Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Adrifinel

Redaktor, Scripter, Fix Bug....

Recommended Posts

Redaktor

 

Jeho úkolem bude psát na web http://wow.czechgamer.com novinky ze světa WoW. Bude psát o vycházajích nových věcích a různě.

 

Může si vybrat, jestli chce být orientovaní především na novinky nebo by radči psal články např. články o Bossovi z nějakého dungeonu.

 

požadavky: věk 14+

Schopnost umět přijatelně česky (žadné lidi co píšou: Lydi ja vaz. nechcem)

kreativita, měl by být schopen překládat i z Officu

Aby texty jen tak nekopíroval z některého webu pomcí Ctrl+c, ctrl+v

 

Scripter

Jeho úkolem bude scriptování creatur či objektů pro server

 

požadavky: 14+

Znalost databáze, znalost c++, další znalosti nejsou na škodu

 

Bug Fix

Jeho úklem bude opravat chyb v databázi

požadavky: věk od 14+

znalost databáze, další znalosti jsou vítáni

 

kontakt: bud zde to topicu nebo mail: [email protected], ICQ 447261054

(ps tuším že se mi nikdo neozve, ale zkusit to můžu :mid_bow_arrow: )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trudrig kde máš v plánu všude dělat? :D

hele nespolehám na to že tvuj kamoš koupí mystiq až ho koupi uvidíme do té doby chci mít zázemí...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

abyste veděli ano v topicích davat přihlášky že chci a měl bych zájem ale ted právě nikde nejsem víte takže to beru ...ja si to vždy nakonec rozmyslím a nejdu tam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×