Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Mastivous

Nabizim praci GM

Recommended Posts

Zdravim,

 

chci nabidnout me zkusenosti s mangosem (ascent ani za nic!!!)..

Umim : Html, CSS, ucim se PHP, ucim se grafiku a priestim rokem mam zaplaceny krouzky C++

Ocekavam : dobrou komunitu a ne zadne "hele me se dnes nechce di opravit to a to misto me jinak ti zaridim, ze letis" a takoveto dalsi blbe keci.

Nabizim : Byt online pokazde pokud to de alespon 1 hodinu, dobrou komunitu, me zkusenosti

 

Na MaNGOSu sem byl GM asi pul roku na serveru WotLK.cz a asi pred rokem na MystiQ.org, ale z osobnich duvodu s adminem, ktery na server uplne s prominutim S..E jsem odesel.

 

Zajemci piste do topicu nebo na icq 222-422-657 a nebo mail [email protected].[budu rad kdyz bduete psat na icq :rolleyes: ]

 

PS: nejdu na zadny servery co bezi 2 dny pres hamachi a 10 hodiny denne

Edited by Yas
Mluvime slusne

Share this post


Link to post
Share on other sites

co ?? Admin mystiqu.org s..e na svoj server ?? skade si na to prisiel ? Podla mna je to jeden z najschopnejsich adminoch na cz/svk ... vie toho vela a o server sa podla mna poctivo stara ... teraz urobil novy web a pod ... nechcel si povedat mystiq.cz ? Inak mas velke poziadavky a malo toho umis .... vies sql ?

Edited by Yas
Opet.. Mluvime slusne

Share this post


Link to post
Share on other sites
co ?? Admin mystiqu.org s..e na svoj server ?? skade si na to prisiel ? Podla mna je to jeden z najschopnejsich adminoch na cz/svk ... vie toho vela a o server sa podla mna poctivo stara ... teraz urobil novy web a pod ... nechcel si povedat mystiq.cz ? Inak mas velke poziadavky a malo toho umis .... vies sql ?

nespletl.. nikdy hracum nepomuzou nic. pokud neco dela tak je to ten web a to ze se stara o databazi... hrajou tam moji kamosi a uz asi 1 mesic maji napsany ticket a GM ne a ne prijit do hry a pomoct jim atd.. a to nemluvim jen o nic. SQL neumim, ale s QUICE to de dobre.. takze SQL se zatim neplanuju ucit

Edited by Yas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi takhle, vazeni...

Nazory na servery vam nikdo nebere, ale vyjadrujte se slusne a flame si nechte treba do PM..

Pokud pod timhle postem bude dalsi flame, zaviram to a vy odchazite s warnama

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nabizim : dobrou komunitu

Mohu se zeptat, jak myslíš, že nabízíš dobrou komunitu ? Nepochopil jsem to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mohu se zeptat, jak myslíš, že nabízíš dobrou komunitu ? Nepochopil jsem to.

 

To, ze nebudu mit keci typu "di nekam"a keci typu 10ti letych deti. Jinymi slovy respekuji nazor vsech

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod rčením ,,dobrá komunita'' si představuji třeba 100 lidí hrající na jednom serveru a o nich se třeba řekne ,,dobrá kominuta hráčů'' . Příjde mi to jako množné číslo. To co jsi chtěl vyjádřit bych napsal třeba jako například ,,bezproblémová spolupracé'' . No nic, je to trochu mimo téma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netrpíš ty samomluvou ? Já jen, že cituješ svůj post a dokonce si na něj sám odpovídáš :lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na MaNGOSu sem byl GM asi pul roku na serveru WotLK.cz a asi pred rokem na MystiQ.org, ale z osobnich duvodu s adminem, ktery na server uplne s prominutim S..E jsem odesel.

 

----------

 

Mozes mi prosim povedat kto si? Ja si na ziadneho mastivousa nespominam, pokial ja viem, tak z mystiq.org neodisiel nikto z dovodu, ze by niekto na nieco "sral" co viem, tak 3 ludia odisli z dovodu, ze na to nemaju cas, nebavi ich to a 1, ci 2 som vyhodil, takze este raz mi sem napis nick, pod ktorym si u nas vystupoval.

 

Dakujem

Edited by Reitak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravim,

 

chci nabidnout me zkusenosti s mangosem (ascent ani za nic!!!)..

Umim : Html, CSS, ucim se PHP, ucim se grafiku a priestim rokem mam zaplaceny krouzky C++

Ocekavam : dobrou komunitu a ne zadne "hele me se dnes nechce di opravit to a to misto me jinak ti zaridim, ze letis" a takoveto dalsi blbe keci.

Nabizim : Byt online pokazde pokud to de alespon 1 hodinu, dobrou komunitu, me zkusenosti

 

Na MaNGOSu sem byl GM asi pul roku na serveru WotLK.cz a asi pred rokem na MystiQ.org, ale z osobnich duvodu s adminem, ktery na server uplne s prominutim S..E jsem odesel.

 

Zajemci piste do topicu nebo na icq 222-422-657 a nebo mail [email protected].[budu rad kdyz bduete psat na icq :rolleyes: ]

 

PS: nejdu na zadny servery co bezi 2 dny pres hamachi a 10 hodiny denne

 

 

Sice nevim k cemu ti je Na GM PHP a pod a asi kdybych mel server tak bych te nevzal tu prihlasku si docela odflakl ani si nenapsal co vse si delal s praci gm a co zvladas :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je pravda a navic napr.kolik ti je se taky sikne zadny server neveme za GM 12 leteho utloukanka :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím že to platí stále ;) Dotyčného znám, hrál jsem s nim i jako hráč a docela sme se poznali.

 

Ale upřímě řečeno, jako GM stojí za nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odflakl si to! mohl si tam dat víc info o sobě hlavně že tam si nezapomněl napsat kam ti maj volat nebo psat!

Edited by extatius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiež neverím, že bol GM na mystiq.org, to som si myslel už keď som si to čítal po prvý krát v júly... tam GM majú trocha lepší prístup, aspoň z mojej skúsenosti...

 

A mimochodom, myslím, že s takým topicom veľmi neuspeješ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laky: Ano, byl GM na Mystiq.org, ale jen chvilkově (v zkušební době a pak zkončil protože ho nebavilo dělat in-game)

Adrifinel: no tak TS, skype etc. že?

Share this post


Link to post
Share on other sites

xmat: já vím, jen narážím na zrádnost češtiny mající dvojsmysl, samozřejně, že my víme, co myslí, ale ti méně zkušenější by si opravdu to mohli vyložit jako volat mobilem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kluci jste si nevšimli, tak tohle téma je z července a máme prosinec ;) myslím, že tohle už dávno neplatí.

 

mas sice pravdu, stary topic, ale ked niekto poskodzuje meno niekoho ineho, tak "vek" topicu nehra ulohu pokial sa tu nevysvetli preco nas posiela dotycny niekam, preto chcem vediet kto to je, aby sme si to ujasnili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×