Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

SneakerXZ

Administrátor
 • Content count

  3493
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

SneakerXZ last won the day on December 13 2013

SneakerXZ had the most liked content!

Community Reputation

547 Velmi přínosný uživatel

About SneakerXZ

 • Rank
  Administrátor
 • Birthday 02/05/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://tomaslinhart.com

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Praha
 • Zájmy
  Programování, Psychologie, Fyzika, Matematika, Počítačové vědy

Recent Profile Visitors

24544 profile views
 1. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Máš pravdu Tome, přidám captchu i na registraci.
 2. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Spíš jsem přemýšlel, že si budu pamatovat u hlasu IP a nedovolím více hlasování u serveru ze stejnou IP.
 3. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Už jsem implementoval jistá opatření, která nutí zadávat captchu a dělá to těžší vkládání nových serverů (je ověřováno daleké více údajů), ale i přesto to je to zneužíváno. I jsem promazal hlasy z dob, kdy se hlasování dalo zneužít.
 4. Koupím Heroes of the Storm key

  Co tě na tom tolik zaujalo, že si chceš kupovat klíč?
 5. [Vymením]Hearthstone beta key

  Vzhledem k tomu, že 7. ledna končí closed beta a teď už se tam může s trochou úsilí dostat každý, tak mi to nepřijde výhodné. např.
 6. Vytvorenie počítačovej poradňe

  A co když ti řeknu, že bez domény a webhostingu se ti to nikdy nerozběhne? Chápu, že nechceš riskovat, ale zrovna doménu a webhosting v dnešní době lze koupit za cenu vstupenky do kina a jestli to je pro tebe moc peněz, tak raději investuj čas někam, kde ty peníze vyděláš a potom budeš moci rozjet takový projekt na úrovni. Možná tón ostatních, kteří ti to kritizují není nejlepší, ale mají naprostou pravdu a měl bys jejich rady poslouchat, protože oni mají zkušenosti, které ty nemáš, ale nejspíš se potřebuješ spálit sám, abys to pochopil.
 7. [Hodnocení] První práce WoW designu

  A právě písmo je nejdůležitější na webu, protože web je o obsahu, a aby obsah šel konzumovat, tak musí být čitelný.
 8. [Hodnocení] První práce WoW designu

  To písmo je max. pro logo a ne pro text. Chudáci lidi, co by na tom webu měli něco číst. Proč je to Facebook logo, tak velké?
 9. Hearthstone

  Vyhrál jsem v giveaway od NVIDIA na Facebooku.
 10. Hearthstone

  Tak už jsem v Hearthstone betě, kdyby si někdo chtěl zahrát, tak můj battle tag SneakerXZ#2591
 11. Hearthstone

  Pokud stále nejste v betě Hearthstone (jako já), tak koukněte na tento zajímavý počin. Je to podobné Scrolls, že to opět kombinuje karetní hru s prvky deskové hry.
 12. Hearthstone

  To zkouším samozřejmě.
 13. Hearthstone

  Nemá někdo klíč na darování nebo účet na pučení?
 14. Programovanie

  Tak zkus i jiné než Nette. Když se zeptáš ve světě, co je Nette, tak na tebe budou koukat jako na blázna. Zkus třeba Symfony.
 15. To zahesluj, aby se nemusel pořád mazat a předešlo se zneužití.
×