Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Bufffer

[MaNGOS Web] download

Recommended Posts

MaNGOS WEB

 

SCREEN

offiwebgma4.jpg

Screen z oficialniho webu - dost podobne

 

DOWNLOAD

2.4.3

2.4.2

 

INFO

[AKTUALNE] Ke stazeni nejnovejsi revize na patch 2.4.3

Edited by Bufffer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hezký akorát ta čeština se blbě zobrazuje,pls nevý náhodou někdo jak to opravyt tu diaktriku aby šli háčky a čárky atd..... moc dík za pomoct už si nevým rady ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedná se o Php web že? :) já totiž weby dělám v Html.. ale tendle by se hodil... jen pokud vim tak ho na net sotanu jen třeba přes Xxamp... a pokdu mám malej upload tak to asi s serverem zároveň bude problém co? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nevím, ale já nejsem zastáncem takových šablon...to umí stáhnout každý...ale udělat originální web neumí jentak někdo. Když vidím takový web na nějakém serveru, tak si o něm hned udělám obrázek...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedná se o Php web že? :) já totiž weby dělám v Html.. ale tendle by se hodil... jen pokud vim tak ho na net sotanu jen třeba přes Xxamp... a pokdu mám malej upload tak to asi s serverem zároveň bude problém co? :P

Ano, je to v PHP, jde to pres XAMPP ale musi se nahrat nejake tabulky do realmd, pak nastavit pripojeni v configu. Je tam nekde Readme.txt ale anglicky...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsem taky zastánce originálních stránek , ale proč se nepodívat jak to funkuje v php a zkusit z toho vytěžit na originální stránky , myslím že se nejlépe naučí samouk z příkladu než aby vzal třeba PSPad a začal dotoho házen kody a stejně by to nefungovalo , já taky furt dělám stránky v html kodu a i v jawě ale to zase je druhá strana mince .... i když tvrdím že v jednoduchosti je síla ....

Edited by Honza12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozor, pokud ti to nepobezi na APACHE, ktery je pripojeny na tve hamachi (teda na mysql server)(myslim ze mas hamachi) tak to nepujde!

Edited by Bufffer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosím New Upload na Edisk .. protoze FileBeam Mi nende :(

 

Tak kdyžtak si ještě chvilku počkej, odpoledne to sem pak postnu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caw....Pls help všechno jede akorat na full_instal.sql když to hodim do DB tak mi to napiše

 

[Err] 1060 - Duplicate column name 'dbinfo'

[Err] --

-- Add dbinfo to realmlist table

-- Very important that this is in the end, along with ADD ALTERS. Because if

-- file gets applied again, it gets an error here.

--

 

ALTER TABLE `realmlist` ADD `dbinfo` VARCHAR( 355 ) NOT NULL default 'username;password;3306;127.0.0.1;DBWorld;DBCharacter' COMMENT 'Database info to THIS row';

[Msg] Finished - Unsuccessfully

--------------------------------------------------

 

Newite co stim je?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Caw....Pls help všechno jede akorat na full_instal.sql když to hodim do DB tak mi to napiše

 

[Err] 1060 - Duplicate column name 'dbinfo'

[Err] --

-- Add dbinfo to realmlist table

-- Very important that this is in the end, along with ADD ALTERS. Because if

-- file gets applied again, it gets an error here.

--

 

ALTER TABLE `realmlist` ADD `dbinfo` VARCHAR( 355 ) NOT NULL default 'username;password;3306;127.0.0.1;DBWorld;DBCharacter' COMMENT 'Database info to THIS row';

[Msg] Finished - Unsuccessfully

--------------------------------------------------

 

Newite co stim je?

Vymaž z full_instal.sql dotaz" ALTER TABLE `realmlist` ADD `dbinfo` VARCHAR( 355 ) NOT NULL default 'username;password;3306;127.0.0.1;DBWorld;DBCharacter' COMMENT 'Database info to THIS row';" a pak zkontroluj jestli v realmd databasi, v tabulce realmlist máš sloupec dbinfo.

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Caw....Pls help všechno jede akorat na full_instal.sql když to hodim do DB tak mi to napiše

 

[Err] 1060 - Duplicate column name 'dbinfo'

[Err] --

-- Add dbinfo to realmlist table

-- Very important that this is in the end, along with ADD ALTERS. Because if

-- file gets applied again, it gets an error here.

--

 

ALTER TABLE `realmlist` ADD `dbinfo` VARCHAR( 355 ) NOT NULL default 'username;password;3306;127.0.0.1;DBWorld;DBCharacter' COMMENT 'Database info to THIS row';

[Msg] Finished - Unsuccessfully

--------------------------------------------------

 

Newite co stim je?

 

 

Buffer má na to v podpise návod, konkrétně:

mysql_query("DELETE stupidity FROM Earth") or die ("Stupidity");

Share this post


Link to post
Share on other sites

DBinfo tam neni...ale už mi sql jde ale když si připojim na stranku localhost tak mi to piše:

 

SQL Error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) at C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\index.php line 71

 

Array

(

 => 1045

[message] => Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

[query] => mysql_connect()

[context] => C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\index.php line 71

)

 

SQL Error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) at C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\index.php line 75

 

Array

(

[code] => 1045

[message] => Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

[query] => SET NAMES utf8

[context] => C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\index.php line 75

)

 

SQL Error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) at C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\core\class.auth.php line 262

 

Array

(

[code] => 1045

[message] => Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

[query] => SELECT * FROM account_groups WHERE g_id=1

[context] => C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\core\class.auth.php line 262

)

 

SQL Error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) at C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\core\class.auth.php line 338

 

Array

(

[code] => 1045

[message] => Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

[query] => SELECT count(*) FROM `online` WHERE `user_id`='0' AND `user_ip`=''

[context] => C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\core\class.auth.php line 338

)

 

SQL Error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) at C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\core\class.auth.php line 345

 

Array

(

[code] => 1045

[message] => Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

[query] => INSERT INTO `online` (`user_ip`,`logged`,`currenturl`) VALUES ('','','')

[context] => C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\core\class.auth.php line 345

)

 

SQL Error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) at C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\core\class.auth.php line 289

 

Array

(

[code] => 1045

[message] => Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

[query] => SELECT * FROM `online`

[context] => C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\core\class.auth.php line 289

)

 

SQL Error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) at C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\index.php line 151

 

Array

(

[code] => 1045

[message] => Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

[query] => SELECT dbinfo FROM `realmlist` WHERE id=1

[context] => C:\xampp\htdocs\MaNGOS WEB 2.4.3\index.php line 151

)

 

 

A vubec stim nic udělat nemužu lamu si na tom furt hlavu a nic nic a nic :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

SQL Error: No database selected at C:\xampp\htdocs\t\index.php line 198

 

Array

(

 => 1046

[message] => No database selected

[query] => mysql_select_db()

[context] => C:\xampp\htdocs\t\index.php line 198

)

 

 

help

Share this post


Link to post
Share on other sites

mě tam taky chyby dbinfo ,

 

a mam chybu tady :

 

hele001.png

 

Edit : A jak se prosím pišou novinky ? Děkuji

Edited by John

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proč to postuješ 2krát? Tak ještě jednou - přečti si readme.txt. Novinky se píší jako příspěvky do fóra. Vytvoříš fórum, v config.xml nastavíš jaké má mít fórum pro novinky ID a pak už můžeš přes Admin Panel psát novinky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×