Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
kupkoid

New World of World of Warcraft

Recommended Posts

Nebudu Vás zatěžovat složitou historií vzniku projektu NWoWoW, tu najdete shrnutou na adrese http://www.newworld.cz/. Hledáme všechny schopné lidi, kteří mají chuť podílet se opět na nečem novém a neokoukaném. Více infa na výše uvedené adrese, veškeré dotazy prosím směřujte na naše fórum.

 

Platforma: MaNGOS

Databáze: vychází z již léty u(o)pravované DB

HW: ???

 

ApoCova citace na hlavní stránce NWoWoW:

O co bych se tedy rád pokusil? Chtěl bych za pomoci všech lidí, ktří by měli chuť, náladu a volný čas, který by zdarma investovali do tohoto projektu, vytvořit zcela nový a unikátní WoW svět. Je mi jasné, že není možné toto realizovat během několika týdnů a že se jedná o záležitost dlouhodobějšího charakteru, ale i přesto bych to chtěl zkusit. Svoji vizi bych shrnul do několika bodů.
  • vytvořit kompletně jiný svět, takový který by nebyl na žádném jiném serveru.
  • ztížit levelování postavy aby jen opravdu ti nějlepší dosáhly maxima.
  • změnit běžný pohled na získávání herních zkušeností(expů) a to tak, že stěžejnímy by se staly odměny za questy(nic nového) a odměny za absolvovaní instancí(speciální GO poukrývané v instancích, které by po použití postavě přidaly větší množství "expů"
  • vytvořit systém questů, z kterých by se získávaly první ranky lepších spellů, stejně tak speciální questy na různé recepty
  • vytvořit takový trade system, kde by vyrobené itemy opravdu měly nějakou cenu a byly obchodovatelné!
Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ježiš, kdo mi to čorl..

edit: Sorry za moji reakci, ale tohle už připravuju dlouho.

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O neco podobneho jsem se chtel pokusit.. Hodne stesti, mozna vam napisu na forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo hodne stesti.. ale aby to nedopadlo jako zdejsi pokus o resource DB nebo resource Emu :P

ja bych kazdopadne zmenil i teren .. snizil bych spoustu hor a misto nich bych naspawnoval pekna mestecka myslim si ze by to bylo dobre :) aby byla prste i krajina jina.. pripadne upravit itemy ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ježiš, kdo mi to čorl..

edit: Sorry za moji reakci, ale tohle už připravuju dlouho.

Nikdo to nikomu "nečorl", projekt je založen na originální idei ApoCa.

 

O neco podobneho jsem se chtel pokusit.. Hodne stesti, mozna vam napisu na forum ;)

Ok, díky :)

 

o hodne stesti.. ale aby to nedopadlo jako zdejsi pokus o resource DB nebo resource Emu

ja bych kazdopadne zmenil i teren .. snizil bych spoustu hor a misto nich bych naspawnoval pekna mestecka myslim si ze by to bylo dobre aby byla prste i krajina jina.. pripadne upravit itemy ..

Díky, budeme se snažit, přeci jen bych si dovolil tvrdit, že máme krapet více zkušeností, než zdejší průměrný uživatel :P Zvláště teda ApoC. Jinak modelovat krajinu nebudeme, nejsme grafici.

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modelovat krajinu.. vyzaduje to specialni upravu kazdeho klienta a spousteni pres externi program, to mi neprijde vhodne :)

Edit: tak tam mate odeme post

Edited by Yas

Share this post


Link to post
Share on other sites

To necháte původní svět? stejné kouzla atd? jediné co bude měnit je serverová strana - databáze nebo změnite i něco v klientu co bysi každý musel stáhnout?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To necháte původní svět? stejné kouzla atd? jediné co bude měnit je serverová strana - databáze nebo změnite i něco v klientu co bysi každý musel stáhnout?

Ze začátku se bude měnit jenom serverova strana až potom teprve klient...

