Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
- LightBlejzr-

Herní portál,nabídky spolupráce

Recommended Posts

Čau

 

Tak kde začít……no já a můj kolega jménem BlackMartin děláme na projektu který má očekávání udělat herní komunitu.Zatím se snažíme vyjít s toho co je, jest 4x server.

Hledáme schopné lidi do teamu kteří mají čas alespoň hodinku denně na napsání krátké recenze,preview čí novinky ze světa Hardwaru.V úterý dne 26.srpna 2008 se sejdu na schůzce ze sponzorem.Který by mohl jak dodávat hry na test,servery,platit rádio (které by mnělo vlastní licenci),financovat magazín a mnoho dalšího.Do úterý 26 bych rád sehnal partu lidí kteří by pote v neděli či v sobotě večer přišli na VT(ventrilo) nebo Skype si popovídat o celé situaci a domluvit se natom jak to vše bude probíhat co mají dělat atd….Nikoho do práce nenutím kdo chce ať pouze napíše do tohoto příspěvku a poté mu já napíšu soukromou zprávu.

 

Tak dám tu už seznam lidí ostatní budu připisovat podle toho co budou chtít.

BlackMartin-Admín

LightBlejzr-Pravá ruka

Webmaster-Keksa

Sekretářka,Preview-Kája

Video Ankety-Xivi+aNGElo

Recenzent,Preview-Vladan

Recenzent:Trudrig+Gabro

Screeny:koo

Mpsak po domluvě tě přídám kam budeš chtít.

Sekretářka-Adrifinel

 

Věk není určen z důvodu ať se může zapojit každý.

Zatím budu rád když se přihlásí aspoň někdo.

 

 

Děkuji že jste si přečetli poněkud krátký text.

 

S pozdravem David Šeďa

Edited by - LightBlejzr-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, možná bych měl zájem o toho webmastera, na menší úpravy mám času dost a mám za sebou už i hezkejch pár webů. Umím html, css, základy php a mysql.

Kdyžtak se mi ozvi na icq 196710069, nebo na email [email protected]. S pozdravem Keksa

Edited by keksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děkuji všem co se hlásí prosím pište mi postupně na PM svá ICQ děkuji.

Abych nezapomněl akce nabídne nové přátele+turnaje+hraní na serveru s bonusy+finanční odmněna pokud se rozjede magazin to znamená volně prodejný časopis opakuj jen vtom případě že se rozjede magazín dále originální hry na test a poté na napsání recenze může toho být více záleží jen natom kolik nás bude a jak budem makat.

Edited by - LightBlejzr-

Share this post


Link to post
Share on other sites

A v čem to bude nové a lepší než jiné existující projekty jako např. známý bonusweb.cz nebo mě ještě napadá gamepark.cz. Takových to webů je přece celá řada. Někdo je zaměřený hlavně na recenze her jiné projekty zase hlavně na herní servery a hraní.

 

Dále bude to nějak souviset s WoW?

 

Co udrží projekt a tým lidí při sobě? Co jim bude dodávat motivaci krom vlastního uspokojení, které nevydrží věčně?

 

Je ten projekt jenom na papíře a čeká se na sponzora nebo už existuje nějaká prezentace někde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divej ja tě dotoho nenutím chceme být lepší.......jinak jo dělá se už web budou i servery a co bonusweb.cz a gamepark no a to jsou dva my můžem být lepší a co nás udrží motivace,přátelství fakt tomu věř kamo.

Jinak Děkuji všem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaujalo ma miesto Ankety, Videá. Napíš mi na icq: 321806788 | mail: [email protected]

 

Hrám každý druhý deň, niekedy aj pár dni za sebou. Som na pc od rána do večera. Nejaké bližšie info môžem potom poskytnúť.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to místo placené ? Kolik je vám let ?

 

EDITACE: Celkem komicke "muzeme byt lepsi jako bonusweb" az do toho vrazis par milionu, jelikoz stavet budes od nuly, tak pak mozna, jako Gamepark tezko, mozna lepsi pro komunitu svych hracu, to je cele.

 

Pratelstvi ti neudrzi kvalitni projekt, a jeste k tomu lepsi jako ty zminovane a podle me by vek mel hrat roly, kdyz mas tak vysoke cile ;). Dalsi nesmyslny topic, ktery povede ke zbytecnemu zaplneni KB v databazi, jestli mas schuzku s tim tvym sponzorem 26.8 a chces mu donest lidi tu z fora, tak promin ale nejaky sponzor, ktery by ti to mel poradne zainvestovat te posle nekam. Bez profesionalu, ti nikdo neda poradny prachy ;) a to prece v Bonuswebu jsou ne ?

