Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sand-man

[GM,Informatik]Hľadám zamestnanie

Recommended Posts

Info o mne:

 

Vek:12

Jazyk: html,php,sql,

Ovladanie: orientacia v mysql, design, aj Lan pripojenie(niečo) :)

Bydlisko: Slovenská republika (Senec)

Servery: ArneXis,Hexis,Dark´Zul,Killzone,Ice-Wizzard...(a mnoho ďalších serverov)

 

Ponúkam:

 

-spoluprácu v GM teame

-spoluprácu na serveri

-zábavu

 

 

Čo hladám:

 

"Post GM"

 

 

-post eventera

-post informatika

-post updatera

-post in-game

-post správcu

 

Kontakt:

 

email: [email protected]

PM na fóre

 

 

Prosím nepíšte zbytočné komentáre :)

 

Za pochopenie ďakujem.

Edited by Sand-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

photo-4343.jpgX-Dizox

Tak přece jen si.

Ten co trpí rozdovjenýma osbnostma, co nemá vlastní fantazii,že kopíruje nicky tipu Sand-Man (method-man) Snixer (Sneaker) apod.. Ne nedám si pokoj :)

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

photo-4343.jpg

.::Nechapu proc nechapu::.

Ktera db fakci na kalgul a kde ji stahnu?

 

:D i když, obdivuju tě, já v tvých letech neznal 3/4 věcí které tu uvádíš (každopádně, pokud je vůbec znáš ty :P)

Edited by Threat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolik těch učtu má...?? Jinak tebe bych vzal...víš k čemu??--->Nechce se mi dělat EventAI tak by jsi stál u jednoho NPC a měl by jsi povolený příkaz .npc say a oslovoval lidi kolem :) a jestli by jsi chtěl,tak by jsi mohl dělat i hromadný save :) ....Ach jo...myslím,že s tím co tady znamenáš(to kopírování atd) že tě nikdo chtít nebude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud je to opravdu on, jen pod jiným účtem, tak ho upřímně lituju, ještě že existuje ta internetová anonymita, za jeden nick mne všichni znají jakou troubu, tak si založím novej, však co, minimálně by ses měl stydět. (platí opravdu jen v případě, že je to jeho další acc)

 

K přihlášce věk 12, ne že bych lpěl na věku, ale 12 je opravdu málo, pokud zvládáš HTML, PHP, SQL tak klobouk dolů, v tvém věku jsem znal možná základy HTML. Ten seznam serverů, zaprvé nic moc nevypovídá, aby to mělo nějakou vypovídací hodnotu, bylo by potřeba promluvit si s tvými zaměstnavateli a zadruhé, vypsal jsi 5 serverů a ještě pár jsi neuvedl, proč je tak střídáš, to skoro vypadá, jak kdyby tě to tam přestalo bavit, nebo ses nepohodl, nebo tě prostě jen vykopli.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlouho jsem přemýšlel, zda mám na tento tvůj další z řady topicků reagovat.

 

Na to že ti je 12 (jak uvádíš) tak je to dobrý výkon že ovládáš php.

Ted by jsme si mohly klást otázku do jaké míry?

Pokud zvládáš echo tak to moc velká znalost není co ty na to? :)

 

.... no nic dále ....

 

Myslíš, že je to dobrá reference, že jsi ve 12-ti letech prošel již tolik serverů?

Myslíš, že tvůj potencionální "zaměstnavatel" bude rád, že každý tvůj projekt ve kterém se angažuješ do pár dnů či týdnů opustíš?

 

Ted se odeberu trošku do OT.

Proč si stále zakládáš nové nicky, ba takové které již někdo má?

Pro úplnost uvedu jako ochutnávku ....

X-dizox to Method-man ....ale x-dizox je stale moja...neze budete kopcit!

Pak to byl SnixerXZ ... nakonec Snixer, Pain, Sand-Man a já nevím co všechno.

Proč se projevuješ jako totální lama?

Proč ses zamiloval do Method-mana?

 

Rada .... ?

No nevím jestli se tím budeš řídit, ale zamysli se nad sebou!

