Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Andys7

Members
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Andys7 last won the day on November 17 2013

Andys7 had the most liked content!

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Andys7

 • Rank
  Level 3

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Ahoj, jelikož mě zlobí ntb s Cmake ohledně OpenSSL, tak bych měl prosbu, obrovskou prosbu. Nemohla by mi nějaká dobrá duše postnout nejnovější OC? Potřeboval bych vše Core + build.
 2. Cmake - OpenSSL

  Dobře byl jsem na to líný, teď jsem si to prostudoval.. je to super! Ale bohužel to nevyřešilo můj problém, Chocolatey má jen light verzi, zkoušel jsem to i s ní a nejde. Mám prosbu, kde by co mělo být prosím vás? https://ctrlv.cz/POKc
 3. Cmake - OpenSSL

  Ja už jsem asi opravdu marný. Chocolatey jsem nepochopil. Nemohl by mi někdo prosím napsat nějaky navod jak se zbavit tohoto erroru? Jsem asi tupec. Děkuji https://ctrlv.cz/uvUR
 4. Cmake - OpenSSL

  Zdravím, doufám že se sem občas někdo zajde podívat. Měl bych problém, z velké nudy bych si chtěl udělat nějakou tu DB pro své využití a rozvíjení znalostí. Jen to má zádrhel. Když zapnu v Cmake "configure", napíše mi to že nemůže najít knihovny (OpenSSL). OpenSSL mám nainstalované. Použivám Cmake 2.8 a v OpenSSL se neorientuji, ale mám stažené aktualní Win64 OpenSSL v1.1.0h. EDIT: Could NOT find OpenSSL (missing: OPENSSL_LIBRARIES) PS: Cestu mám vytvořenou správně.
 5. Cena spellů - mana

  Zdravím všechny co sem ještě lezou, dělám si jen tak local pro sebe, high stats a napadlo mě že bych si zvedl cenu spellů. Aby například spell Greater heal nestál 865 many, ale 3x - 5x víc, jenže, jsem narazil na problém. Myslel jsem že to půjde nastavit v configu, klasicky zvednu rate na ManaCost, ale ono tam nic takového není, nebo jsem slepý. Ve spell.dbc to jde zvednout, ale musel bych to dělat spell po spellu. Proto se ptám, dá se nějak localně zvednout cost spellů? Děkuji za odpovědi.
 6. Zdravim, po dlouhé době jsem se dal na upravu clienta, ale potřeboval bych někde sehnat cracknuté wow.exe nebo wowhell.exe, zde na foru jsem našel odkaz na stažení ale je již nefunkční. Našel by se někdo kdo by mi to někam uploadnul, nebo někdo s odkazem na download?
 7. Battleground Povoleni

  Zdravím.. Šlo by nějak udělat, že hráči se do BG dostanou jen s určitým itemem? Něco jako povolení ke vstupu do BG? Vím že jde udělat to že zvednete level, ale to se mi moc nelíbí, aby hráči museli mít 71 level. Pak mě napadlo dát do dungu, ale to je tuplem hovadina. Snad se to dá pochopit o co mi jde. Díky
 8. Zdravím, Chtěl bych se optat jak fungují a k čemu přesně slouží tabulky - event_scripts, game_event, game_event_battleground_holiday atp.. Většinu zřejmě odvodím, ale nevím o co tam jde a celkem rád bych se to dozvěděl, hodit se to může a každá nová znalost je dobrá, kdyby se někdo trpělivý a ochotný našel, byla by to paráda. Díky za odpovědi.
 9. Cost + Spell Stats

  Noo.. Podle všeho asi ano,ale příjde mi to banální
 10. Cost + Spell Stats

  No potřeboval bych, aby se po přidání mého patche zobrazoval ve hře ExtendedCost, který jsem upravil a Spell Stat který jsem taktéž upravil. EDIT: Vyřešil jsem to. Díky za vše.
 11. Cost + Spell Stats

  Ano ve hře se to projeví tak jak má. Odebere určitý item, s tím není problém. Patch jsem pojmenoval patch-A.MPQ. Patch jsem dělal přes program " Ladik's MPQ Editor ". New MPQ Archive Pojmenoval jsem ho Patch-A Další --> Create an empty MPQ archive Další, další --> Create "(Atributtes)" file in MPQ Další a dokončit Poté jsem "New Folder" pojmenoval jsem to DBFileClient A zde jsem přidával skrze "Add File(s)" Zavřel a překopíroval do složky "Data", tam kde mám Wow Jsou zde přidány tyto soubory- ItemDisplayInfor.dbc (zde jsem nic neupravoval, ale zdálo se mi to vhodné tam dát), ItemExtendedCost.dbc, Spell.dbc
 12. Cost + Spell Stats

  To přidávám, ale stejně nic. Je nějaká chyba kterou jsem během toho mohl udělat?
 13. Zdravim, chtěl bych se optat co vše musím přidat do nového patche aby bylo ve hře vidět - Nový ExtendedCost a nový Stat Spell (Přidává 20 000 attack power, upravený Attack power 1296). Doufám že je to nějak možné . Kdyby něco chybělo klidně řvěte.
 14. Vyšší lvl než 200

  Ok, dík Wolfe, to si vemu k srdci.
 15. Vyšší lvl než 200

  Zdravím, Potřeboval bych se zeptat zda, když chci udělat dejme tomu server kde bude max 300 lvl, jestli stačí upravit a dodělat tabulku " player_classlevelstats a player_levelstats" . Nebo zda to jsou vůbec správné tabulky, které chci upravit popřípadě jaké bych měl ještě upravit. A zda existuje nějaký lepší, rychlejší způsob. PS: Chci aby se expilo a ne aby to bylo instant. Díky za kladné rady.
×