Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Plecharts

Webhosting na serveru nebo jinde?

Recommended Posts

Chápu to dobře že myslíš dát web na stejné pc jako je server, tohle se moc nedporučuje, zbytečné zatěžování serveru, lepší je mít web a servet odděleně :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chápu to dobře že myslíš dát web na stejné pc jako je server, tohle se moc nedporučuje, zbytečné zatěžování serveru, lepší je mít web a servet odděleně :)

 

Jestli jsem to pochopil dobře, tak se ptal jestli má dát svůj vlastní server na housing a nebo jestli si má koupit a následně platit server hosting

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sareth: nemyslím, že jsi to pochopil správně, protože je to v sekci Fórum/Web. Rozhodně je lepší si zaplati to hosting, protože apache ti bude hodně zatěžovat server PC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak samozřejmě že je lepší profihosting .. Vypiš tu svůj net a HW ale třeba grafická karta nebude potřeba chápeč ne ??????? .. :-D Pak ti řeknu jestli by byl lepší ten profihosting nebo by ti stačil co máš doma tak vždycky to stačí ... Ale tak jestli nebude profihosting zbytečný

Share this post


Link to post
Share on other sites

pochopili to buffer a adrifinel.

 

S linkou by být problém neměl, jen se ptám jestli nechat hosting tam kde je, nebo ho přesunout na server. A hlavně jakej hosting by jste doporučovali, jen musí mít SVN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hosting mám na savana.cz a je docela dobrej, hlavně je dobrý to svn

 

EDIT: Vzhledem k tomu, že mi na serveru poběží svn přes apache tak to zkusim přesunout na server

Edited by Plecharts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×