Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
John

Návrh k pravidlu o podpisech

Recommended Posts

Dobrý den mám takovy menší návrh , je to jen návrh tak se prosím nerozčilte , atd.. , Jestli by nešlo že by jsme poslali url nebo obrazek moderátorovy , administrátorovy,... zkratka někomu kdo by zkontroloval podpis a rozhod jestli ho přidá uživateli do podpisu nebo ne :) , děkuji

 

PS : ja mám banner kde pomužou uplně suprově proti virum a poradim se všim ohledně toho :-)

 

Edit :Oprava pravopisu :)

Edited by John
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

je to zajimavy ale na tomto testu rychlosti mužeš mit obrazek , ale myslim jiny obrazky :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím, že je dobře že nejsou, lidi jsou totiž zvyklí si tam dát obrázky velike jak nevím co, což mno jen si to představ.... A aby to moderatoři shvalovali, to by museli nedělat nic jiného než koukat na obrázek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myslím, že je dobře že nejsou, lidi jsou totiž zvyklí si tam dát obrázky velike jak nevím co, což mno jen si to představ.... A aby to moderatoři shvalovali, to by museli nedělat nic jiného než koukat na obrázek :D

Myslím že psal jasně že by to museli schvávit moderátoři obrázek, a ti si myslím, že jsou natolik inteligetní že by obrazek jak krava nepovolili..

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak třeba najit někoho kdo by to dělal :) a nebo ňáko omezeně schvalovani třeba 10 obrazku tydně :)

 

Edit : JJ .eLhomer0. :)

Edited by John
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

naco su vam tie obrazky ? to sa neda vyjadrit slovami ? :)

 

EDIT : a ked uz tu je taky filter tak asi pre nieco je ;)

Edited by Dead F. Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

elhomer: tys to nepochopil těmi tečkami jsem odělila dvě věty, jsem psala, že dříve by to takhle bylo a že moderatoři by neměli náladu na to, aby se hraba v obrázcích a myslím že jsu tu důležitejší věci než je obrázek v podpisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, už ho tam nemá. Ještě bych se chtěl zeptat Sneaku, jestli se může měnit popisek (tam, kde je normálně Level X)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, už ho tam nemá. Ještě bych se chtěl zeptat Sneaku, jestli se může měnit popisek (tam, kde je normálně Level X)

 

Jo, jsem mu ho odstranil. No popisek by se měnit neměl, ale co už ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím, že ti může být jedno jak jsem ho tam dala, povoleno to stále není ;) Jinak stačilo by logicky uvažovat a vycházet z toho, co už víš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano taky jsem si všmila, žě něktwří lidé jej tam mají ten obrázek

 

Axxxa: a modové či bývalý odové jej tam můžou mít nebo jej máš jen na ukázku :D

 

Buffer: některým lidem to nedje ani když máš 1000 :D

 

Mohl by mi to někdo hodit do jednoho postu, jsem zapoměla srolovat a nevšimal jsem si že podemnou už nkdo není :D

 

/* Yas: hotovo :) */

Edited by Yas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky sneaku že jsi to smazal i stěma linkama, určitě by ti mnohé učinilo je tam nechat. Ještě že jsem byla tak prozíravá a nespoléhala se na tvou přirozenou inteligenci a zkopírovala si je stranou.

 

 

 

edit: Tak beru zpět, nezkopírovala (resp neuložila). Tak bohužel, máte smůlu místní uživatelé, znova to psát nebudu ;)

Edited by SneakerXZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrázky jsou proti pravidlům a pokud existuje nějaký bug, tak zneužiti se trestá. Ještě když to uděláš potom co si přečteš, že se to nesmí.

 

Úprava vlastní popisku jde od 500 příspěvků, nakonec to měnit nebudu.

 

Jinak pokud se budou oběvovat obrázky hojně, tak zákažu odkazy a tím se to vyřeší.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok hned to smažu , ja jen chtěl poděkovat :)

 

Edit : Smazano , promin jestli jsti to bral jako provokaci :mellow:

Edited by John

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×