Máš to zapotřebí tady dělat každému šaška? Co takhle si stát za svými názory nekopírovat ničí jiné. Mít svůj nick, který si nebudeš každý týden měnit.

 

// jestli se to nějakýmu modovi nebude líbit at to promaže mě je to jedno.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byl jsem spoluadminem na Killzone,a nepamatuju si,že bys něco pro náš server udělal.. Já osobně tě neznal,ale nic jsi neudělal pro nás... Na konec ses s kamarádem Grxxem rozhodl,že nám zrušíte server (pro ostatní : Grxx byl člověk,který nám hostil server,za který dostával peníze,a měl GM lvl 3. ) . A pak jste měli další,a další servery..a furt to nebylo ono,co. Čím to asi je?;)

 

OT: Pořád děláš s Grxxem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlouho jsem přemýšlel, zda mám na tento tvůj další z řady topicků reagovat.

 

Na to že ti je 12 (jak uvádíš) tak je to dobrý výkon že ovládáš php.

Ted by jsme si mohly klást otázku do jaké míry?

Pokud zvládáš echo tak to moc velká znalost není co ty na to? :)

 

.... no nic dále ....

 

Myslíš, že je to dobrá reference, že jsi ve 12-ti letech prošel již tolik serverů?

Myslíš, že tvůj potencionální "zaměstnavatel" bude rád, že každý tvůj projekt ve kterém se angažuješ do pár dnů či týdnů opustíš?

 

Ted se odeberu trošku do OT.

Proč si stále zakládáš nové nicky, ba takové které již někdo má?

Pro úplnost uvedu jako ochutnávku ....

 

Pak to byl SnixerXZ ... nakonec Snixer, Pain, Sand-Man a já nevím co všechno.

Proč se projevuješ jako totální lama?

Proč ses zamiloval do Method-mana?

 

Rada .... ?

No nevím jestli se tím budeš řídit, ale zamysli se nad sebou!

Máš to zapotřebí tady dělat každému šaška? Co takhle si stát za svými názory nekopírovat ničí jiné. Mít svůj nick, který si nebudeš každý týden měnit.

 

// jestli se to nějakýmu modovi nebude líbit at to promaže mě je to jedno.

ne nesom gay zeby som sa zamyloval. tak zmaz vsetky ucty a pls zmen mi nick aby to nevadilo kazdemu na "Snaaw" ....

 

edit1: Adrifinel je zalubena do method-mana :D

 

to elhomero: to ti nevadi ze Sareth mal tiez 3 nicky? Sareth,Radek,Reset,Looney

 

 

Byl jsem spoluadminem na Killzone,a nepamatuju si,že bys něco pro náš server udělal.. Já osobně tě neznal,ale nic jsi neudělal pro nás... Na konec ses s kamarádem Grxxem rozhodl,že nám zrušíte server (pro ostatní : Grxx byl člověk,který nám hostil server,za který dostával peníze,a měl GM lvl 3. ) . A pak jste měli další,a další servery..a furt to nebylo ono,co. Čím to asi je?;)

 

OT: Pořád děláš s Grxxem?

jj teraz som mu pisal vecer a ideme robit project kludne sa mi ozvi na PM tam ti dam moje ICQ

Edited by Sand-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paini,X-dIZOXI NEBO JAK TI MÁM VLASTNĚ ŘÍKAT? reset,looney,sareth to jsou jeho nicky ale aspon originální a neokopčené

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ste fakt slepi?

 

Co si o sobě myslíš?! Zakládat 3 acc jenom proto, že tě nikdo nechce za gm nebo že tě mají za blbce.

 

edit1: Adrifinel je zalubena do method-mana biggrin.gif

 

A koho to zajímá?! Je to její věc a ty nemáš právo to někomu řikat.

 

 

 

Ono třeba neni problém vzít gmko, když mu 12. Akorát v 90% nejsou spolehlivý, dají si akorát T6,začnou hráčům rozdávat itemy,modifikovat rychlost,spawnovat bossy ,atd.

Krom toho že ani neuměji moc psát česky (co věta , to překlep) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chudák dítě... nechte ho, určitě teď někde brečí v koutku že ho nikdo nemá rád :) ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×