Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Artie

Members
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Nepřínosný uživatel

About Artie

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. [Python]Chyba ve scriptu

  Zdravím, mám problém se scriptem v pythonu, napsal jsem si jeden prográmek ale nechce mi jet... Skompilovat jde, po kompilaci a zapnutí vypíše následující error: Tady je kód: # Initialize from sys import argv script, user_name =argv # Set variables current = 9999999999 # Get a key press print "\n\n10 Digit Number Wordlist print "\nUsing file: %s" % filename print "\n- - - PRESS CTRL + C TO FINISH AT ANY TIME" raw_input("\nPress any key to ERASE file and begin counting...") # Open file for writing & clear target = open(filename, 'w') target.truncate() # Loop while current >= 1000000000: print current # Convert 'current' interger to string format and write to file str(current) target.write("%s" % current) target.write("\n") # Do the math current = current - 1 else: print "\nSaving & closing file %d." % filename Díky za každou pomoc.
 2. [Kompletní nábor] Mentexis

  Když ti napíše nějakej debil, že chce post GM a má IQ 90, vezmeš ho? Pod 90 je podprůměr, nad 100 průměr a nad 110 nadprůměr... pro ty ostatní, nad 130 genialita...
 3. [Kompletní nábor] Mentexis

  Je mi líto, ale 99% domluv s ostatníma budou cally na Skype. Sežen si jej, seženeš normální za 59,- a když pohledáš v eshopech tak i bez poštovného. PS.: Můžes mi poslat proč jej nemáš do PM.
 4. [Kompletní nábor] Mentexis

  Raily napiš mi na clorky23 a pošlu ti funkční link, kde to stáhneš skoro hned.
 5. [Kompletní nábor] Mentexis

  Kompletní nábor na GM server Mentexis 0/2 Developer SQL Požadujeme: -Ovládání SQL základů -Opravy v DB -Aktivita, kreativita, upřímnost, podstivost -C++ není podmínkou, ale neuškodí -Zkušenosti -Znalosti WoW (počítejte s prozkoušením na Skype) -IQ +100 -Věk 16+ -Ovládání gramatiky! -Mikrofon 0/1 Head GM Požadujeme: -Ovládání SQL základů -Znalost WoW -IQ +100 -Zkušenosti především! -C++ není podmínkou, ale neuškodí -Znalost commandů TC2 -Pevná ruka nad GM -Věk 15+ -Ovládání gramatiky! -Aktivita, kreativita, upřímnost, podstivost -Mikrofon 0/2 GM Požadujeme -Znalost příkazů především -Ovládání gramatiky -Znalost WoW a Zkušenosti -IQ +100 -Kreativita, upřímnost, podstivost, aktivita -Ovládání gramatiky alespoň na mizerné úrovni -Vědět kdy přestat -Mikrofon Nabídneme: -Kvalitní zázemí, minimum lagů a pádů -Vcelku kvalitní web (který mimochodem zatím není, ale brzy bude) -Forum, kde každý hráč najde své místo (zatím není, bude) -Volná ruka pro všechny -Jelikož GM Serveru moc není, slibuji i populaci nejdříve po měsíci funkčnosti serveru -Každodenní hovory na skypu -7 dnů a 24 hodin server online (24/7) -Verze hry 3.3.5a Pište na skype: clorky23
 6. [Warcraft 3 tools] DR a AR

  Super super, ale autorefresh je mi k ničemu pokud mám ghost++ nebo ghostone, taky se to dá vyřešit otevíráním a zavíráním slotů.
 7. Post In-Game GM/Head GM

  Opravdu nikdo nehledá?
 8. Jak Nascriptovat NPC v TC

  Hezký, využiju +1
 9. [Wanted!] GMs&Developers

  Dobrý den, měl bych zájem, více infa naleznete zde: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19788
 10. Přihlášení WebKamerou

  Co se stane, když mě to neidentifikuje, nějak se to pokazí a nebude mě to chtít přihlásit?
 11. Post In-Game GM/Head GM

  2.4.3, 3.3.3a, 3.3.5a.
 12. Post In-Game GM/Head GM

  Dobrý den, Měl by jsem zájem o post GM/Head GM, jakožto GM/Head GM mohu nabídnout: *Vyspělou mentalitu. *Trpělivé řešení problémů. *Časté eventy. *Možnou pomoc s DB (Vyznám se v tabulkách). *ICQ Help. *Mnoho dalšího. *Český jazyk na skvělé úrovni. *1-5 Hodin denně ve hře. Od vás by jsem očekával: *Web na lepší úrovni. *Admina, který ví, co dělá. *24/7 Server online. *+10 hráčů, ať je s kým pracovat. Je mi naprosto jedno, jaký typ serveru to bude, vezmu vše krom RP. Vím, není toho mnoho, ale obsahuje to vše, co jsem zatím těm teoretickým zájemcům nabídnout. Vážné nabídky pište prosím na mail [email protected], nebo na ICQ: 596593907 K dostání jsem zítra (26.8.2010) od 8:00 - 15:00, potom až večer v těchto hodinách (20:00 - 23:00) S pozdravem, Artie.
×