Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Strop

Testserver [KOBOLD V8]

Recommended Posts

Jelikož sem konečně ten kobold rozchodil tak vám sem dávám možnost vyzkoušet si ho..

 

Uptime:Velice nestabilní.. :

9.8 ,10.8 ,11.8 max do 00:00

12.8 ,13.8 ,14.8 ,15.8 ,16.8 ,17.8 ,18.8 - Nepojede

19.8 ,20.8 ,21.8 ,22.8 ,23.8 atd... -od 11:00-12:00 až do 00

 

Co k tomu potřebuji? :

 

1) WoW TBC 2.4.1 nebo 2.4.2

2) Registrovat se na stránce "www.exo.ic.cz"

3) Připojit se na hamachi jelikož se mi tento emulátor nepovedlo rozchodit na Veřejnou IP a to na servery:

kobold10

kobold11

kobold13

kobold14

 

heslo k těmto serverům je "kobold"

4) Nastavit si realmlist na set realmlist 5.92.204.197

5) Hrát ;)

 

Každý registrovaný člen získa GM práva ve výši 3 = "GM"

Příkazy si zobrazíte ve hře použítím příkazu .com nebo .commands

 

Prosím: aby jste nespawnovali moc NPC vedle sebe a žádná NPC nemazali .. ve hře je vysoký XP a LOOT rate :-)

Trenéři nefungují nevím proč pokusím se nahodit nějaké scripty na trenéry ... časem ...

 

To je vše co bych chtěl říct.. asi jen že tento emulátor byl dříve lepší než mangos ale teď docela zaostává ve spellech.. a celkově ve všem..

Edited by Strop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nové scripty nahozeny bohužel nevím proč ale fungují jen některá kouzla od trenérů třeba u warlocka a shamana nejde naučit nic u warra jen neco a pod.. pokusím se tio vyřešit..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kterej "vůl" mi spamuje DB registracema??

To je tak tezky pridat do phpka ukladani IP registratora do DB A nasledne ho zabanovat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×