Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Black Wolfík

Members
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Průměrný uživatel

About Black Wolfík

 • Rank
  Level 4
 • Birthday January 29

Contact Methods

 • Website URL
  http://forumcode.eu/
 • Skype
  mutant747

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Zájmy
  No longer interested in WoW! Now, PHP, HTML and SQL is my life :D
 • Projekt
  ForumCode EU
 1. Vznik nového fóra, jak na to?

  To jistě, protože znalosti Administrátora fóra jsou stavebním kamenem
 2. Vznik nového fóra, jak na to?

  Ovšem kde vzít takovou vysněnou komunitu, která bude spolupracovat + k tomu dobré téma na které se bude diskutovat?
 3. Vznik nového fóra, jak na to?

  Vzhledem k tématu bych rád nastolil několik otázek, a kdyby mi na ně alespoň někdo odpověděl a poradil mi, byl bych velmi vděčný Co je základem úspěšného a rozrůstajícího se fóra? Co podle Vás fórum potřebuje pro svůj úspěch? Čím začít při jakémsi "zrodu" fóra? Je rozvržení obsahu fóra opravdu důležité? Co tvoří dobré fórum - komunita / obsah? Jak získat správný obsah, který by zajímal potencionální uživatele? Dobrý nápad na téma fóra - je lepší fórum se zaměřením na jedno (pár) téma nebo všeobecné fórum s prostorem? Předem díky těm, kteří se mi pokusí pomoct s tímto pro mě velkým problémem
 4. OC - rev. 1420 - Crash

  Fault address = Adresa chyby Tzn .. chyba je zde: C:\WINDOWS\system32\kernel32.dll Ale nevím jaká EDIT:Ten Windows je 32-bit nebo 64-bit? Pokud je 64-bit .. což myslím že je, tak tam je blbá kompatibilita, protože OC máš 32-bit verzi ..
 5. Mangos Server

  Jo řekl, řekl jsi že tu vše najde, ale MaNGOS na Cata by tu nenašel proto -rep. EDIT: Ale nebudeme tu z toho dělat naši osobní diskusi jo?
 6. Mangos Server

  Ach jo .. .. Ty lidi jsou čím dál tím horší TADY máš odkaz na SkyFireEMU, kterej jede na verzi 4.0.6a A příště radši hledej EDIT: Není to žádnej instalátor tak si někde sežeň návod a snaž se! Jak říkal bobisu, nikdo ti nic na stříbrným podnose k nosu nosit nebude .. tady to nečekej!
 7. [Javascript] Asteroids

  Pouze na weby BEZ certifikátu
 8. [Javascript] Asteroids

  Na GoogleChrome je to zde: https://chrome.google.com/webstore/detail/hiecifkppbeikckahikkfbpaecbemikn Odskoušeno .. EDIT: Je to mini-aplikace nainstalovaná přímo do prohlížeče, ale jde spustit jen na stránkách, které nemají "https://" - Jak už se můžete dočíst přímo v odkazu.
 9. problém s připojením se na server

  Zjevně localhosta, jak říkal: Po tom, když se zkusíš připojit a napíše ti to to "Unable to connect", co ti vyjede v konzoli serveru?
 10. error v nahravaní db

  Normálně máš jen špatně updatovanou tabulku s creaturama . Musíš li nějakým způsobem nahrát znovu.
 11. [GM,EM,SQL Dev]

  Hezký GL!
 12. 1. Nepochopím jak někdo může napsat "Mi" s "y" .. 2. Když už nic jinýho tak si to hoď do překladače -> Unable to find a volume for file extrasion. Pleas verify that you proper permission. Znamená, že se nepodařil najít svazek pro soubor extrasion (nevím co je ..). Prosím zkontrolujte zda máte správné povolení. 3. Hrůza, Hrůza, Hrůza!
 13. Mám server + veřejnou IP, ale nejde to!!

  Ale pokud ani to nebude fungovat, tak nám budeš muset přiblížit problém ..
 14. Mám server + veřejnou IP, ale nejde to!!

  Ani jsi nedopsal to co se stalo, nebo v čem je problém. Celé vyprávění o tvém problému skončilo: "pripojim se na ten server jen ja a nikdo jiny.." Mohl by jsi prosím upřesnit co se vlastně stalo?
×