Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Zork

Hacker

Recommended Posts

Máme hackera na serveru. Firewall máme zapnutý, všichni jsou od databáze odpojení, a najednou se ke mně portuje postava s GM rankem 8, rozdává azzinothy a killuje hráče.

Nevíte co s tim? když jsem dal .pi, mněl na místě IP jen pomlčku. Takže to nějak blokoval.

Napadlo mně, jestli by šel udělat do mangosu jadra treba nejaky kod, ktery by byl presne pro 3 accounty se tremi ID a na ostatni by se musela udelat nova revize, nebo neco v tom smyslu. Prostě aby to bylo jištěné ještě někde jinde. Nevíte prosím? Už mně to docela jebe;)

Proste aby ten GM rank mel nekde zalohu a nesel vytvorit novy. Nebo nejaka jina ochrana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

IP nebyla vidět pouze proto, že jsi měl nižší gm level než on. Jinak přes last ip v databázi snadno zjistíš, co to bylo za vtipálka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw. rekl bych ze ses ho jeste nezbavil protoze mel pristup do databaze takze doporucuju sehnat nejakej netstat kde vidis prave navazany TPC spojeni a podle toho to zabanovat ;-)

 

kdo kdy totiz videl rozsah vetsi jak 255? :-D 78.825.467.206

 

jo a jeste si vsude vymen hesla a nastav si pripojovani do mysql jen na localhost pripadne pro jednotlivy gmka specialne na IP adresu tim se da riziko nabourani do databaze drasticky snizit ;-)

Edited by OneB1t

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já si tu IP vymyslel :D napsal jsem jen sql, kterým zabanuje, ovšem stím nemám zkušenosti moc jestli se i přesto dostane do hry stále to nevím.

Edited by TommyAnders

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admin šel chrápat, ja teď potkal hackera na serveru, jenže jsem musel jít na jiný účet. Můj mi smazal. IP ban, i ban na acc už měl, jenže si ho smázl, přístup do DB taky nemám (nejsem Admin a na přístupu se s nim vždy dohodnu, právě kůli hakerum). Hned jak se dozvěděl že sem gm, se odpojil. Já už nevim. BTW, co je to za ten program? ten netstat?

Method-man -> Opravdu si mi pomoh

Share this post


Link to post
Share on other sites

zablokovani databaze na urcite IP + zaheslovani

 

kontrola vsech GM accountu popr smazani vsech ( co jineho ... )

 

firewally ... a pak uz nema sanci a nebo nejake funkce webu, vypni to, tam muze pouzit tzv. sql injection

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×