 

EDITACE2: Hodne me pobavil profil tady naseho pana, ktery nabizi praci, podle me 17 let hovori za vse ;) Zadny zazobany sponzor neda 17ti letem borcovi prachy aby porazil Bonusweb. Zvysiju LOL na 2x

 

EDITACE3: CITUJI: "co nás udrží motivace,přátelství fakt tomu věř kamo. Jinak Děkuji všem" Tohle mne taky pobavilo, zni to jako kdyby odesel velkej raper z podia, svuj lol musim zvysit na 3x :-D

 

:lol::lol::lol:

Edited by Citanek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je to místo placené ? Kolik je vám let ?

 

EDITACE: Celkem komicke "muzeme byt lepsi jako bonusweb" az do toho vrazis par milionu, jelikoz stavet budes od nuly, tak pak mozna, jako Gamepark tezko, mozna lepsi pro komunitu svych hracu, to je cele.

 

Pratelstvi ti neudrzi kvalitni projekt, a jeste k tomu lepsi jako ty zminovane a podle me by vek mel hrat roly, kdyz mas tak vysoke cile ;). Dalsi nesmyslny topic, ktery povede ke zbytecnemu zaplneni KB v databazi, jestli mas schuzku s tim tvym sponzorem 26.8 a chces mu donest lidi tu z fora, tak promin ale nejaky sponzor, ktery by ti to mel poradne zainvestovat te posle nekam. Bez profesionalu, ti nikdo neda poradny prachy ;) a to prece v Bonuswebu jsou ne ?

 

EDITACE2: Hodne me pobavil profil tady naseho pana, ktery nabizi praci, podle me 17 let hovori za vse ;) Zadny zazobany sponzor neda 17ti letem borcovi prachy aby porazil Bonusweb. Zvysiju LOL na 2x

 

EDITACE3: CITUJI: "co nás udrží motivace,přátelství fakt tomu věř kamo. Jinak Děkuji všem" Tohle mne taky pobavilo, zni to jako kdyby odesel velkej raper z podia, svuj lol musim zvysit na 3x :-D

 

:lol::lol::lol:

 

Nemusíš se k tomu vyjadřovat.......vše je možné jen tvé mínus že to neumíš pochopit.

A stím velkým raperem.....utebe to zni jako že si velkej king jak si napsal todle.

Máš umne 4x lol heh.

:lol::lol::lol::lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neříkám, že zmiňovaný projekt nemá šanci na úspěch, ale je to jako když tu posledně někdo přišel s tím, že chce rozjet projekt na mega free WoW server s kapacitou 4000 hráčů online. Sháněl tu lidi, psal jak už má sehnané servery nebo i sponzora (mám pocit), ale neměl ani web a kde je ten projekt teď? Kdo ví...možná už jede na ostrý provoz, ale nejspíš z toho sešlo nebo to skončilo malým serverem, kde nikdo nehraje. Zákazníkům neporučíš a pokud existuje celá řada herních portálů se stálými komunitami, tak zakládat nový úspěšný už je mnohem náročnější. Jde hlavně o to zvolit správný obchodní model.

 

Jsem realista, takže mě zajímaly odpovědi na moje otázky. Za rok tady napiš jak se ti to povedlo a jakého úspěchu jste dosáhli. Je celkem zajímavé si s odstupem přečíst své odpovědi. Neříkám, že to nepůjde, ale zatím jde pouze o slova. Popravdě takový projekt se neobejde bez stálých zaměstnanců, minimálně manažera, správce serverů a korektora, který bude opravovat chyby těch mladých recenzentů.

 

Ono mě to příjde celkem zajímavé, protože jsem taky přemýšlel jak zajistit kvalitní technickou podporu WoW serveru za minimální náklady. Zatím mi z toho vyšlo, že by to musel dělat někdo jako zaměstnání s platem minimálně 10 tisíc/měsíčně, aby to za něco stálo. Samozřejmě studenti by to mohli dělat levněji, ale ti nemají tolik rozumu a disciplíny, aby se tomu denně věnovali a snažili se pozvolna dlouhodobě projekt rozvíjet.

 

Takže hodně zdaru při rozjezdu a napiš sem nějaké echo až to bude úspěšně fungovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja si myslim ze by se postupne mohli dat dokupy ve vetsim a profesionalnejsim seskupeni ... takovy projekt muze byt sranda ale bez tech financi to bude mazec ... ted s keanem pracujem na projektu ktery obsahuje 5 serveru z toho 2 na wow, a za par tydnu by sem mohl pripojit dalsi server s wow ... pokud se budete hodne dlouho topic s prominutim ve srackach tak lidi zacnou odchazet a kvalita pujde dolu ... verim tomu tak na 60% ze sponzor to nebude dlouho financovat ... a vidim to na 90% ze se to nerozjede v takovym poradnym rytmu do prosince ... GL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×