Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ondik55

pujčovna mountu na 60% speed

Recommended Posts

2 ivosidlik: přestaň psát velkým červeným písmem to tvoje motto do každého příspěvku. Pokud to chceš mít jako motto nastav si to jako svůj podpis, ale v normální velikosti a barvě. Pokud tam dáš stejné formátování jako jsi používal doposud odstraním to znovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na tu pujčovnu co sem sem dalv sql

to heslo na file beam je audyna

Edited by ondik55

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdys je tady ten toppick tak ho využiju jestly to nevadí :D dotaz nešlo by dát do wow třeba stíhačka nebo tank a td ?? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
kdys je tady ten toppick tak ho využiju jestly to nevadí :D dotaz nešlo by dát do wow třeba stíhačka nebo tank a td ?? :D

tank :D jak maj dvarfove ??? a letada ? :D good napad to asi musiš vytahnout model s DB a vlozit ho nekam s itemy ale jak ... to uš fakt newm

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele tank nebo stihacka by teoreticky sli ale musel by si mit nekde animaci jak jede nebo leti a jak treba zataci a tk da se to udelat pres script byla by to bomba ja hral na jednom funu kde si lital na rakete bylo by to zajimavy

Share this post


Link to post
Share on other sites
prijde mi jako hloupost dat koni staffku a taky bys mohl mit lepší jméno :)

ta staff je neplánovaný error :D a nic lepšího mně nenapadlo ale mužete zmenit ne ? podle sebe a snažil sem se o tochu vtipu

Edited by ondik55

Share this post


Link to post
Share on other sites
hele tank nebo stihacka by teoreticky sli ale musel by si mit nekde animaci jak jede nebo leti a jak treba zataci a tk da se to udelat pres script byla by to bomba ja hral na jednom funu kde si lital na rakete bylo by to zajimavy

existuje

http://www.wowhead.com/?item=35226 -id 35226

http://www.wowhead.com/?item=35225 -id 35225

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele víš co je zajímavé mě ty nezvy nejdou změnit ani když si to změním v S.l (mam vadnu klavsncie a vynechává mi jedno písmenko) a staré smaži, dám restart tak se mi jméno nechce změnit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
od 2.4 uz hra neprijma vytvorene itemy myslim :)

 

 

prijima delal jsem si na 2.4.2 itemy,objecty portovaci,itemy portovaci,portaly,NPC,teleportery,questy ...... proste prijima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hele víš co je zajímavé mě ty nezvy nejdou změnit ani když si to změním v S.l (mam vadnu klavsncie a vynechává mi jedno písmenko) a staré smaži, dám restart tak se mi jméno nechce změnit :D

zmen to v sql a nahrej znovu s jinym ID

Edited by ondik55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle jednoduchy. vytahnes Komplet Item toho Mounta das ze je od 1 lvl treba a das mu ze ho muzes Pouzit 1 nic Slozityho a Max Count 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hele víš co je zajímavé mě ty nezvy nejdou změnit ani když si to změním v S.l (mam vadnu klavsncie a vynechává mi jedno písmenko) a staré smaži, dám restart tak se mi jméno nechce změnit :D

Smaž si složku Cache ve WoWku :)

EDIT: Promiňte, nevšiml jsem si, že je to starý topic. :(

Edited by Bugs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den , kde zjistím to dispeyid ? trochu bych si těch pujčoven udělal víc , zvlášť pro hrodu a zvláš´t pro alianci , díky

 

Edit : tak jak zjistim displey vyřešeno , vedora jsem změnil změnil jsem mu dipleyid a funguje , ale u displeyid koně pořád nasedá na koně a ne na vlka, (dal jsem tam dipleyid vlka ), pls jak na to ? díky

 

Edit 1 : Vyřešeno :)

Edited by John

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale příjmá jen je tam problém ze zobrazování obrázku itemu že se ti tam zobrazí "?" ne?

To se dá opravit jednoduchím přidání zaznamu do DBC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nás jsem půjčovnu vyřešil tak že jsem vytvořil itemy který se chovaj jako potiony takže po jednom použití zmizí, ale ikonku to má teda otazník.. tady máš jeden item na ukázku

REPLACE INTO `item_template` (`entry`, `class`, `subclass`, `unk0`, `name`, `displayid`, `Quality`, `Flags`, `BuyCount`, `BuyPrice`, `SellPrice`, `InventoryType`,
`AllowableClass`, `AllowableRace`, `ItemLevel`, `RequiredLevel`, `RequiredSkill`, `RequiredSkillRank`, `requiredspell`, `requiredhonorrank`, `RequiredCityRank`, `RequiredReputationFaction`,
`RequiredReputationRank`, `maxcount`, `stackable`, `ContainerSlots`, `stat_type1`, `stat_value1`, `stat_type2`, `stat_value2`, `stat_type3`, `stat_value3`, `stat_type4`, `stat_value4`, 
`stat_type5`, `stat_value5`, `stat_type6`, `stat_value6`, `stat_type7`, `stat_value7`, `stat_type8`, `stat_value8`, `stat_type9`, `stat_value9`, `stat_type10`, `stat_value10`, `dmg_min1`, 
`dmg_max1`, `dmg_type1`, `dmg_min2`, `dmg_max2`, `dmg_type2`, `dmg_min3`, `dmg_max3`, `dmg_type3`, `dmg_min4`, `dmg_max4`, `dmg_type4`, `dmg_min5`, `dmg_max5`, 
`dmg_type5`, `armor`, `holy_res`, `fire_res`, `nature_res`, `frost_res`, `shadow_res`, `arcane_res`, `delay`, `ammo_type`, `RangedModRange`, `spellid_1`, `spelltrigger_1`,
`spellcharges_1`, `spellppmRate_1`, `spellcooldown_1`, `spellcategory_1`, `spellcategorycooldown_1`, `spellid_2`, `spelltrigger_2`, `spellcharges_2`, `spellppmRate_2`,
`spellcooldown_2`, `spellcategory_2`, `spellcategorycooldown_2`, `spellid_3`, `spelltrigger_3`, `spellcharges_3`, `spellppmRate_3`, `spellcooldown_3`, `spellcategory_3`,
`spellcategorycooldown_3`, `spellid_4`, `spelltrigger_4`, `spellcharges_4`, `spellppmRate_4`, `spellcooldown_4`, `spellcategory_4`, `spellcategorycooldown_4`, `spellid_5`,
`spelltrigger_5`, `spellcharges_5`, `spellppmRate_5`, `spellcooldown_5`, `spellcategory_5`, `spellcategorycooldown_5`, `bonding`, `description`, `PageText`, `LanguageID`,
`PageMaterial`, `startquest`, `lockid`, `Material`, `sheath`, `RandomProperty`, `RandomSuffix`, `block`, `itemset`, `MaxDurability`, `area`, `Map`, `BagFamily`, `TotemCategory`,
`socketColor_1`, `socketContent_1`, `socketColor_2`, `socketContent_2`, `socketColor_3`, `socketContent_3`, `socketBonus`, `GemProperties`, `RequiredDisenchantSkill`,
`ArmorDamageModifier`, `ScriptName`, `DisenchantID`, `FoodType`, `minMoneyLoot`, `maxMoneyLoot`, `Duration`) VALUES (82000, 0, 1, -1, 'Pinto Bridle', 13108, 2, 0, 1, 1000, 500, 
0, -1, -1, 5, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 472, 0, -1, -1, 0, 4, 120000,
0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 'Mount na jedno pouziti', 0, 0, 0, 0, 0, 3, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, -1, 0, '', 0, 0, 0, 0, 0);

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×