Share this post


Link to post
Share on other sites
O neco podobneho jsem se chtel pokusit.. Hodne stesti, mozna vam napisu na forum ;)

pravdu povediac upravim kupkoid. corkol ti to ApoC a spol ktoricg og vyhodil zato ze si robili na serveri co cgceli . a ako sa pozeram bez apoca sa og konecne hybe . a kedze su to oni tak by som predpokladal ze si mozno bol ti s tim napadom prvi . a odkaz pre ich team : ked ste nezvladli spravovat normalni mangos chcem vidiet ako vam pojde upne vlastni s . :whistling::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pravdu povediac upravim kupkoid. corkol ti to ApoC a spol ktoricg og vyhodil zato ze si robili na serveri co cgceli . a ako sa pozeram bez apoca sa og konecne hybe . a kedze su to oni tak by som predpokladal ze si mozno bol ti s tim napadom prvi . a odkaz pre ich team : ked ste nezvladli spravovat normalni mangos chcem vidiet ako vam pojde upne vlastni s . :whistling::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Jak můžeš házet špínu na ostatní, když to ani neumíš formulovat :D Chlapče, jsi mi k smíchu. A určitě nejen mi.

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak můžeš házet špínu na ostatní, když to ani neumíš formulovat :D Chlapče, jsi mi k smíchu. A určitě nejen mi.

Nejen tobe.

 

Btw. proc myslis ze se OG bez ApoCa konecne hybe ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Btw. proc myslis ze se OG bez ApoCa konecne hybe ?

 

Dobra otazka.. Zazil jsem na OG cele pusobeni ApoCa a to se to fest hybalo, myslim, ze se tady jenom nekdo snazi pospinit ApoCovo jmeno, ale pochybuju, ze tu chalepc uspeje. - u me rozhodne ne, protoze moc dobre vim, co ApoC dokazal

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Modelovat krajinu.. vyzaduje to specialni upravu kazdeho klienta a spousteni pres externi program, to mi neprijde vhodne :)

Edit: tak tam mate odeme post

 

Myslím, že v tomto případě by vydali už instalačku upravené hry nebo nějaký velký patch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spis myslim, ze neco takovyho neni treba ;) Azeroth od Blizzu je podle meho nazoru dostatecnou plochou

Share this post


Link to post
Share on other sites
Modelovat krajinu.. vyzaduje to specialni upravu kazdeho klienta a spousteni pres externi program, to mi neprijde vhodne :)

Edit: tak tam mate odeme post

ja bych si ti treba klidne sosnul a nebyl bych sam.

s eulou to skripe ale co taky ne ze?

i kdyz je pravda ze tohle by jim mohlo vice vadit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bych si ti treba klidne sosnul a nebyl bych sam.

s eulou to skripe ale co taky ne ze?

i kdyz je pravda ze tohle by jim mohlo vice vadit ;)

 

Ano, ty bys to sosnul, ale jak by si "donutil" 100% populace serveru, aby si to stahlo? :)

Edited by Yas

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, vzhledem k tomu, že pokud by si to nesosli, tak by si pod texturou asi moc nezahráli, tak si myslím, že by si to stáhlo 100% populace serveru ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, hraci bez upravy by videli puvodni svet a neni dost dobre mozny upravit 100% zemskyho povrchu

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm to je pravda že by to dělalo bordel. no chtelo by to nejak ocekovat .. aby se tam hraci bez upraveneho klienta nedostali to by podle me nejak slo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale stejne nevidim nejakej podstatnej smysl v uprave sveta.. Mozna tak pridavani vlastnich oddelenych map

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale stejne nevidim nejakej podstatnej smysl v uprave sveta.. Mozna tak pridavani vlastnich oddelenych map

no ne ja myslim ty hnusne blizz kopce.. je to mrhaní mistem ;) ze mas proste horu a na jejim upati by mohlo bejt treba aspon jedno mesto nebo i cela jedna lokace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych možná svět nechal jenom bych tam dal baračky novy městečka a všechno ve světě znovu(jako mobove atd.)

A třeba by na horach byly města stylu TB že by se tam vyjelo vejtahem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×