Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
SneakerXZ

Ludmilla je tady :o)

Recommended Posts

Jak se dalo očekávat Ludmilla je zveřejněna a tady si ji můžete unás hned stáhnoutm, ale jak to vždy chodí tak neni zveřejněna oficiálně, ale našel se leaker wink.gif

 

Upozornění! Toto neni fake!!

 

Tady je serverová část:

 

http://files.filefront.com/ludmilla_testse...;/fileinfo.html

 

a tady je databáze:

 

http://files.filefront.com/ludmilla_testse...;/fileinfo.html

 

Přeji hodně štěstí při testování jinak DB je sql takže potřebuje MySQL.

 

Zpívejme nw2_guitar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
no slaaava ted jeste jak to rozbehat jsem z toho trosku vedle smile.gif

9881[/snapback]

 

jj to bude super pac sem fakt neprisel na to jak se prihlasit

pac to furt hlasi ze je spatny heslo (a to mam dokonce i platnej acc na wddg servru) biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak uz to mam oni tet pouzivaji jinej system acc nez je v ty DB.

Ale je tam furt stejnej problem po nalogovani to hodi 132.

9886[/snapback]

to neni chyba emu ale tvoje aktualizuj si svoji graficku a mas vystarano

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak uz to mam oni tet pouzivaji jinej system acc nez je v ty DB.

Ale je tam furt stejnej problem po nalogovani to hodi 132.

9886[/snapback]

 

sorry ale tohleto fakt nema co spolecnyho s grafarnou

na ofiku me to jede bez problemu.

navic tahleta chyba je znama a byla v tyhle verzi emu.

Edited by Krejza9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem to rozchodil teď jelikož předtim jsem měl problém stim, že nemuže zustat pole pro heslo prázdný a já běžně používám na localhostu usery bez hesla. Jinak nalogl jsem se do hry pohodičký jen jedna chyba ohledně jednoho xml souboru to bude asi nedokonalym přechodem na 1.8.0. Žádná chyba jinak docela se mi to libí boj je svižný žádné čekání jak u WoWEmu vypadá to slibně jen škoda, že je to vyvíjeno takovym způsobem jakym to je vyvíjeno.

 

Jinak návod jak to rozchodit napíšu zítra jelikož eště dnes musim dopsat sešit do školy plus se naučit na fyziku... dřiv jsem to nemohl udělat jelikož jsem spal a to z důvodu, že jsem šel spát ve 4 viz datum u příspěvku kdy jsem dal vedět o Ludmille.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo tohle bude dobry to sem rozjel ale kdyz sem se pripojova tak sem se dostal jen k Autenticating ci tak nejak a dal to zamrzlo (asi to mozna bude tim ze nevim kam vytvorit svoje account) a dekuju Lanexovi bez jeho linku(sorry omlouvam se kazdymu kterej mel ten link driv,ale nenasel sem ho) bych tenhle emulator nestahl protoze sem jaksi nepochopil jak to z tech linku od Sneakera stahuje tak potrebuju vedet kam udelat sve account?S ip budu mit jaksi problem protoze sem pripojovanej pres jinej PC takze se casto meni a to uz bude vsecko ono to je jen na verzi 1.8.0 ? ja mam jen 1.7.0 mam stahnout 1.8.0?

Edited by Marcus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo a chyba co mi pri instalaci skace je 2755.3 co s tim jo a jeste sem si musel nainstalovat to od Microsoftu dotnetfx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×