Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Best Man - JouJou23

Members
 • Content count

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Posts posted by Best Man - JouJou23


 1. Ahoj, děkuji ti. Avšak bych potřeboval celý PHP script. Jsem lajk a začátečník, nevím jak by kód měl dále pokračovat, jelikož nechápu stále funkci PHP s TSKem. Ohledně panelů. To nepotřebuji, jelikož pracuji na jednom systému, kde bych chtěl vytváření kanálu zautomatizovat. Díky


 2. Dobrý den,

  měl bych na Vás otázku. Hledám nějaký krátký, jednoduchý, zručný a přehledný PHP kód jak vytvořil kanál na TS3 serveru od kterého mám veškeré potřebné přístupy. Ohledně APINY mi nepříjde jako krátké a jednoduché řešení :D Němel by někdo prosím co by mi mohlo pomoci?


 3. c2d.jpg

   

  Prodám ti celý komplet, Intel Pentium Dual-Core 3,06GHz, 1GB Ram DDR2, 40GB HDD SATA,Grafická karta integrovaná: Intel® Q965/Q963 Express Chipset Family (Volný slot na externí grafiku),DVD-ROM + Zdarma licence na WINXP Cena 1800kč + poštovné


 4. Mobilniplatby.cz - Momentálně bohužel musím negativně hodnotit. Na začátku prosince nahodili novou administraci s kterou jsou samé potíže, celý nás SMS script se zhroutil a museli jsme ho znovu programovat, což pro nás znamenalo ztráta peněz a hlavně času. Poslední dobou hledám, kam by jsme mohli přesoupit, avšak nic solidního nenalézám kouknu na ty co jsi psal a dám vědět jak to dopadlo. Díky ;)

   

  To CLOU: Prosímtě, jenom zaregistroval jsem se u toho affox.cz a když dám provizní tabulky tak tam na mě vyskočí nějaké SMS-key.cz pornostavebnice apod. Co si mám vybrat? :-) Nikde jsem se nic nedočetl.


 5. Zdravím Vás zase po dlouhé době :-)

  Koukám, že zhruba po roce co jsem se zde podíval zřejmě fórum hodně upadlo. Viz obrázek.

   

  Plánujete s fórkem ještě něco, nebo už na to házíte bobek?

   

   

  Ps: Zdravím WOLFA, ať ví co a jak... "GRANIT"

  post-10179-0-85264300-1350778465_thumb.jpg

  • Upvote 1

 6. Návod na veřejnou MYSQL:

   

  1) Prihlásime sa do SSH

   

  2)Pôjdeme do zložky "/etc/mysql"

   

  3) Otvoríme si súbor "my.cnf"

   

  4) Zmažeme riadok "bind-address 127.0.0.1"

   

  5)Reštartujeme MySQL "/etc/init.d/mysql restart"

   

  6) Zadáme príkaz "mysql -u root -p mysql" po jeho napísaní vyplníte MySQL heslo.

   

  7) Do konzole zadáme tento príkaz (môžete si ho sami upraviť)

   

  create database mojadatabaza;

  GRANT ALL PRIVILEGES

  ON mojadatabaza.*

  TO 'meno'@'%'

  IDENTIFIED BY 'heslo'

  WITH GRANT OPTION;

×