Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ararara

Už nikoho nehledáme...

Recommended Posts

aby sa game master musel kvoli vam este aj pripajat na hamachi sory ale za to by si mi musel platit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
aby sa game master musel kvoli vam este aj pripajat na hamachi sory ale za to by si mi musel platit :D

 

Vsak budou mit veřejnou prej za 2 tydny

Share this post


Link to post
Share on other sites
aby sa game master musel kvoli vam este aj pripajat na hamachi sory ale za to by si mi musel platit :D

Ano do 2 týdnů je veřejná IP... Čím dřív tím líp... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takovych serveru, ktere si o sobe mysli ze jsou kvalitní bylo... většinou ale jeli na localhostu a ještě k tomu sliby s veřejnou IP se nikdy nesplní... Třeba bude ale toto vyjímka a držím palce... Česko potřebuje kvalitní servery, a pomineme li několik nejvěrších tak toho moc nemáme.

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Česko potřebuje kvalitní servery, a pomineme li několik nejvěrších tak toho moc nemáme.

Nesouhlasím. K čemu bude plno pidi serverů? Dnes si zakládá server každý malý puberťák, co si myslí, že něco umí. A pak to tak vypadá, když to vede nějaký rozmazlenec, co si chce jen hrát na machra...

Edited by Snake Plisken

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nesouhlasím. K čemu bude plno pidi serverů? Dnes si zakládá server každý malý puberťák, co si myslí, že něco umí. A pak to tak vypadá, když to vede nějaký rozmazlenec, co si chce jen hrát na machra...

Pěkné... ale do tohodle topiku to nepatří to si říkej jinde... každý malý puberťák... mno... Víš co aspoň to umí... :) Prosím už jsem do tohodle topiku nepiš.. slouží k něčemu jinému.. ne k tvím ustaraným Kecům.. :) Díky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takovych serveru, ktere si o sobe mysli ze jsou kvalitní bylo... většinou ale jeli na localhostu a ještě k tomu sliby s veřejnou IP se nikdy nesplní... Třeba bude ale toto vyjímka a držím palce... Česko potřebuje kvalitní servery, a pomineme li několik nejvěrších tak toho moc nemáme.

Já vyjímka jsem... dnes jsem volal znova do telmedia.cz ... veřejka je prý připravena.. ještě něco dodělávají.. a dnes, nebo příští týden.. mě kontaktuje s novými udáji... ;) Jinak dík :) Budu se snažit aby jsme neskončili hned jak začnem... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Věk 16

Znalost ManGosu :::: akorat

Znalost 2.4.2+ Příkazů :.::: naky prej umim

Základní znalost SQL :::: minimalni

C+,C++,C# - je velikou výhodou... : :::::skoro vubec

Praxe minimálně 1 rok s GM postem :::: skoro

Znalost WoW minimálně 1 rok ::::::mozny to je

 

chvylku sem mel vlastni server na hamoj

 

rak komunikuju s hraci mensi praxw v priprave eventu a hrodne komunikace s hracema

 

achjo ta nuda :)

 

icq 220 089 811

Edited by xivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ararara sorry, že ti tu spamuju, ale xivi z tebe mám už dost :lol2: Věk 16 ? To ti nevěřim. Když se podívám na tvůj pravopis, a ještě jak chceš být GM, když nic neumíš? V MaNGOS sekci máš tisíc Topiků typu ''pls help''

Znalost 2.4.2+ Příkazů :.::: naky prej umim
Ale toto mě nejvíc dostalo :D

A ty double posty by sis taky mohl odpustit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm je mi 16 :) never si mno a v tch prikazech se orientuju :) to mam ric jo umim vsechno sem nejlkepsi nebo co :) hej jo a ty pls help sem psal a co ? aspon sem se us dozvedel ne ? ale tady de hlavne o komunikaci s hraci a jejich podpora nebo snat ne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
hm je mi 16 :) never si mno a v tch prikazech se orientuju :) to mam ric jo umim vsechno sem nejlkepsi nebo co :) hej jo a ty pls help sem psal a co ? aspon sem se us dozvedel ne ? ale tady de hlavne o komunikaci s hraci a jejich podpora nebo snat ne ?

OPRAVA

hm je mi 16 :) nevĚŘ si mno a v tĚch pŘÍkazech se orientuju :) to mam ŘÍcT jo umim vŠechno sem nejlepŠi nebo co :) hej jo a ty pls help sem psal a co ? aspoŇ Jsem se uŽ dozvĚdĚl ne ? ale tady de hlavnĚ o komunikaci s hrÁČi a jejich podpora nebo snaD ne ?

__________________________________

 

Omlouvám se ale jako GM tě nevezmu... Jak sám říkáš... jde hlavně o komunikaci s hráči... a nechci tam člověka co nepíše háčky,čárky, plete si D s T... a celkově neumí psát... Promiň

 

(((EDIT))) -> www.wow-re.own.cz -> Napsat do shoutbooxu " a nak se mi nechce objevyt regstrace " to taky nevypadá dobře... a nechci aby si budoucí hráči mysleli že se GM tým skláda z děcek...

Edited by ararara

Share this post


Link to post
Share on other sites

I když by ti bylo 40 let, tak píšeš jak 12-ti leté děcko. Ne, prostě neumíš psát, neumíš se vyjadřovat, čeština ti nic neříká.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... ja pišu bez hačku protože je to rychlejši

 

No víš ono to vyjde na stejno, psát s diakritikou nebo bez. Jde jen o zvyk, ale o mnoho lépe vypadá když se píše s diakritikou.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jaky děcka omg kolik ti je 12 ? ja pišu bez hačku protože je to rychlejši
Jak dlouho si toto psal? Ono to je možná rychlejší, ale když se někam hlásíš nebo děláš GM, měl by si psát hezky neboli upraveně, aby tě nekdo rozluštil. Já psal taky bez háčků, ale teďka už s nimi, zvykl jsem si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dlouho si toto psal? Ono to je možná rychlejší, ale když se někam hlásíš nebo děláš GM, měl by si psát hezky neboli upraveně, aby tě nekdo rozluštil. Já psal taky bez háčků, ale teďka už s nimi, zvykl jsem si :)

 

 

psal sem to asi o 4s dyl mno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jaky děcka omg kolik ti je 12 ? ja pišu bez hačku protože je to rychlejši

Já ti řeknu co....

Příklad :

Hráč se tě zeptá... Prosím nevíš kdy se vrátí admin z dovolený?

Tvá odpověď... Rikal ze snat za tiden

 

Toudle odpovědí o sobě řekneš mnohé... a řekne to mnohé o serveru... Takže moje odpověď je "NE" ...

Až se naučíš Pravopis... nebudeš psát Snat... místo snad... tak zauvažuji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×