % ? Pokud ano, tak jsi nastavil něco špatně v configu, nebo jsi nepřidělil práva uživatelovi. Pokud je v té kolonce něco jiného tak tam dej %. :) Snad ti to pomůže. Jen otázka... máš veřejnou IP ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak po téměř roce jsem managera decentně updatnul.

 

* --------- Version 0.53 (7.3.2012) -----------
* = Opravena spousta chyb
* = Email pomocí třídy PHP Mailer - i pro localhost servery na XAMPP ...
* = Upravena změna jména - nyní se provádí při přihlášení do hry.
* = Odstraněno logo WoW z horní části stránky :-)
* = Změna kódování na UTF-8 .

 

enjoy.

Edited by hisgrak
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj hisgrak mám otázku všetko pekne funguje až na zmena hesla ked si zmením heslo napise heslo bolo uspesne zmeneno a ked sa prihlasim do hry tak mi nejde prihlasit do hry s novým heslo len na web ako to opravit dakujem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, díky za report.

 

V souboru class/class_login.php, řádek 154 změnit na

if(mysql_query("UPDATE account SET sha_pass_hash='".$web->vratHash($_SESSION['user_name'], $password1)."', v=null, s=null WHERE id='".$_SESSION['user_id']."'"))

 

Teď by to mělo jít.

Edited by hisgrak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, díky za report.

 

V souboru class/class_login.php, řádek 154 změnit na

if(mysql_query("UPDATE account SET sha_pass_hash='".$web->vratHash($_SESSION['user_name'], $password1)."', v=null, s=null WHERE id='".$_SESSION['user_id']."'"))

 

Teď by to mělo jít.

dakujem :) som rád že som pomohol.

 

jak najdem ten riadok 154 diky??? :)

Edited by Filip666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×