Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Arwing

Members
 • Content count

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Arwing

 1. A to máš u sebe zálohy, že to chceš nahodit?
 2. Post GM/Dev

  Co zkusit rp custom svět s blizzlike raty?
 3. [Nabídka práce] - Roleplay server

  Dobře sestavená poptávka, přeju projektu štěstí.
 4. Gamers-Forge.eu[Dark Soul] LF Team

  Konečně poptávka, kde jsou všechny hlavní body. Přeju hodně štěstí! .-) PS: Celkem pěkný web.
 5. Hledáme Členy Teamu na náš server

  Ahoj, nikde nevidím na co se váš projekt zaměřuje, případně co vůbec nabízí. Zkus to doplnit. :-)
 6. Post GM/Dev

  Případně originální přestavěný 3.3.5a? .-)
 7. Přejmenování NPC

  Po každé změně musíš udělat restart serveru a smazat Cache. :-)
 8. Upgrade Vanilly na TBC

  Stáhni si datadisc TBC a patch po patch si to upgradni na danou verzi. Snažší je však si stáhnout rovnou 2.4.3 clienta. .-)
 9. Moondrey RP přibírá

  Moondrey RP - Projekt s jedinečnou atmosférou - Emulátor: Trinity Core 2 Patch: 3.3.5a Rate: RP Co Moondrey RP znamená? Moondrey RP je název projektu, který založil Michal Najdr alias Dorne. Server je ve vývji delší dobu, prošel mnoha úpravami konceptu avšak teď konečně získal potřebné lidi pro dokončení. Proč se zde objevuje další projekt s RP tématikou? Koncept našeho projektu je zásadně odlišný od aktuálních serverů. Abychom docílili lepších požitků z Role-Play hry, rozhodli jsme se přidat do světa PvP i PvE mechanismy. Slibujeme si od toho větší zábavu pro hráče a zaujmutí širší skupiny hráčů. Hráči mohou využívat složitější c++ scripty (systémy dobývání, půjčování žoldáků atp...) Existuje nějaká záruka, že má tento projekt šanci na dokončení? Ano, existuje. S přihlédnutím na veškeré rozjeté práce a aktuální složení teamu je téměř jisté, že Moondrey RP dostojí svého termínu a dojde po strastiplné cestě až do pomyslného cíle. Využíváte klasické Lore viz. Blizzard? Ne, využíváme vlastní Lore. Proč se přidat do našeho teamu? Mezi našimi členy naleznete řadu profesionálů s dlouho praxí v oboru. Tudíž je u nás možnost se přiučit novému řemeslu od zkušených lidí. Aktuální složení teamu + koho hledáme: Zástupce: 1/1 - technická správa serveru - znalosti SQL, C++ a Core výhodou - spolupodílení na financování serveru - po majitelovi nejvyší post na serveru Lore-master: 2/3 - tvorba příběhů ke questům - tvorba příběhů k eventům - pozorování fora, aktivní přispívání Develop GM: 1/3 - vytváření in-game prostředí - tvorba questů - tvorba itemů - tvorba NPCs Event GM: 0/2 - vytváření eventů Core developer: 1/1 - správa a úprava serverového core Web developer: 1/1 - správa a úprava webu Movie Maker: 0/1 - tvorba PROMO videa - tvorba eventových videí C++ master 1/2 - výroba custom scriptů DBC master 1/2 - výroba vlastních spellů a talentů Důležité informace: Web: http://www.moondrey.eu/ FB page: https://www.facebook...134392593260190 Skype: michalnajdr ICQ: 554-524-858 e-mail: [email protected]
 10. Moondrey RP přibírá

  Náš team byl doplněn o C++ a DBC mastery. Stále hledáme SQLkaře a další....
 11. [FUN] City Conquest

  Script nejede, háže errory při kompilování a po odstranění nejde linknout. Nebyl by někdo ochotný to opravit? Prosím.
 12. Cannabis Event

  Taky bych o něj stál. :-)
 13. Moondrey RP přibírá

  Aktuálně hledáme zejména SQL a Core developery.
 14. Hledám pozici C++

  Mohl by jsi pracovat pro RolePlay projekt? Jsme 3.3.5a. Odpověz ať ti případně mohu poslat další informace.
 15. Moondrey RP přibírá

  BUMP! Za měsíc spouštíme.
 16. Hledám stálou pozici v aktivním teamu

  Ještě hledáš post?
 17. [Nabídka] Nayeth - RPGM/GM

  Ahoj, pokud tě u nás nějaký post zaujme, ozvi se. :-).
 18. Moondrey RP přibírá

  5.5.2013: Projekt už je delší dobu mrtvý, avšak opět hledáme schopné lidi pro práci na nogitu nebo C++kaře. Pokud máte zájem ozvěte se mi. :-) 25.5.2013: Hlašte se prosim přednostně na skype. Děkuji. :-) 1.6.2013: Web zprovozněn! 15.6.2013: Naše práce se blíží k 70%, přestupujeme na In- game práce, hledáme nový post Zástupce!
 19. Hosting pro TBC

  To chápu, každopádně důležité je myslet na to, že ty něco potřebuješ, ne sponzoři od tebe, tudíž je pro ně snadnější si přečíst informace zde, než tě sáhodlouze kontaktovat. Ale jak říkám, je to jen rada. :-)
 20. Hosting pro TBC

  Ahoj, přečetl jsem si tvojí žádost resp. prosbu a abych řekl pravdu moc valně to nevypadá. Teď to neříkám proto, abych si tady zarejpal ale proto, abych ti pomohl. Co se týče tech. věcí Zkus si na topic udělat alespoň 30 min čas. Pořádně si promysli obsah. V tvém příspěvku musíš budoucímu sponzorovi dokázat, že ty jsi ten koho právě hledá. Určitě se vyplatí zmínit minulé zkušenosti/praxi(pokud je). Zmiň kolik máš pod sebou lidí schopných pracovat na vývoji. Určitě neotálej se zveřejněním webu, když ho tady zmiňuješ. Co se týče TBC serveru Jak jistě víš(teda doufám), největší budoucí konkurence pro tebe bude GameNode. Tví sponzoři to ví určitě, proto by jsi měl vytáhnout nějaké ESO, kterým nám ukážeš, že tento projekt máš šanci nějakým způsobem trumfnout. Ať už máš nějaké přidávné vylepšení, či příjemnou změnu v aktuálním pojetí TBC serverů musíš ji zde zveřejnit, jinak je tvá šance na nalezení sponzora téměř nulová. Věřím, že se na mě nenaštveš, že tu tulák Arwing zase lamentuje a vemeš si z mých slov alespoň trochu poučení. Budu velice rád, když ti pomůžu v tvém snažení a ty nalezneš potřebného člověka. Tak či onak držím palce!
 21. LichBane [Trinitycore2][Neplatený]

  Pěkný web, na serveru jsem ještě nehrál tak nemohu objektivně hodnotit, každopádně držím palce ať doladíte mouchy(jestli nějaké jsou)! :-)
 22. HerniSektor

  Mě se líbí odvážné a ambiciozní myšlenky. Zvedám palec nahoru. :-)
 23. Darkgaming.eu nábor

  Ahoj, zkus ještě opravit několik pravopisných chyb a bude to dobré. Jinak držím palce.
 24. Hledám pozici C++

  Přidal jsem si tě na ICQ. Dohodnem to tam.
 25. Ingame GM

  Co ty a RP? :-)
×