Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
hisgrak

[TC2] Account Manager

Recommended Posts

no nvm ja sa o to pokusim no... ale keby nahodov vedel by si to spravit ? aspon na mojom webe ? plsss :) ked tak web najdes v serveroch... server sa vola PATRES_MaNGOS no uvidis ci to budes vediet spravit ja ti potom mozem poslat co potrebujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najdi svoje php.ini a nastav volbu short_open_tags na on nebo ve všech php souborech nahraď <? za <?php (dej bacha aby ti tam nevzniklo <?phpphp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže to jede v poho už bez těch chyb, ale problém je že se nejde na logovat vyplňím učet a heslo a jen se jako by obnoví ten web a nic víc, nevíte tedy někdo co stím nebo případně kde je chybka ??

 

v php.ini mám volbu short_open_tag zapnutou

 

EDIT: zkoušel jsem to na IC.cz a tam to jde v pohodě se lognout, nevíte někdo co zapnout ještě za volbu v php.ini ??

Edited by swordik

Share this post


Link to post
Share on other sites

hello

 

Guys, nobody translated this script to English?

 

p.s. To whom it is not difficult, translate a script into English please!

 

(sorry for my bad english)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po několika měsících a mnoha PM žádostech jsem se rozhodl vyrobit aktualizaci manageru.

Ať se líbí ;)

 

Změny v 1. Postu.

 

Edited by hisgrak
překlep

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skvělá práce, zrovna něco podobného dělám pro náš server,... A jak vydím tak asi nemusím :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemá nekdo neco podobneho, ale na WOTLK? vubec to tu nikde nemuzu najit a upravovat s emi to moc nechce =o) moc to jeste neuimim teprve se stim ucim, ale myslim si ze raci zustanu utoho uceni a nebduu s epoustet do niceho comu by s e mohly pak lidi vysmat =o) tak plsky jestly nekdo ví kde je to na wotlk plsky Link =o)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je dost dobra otazka jak spristupnit plevel 1 zmenu mena ale bohuzial to ti ja asi neporadim. Skus sa pohrabat v googli ale taketo nieco to ma nenapadlo. Skus to spravit cez config.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidím, že tady hodně lidí má zájem o wotlk verzi, teď jdu na rentgen a až se vrátim, tak na to vrhnu a editnu to :)

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo a pls hisgraku až budeš online tak ten příspěvek smaž a hoď to do toho prvního :) (nebo kdokoli z moderátorů může :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Špatně vyplněné uživatelské jméno nebo heslo"; elseif ($vysledek['username'] != ""): //Session Registrace přihlášení $user = $vysledek['username']; session_start(); $_SESSION['loged'] = "ano"; $_SESSION['user'] = $vysledek['username']; $_SESSION['id'] = $vysledek['id']; Header('Location: manage.php'); endif; mysql_close(); endif; ?> logon vrch

 

 

 

 

 

 

Zkoušel jsem v php.ini ale opravit "short_open_tags" na on ale nic,prosím poradtě :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\xampp\htdocs\2\index.php:1) in C:\xampp\htdocs\2\index.php on line 38

 

 

 

 

Helpne nekdo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

funguje to i pro 3.1.3 a 3.2.2? Da se tam dodat funkce na prihlasovaci obrazovku na zapomenute heslo a zaslani noveho na mail v pripade ze jsme ho zapomenuli? Diky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar, mám problém z týmto webom, nejak podivne mi blbne.

 

Tu je SCREEN problému

 

Mám Trinitycore2 rev.6812 na patch 3.2.2a + TDB 0.0.7 (23)

Config som vyplnil správne. (Neviem ale osobne si myslím, že je to tým TC a verziou ale fakt neviem tak sa pýtam)

 

 

Mohol by mi prosím niekto poradiť ? Bol by som vám vďačný za každú pomoc.

Edited by Pedrim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar, mám problém z týmto webom, nejak podivne mi blbne.

 

Tu je SCREEN problému

 

Mám Trinitycore2 rev.6812 na patch 3.2.2a + TDB 0.0.7 (23)

Config som vyplnil správne. (Neviem ale osobne si myslím, že je to tým TC a verziou ale fakt neviem tak sa pýtam)

 

 

Mohol by mi prosím niekto poradiť ? Bol by som vám vďačný za každú pomoc.

 

[MaNGOS] Account Manager pozorne si prečítaj MANGOS nie Trinity...mg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×