Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Theory

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Průměrný uživatel

About Theory

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. prosím pomoc problem eror

  Něco takového už mi psal někdo na skype, nevím jestli jsi to ty. Klikni na open error file a nejníže (podle datumu poznáš) najdeš ten error, který to zrovna teď komplikuje.
 2. Shade of Akama

  Tento problém měl muj kamarád, koukl jsem na to. Na mojí DB mi to šlo, pak jsem zkoušel nahrávat jednu trochu jinou a nešlo to. Ty channeleri byli jinak rozestaveni, rekl bych ze je to tim, bohuzel jsem ale neměl ještě možnost to 100% prozkoušet.
 3. Class Traineri, Weapon Masteri

  nemas vubec zac..kdyztak mi napis a co budu vedet pomuzu ..napisu ti skype do PM
 4. Class Traineri, Weapon Masteri

  Tak si to udělej :-) Udělěj si normální NPC s flagem pro training...a v DB v tabulce myslím npc_train mu nastav co má učit :-))
 5. OC 2.4.3 by Nickk rev. 1oo2

  Prosim poradí někdo? kdyz nahravam ty upravy cele je to jeden velky error..bufferi healer apod tam jsou ale porter..nikde nevite co stim? + jak porterovi upravovat porty?
 6. OC 2.4.3 by Nickk

  chtěl bych se zeptat jestli někdo ví jak upravovat toho teleportera zakompilovaneho do te revky
 7. Kompilace Oregon Core

  Jn to uz jsem udělal..editnul jsem to abych tu neměl zbytečně moc postů na nový dotaz, nevíš co s tím?
 8. Kompilace Oregon Core

  Ahoj, dostal jsem se až k Pokud se vše podaří CMake vám ukáže:"Generating done" a můžeto pokračovat k dalšímu kroku - Kompilaci ..generating done mam ..ale nějak jsem tě dál buď nepochopil, nebo nemám tu složku \win\OregonCore_Script VC90.sln v VS 2008. v C:/build pokud má být tam..můžeš to prosím přesněji popsat co s tím? díky
×