Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Ganimoth

Members
 • Content count

  447
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Ganimoth

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 12/10/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Bydliště
  Čáslav, CzechDream :)
 • Zájmy
  [email protected] alias vykaslete se na ICQ a podte pouzivat stupidni licenci nezatizeny JABBER!
 1. Váš názor na warez

  Je, policajti maj co delat
 2. Maps WoWResourca

  Čáslav (Středočeský kraj)
 3. Další microsoftmil?

  To ja nekde cetl srovnani bashe a powershellu a zas tak spatne na tom PS nebyl, v necem byl lepsi bash, v necem byl lepsi PS. EDIT: tady : http://w3.linux-magazine.com/issue/78/Bash..._PowerShell.pdf
 4. Další microsoftmil?

  mam pocit, ze Win 2008 server umi pracovat jen v prikazovy radce, resp. Powershellu, ale nejsem si tim vubec jistej.
 5. Další microsoftmil?

  U woken je pruser hlavne bezpecnostni politika (az v poslednich verzich se to lepsi), pak je sebelepsi jadro atd prd platny, kdyz haveti nic nebrani se rozlejzat.
 6. Další microsoftmil?

  Si pockej na Linux Unified Kernel, bude tvuj splnenej sen.
 7. Další microsoftmil?

  mimo jine proto, ze ho na desktopu skoro nikdo nepouziva ) Jinak, ze nepotrebuje firewall to je blbosti
 8. Další microsoftmil?

  Spis ma jen vlastni nazor ) EDIT: to bylo na Kamtara
 9. Další microsoftmil?

  hry uz moc nehraju (ani wow) a tech par co tam mam jsou vesmes zalozeny na Q3 enginu a jsou nativni i pod Linuxe, + Savage a jedna hra pod WINE . Nicmene do oken lezu i tak celkem casto, uz jen proto, ze je mam nastaveny jako defaultni system a nejak je mi jedno kde ten firefox pustim Jinak vo linux sem se zacal zajimat kvuli lidem kolem prave jedny takovy Q3 based hre .
 10. Další microsoftmil?

  Pockat, ty jsi tam nejakou argumentaci videla? Jinak ten fanatickej vidlak je roztomilej, ale vicemene tam vyhral
 11. Další microsoftmil?

  No nevim, ten dotycnej co tam nadava na .net sice muze mit pravdu, ale furt pusobi jako vul .
 12. Mangos a Ascent

  clovek si na pernamentne prznenou cestinu/slovenčinu (nejen pravopisny chyby, ale i hruzy typu W misto V) uz tady vcelku zvykl...
 13. Dungeon Runners

  Po nejaky dobe desne stereotypni hra, nedoporucuju.
 14. Jaká je Vaše plocha?

  plocha cerstve nainstalovaneho Sharpe TD6 (+ RocketDock)
 15. Linux na osobní počítač

  ja bych na vyzkouseni doporucil něco jiného nez virtualiazci, a to instalaci Ubuntu (a jeho variant) prez Wubi. http://www.ubuntu.cz/ziskejte/stahnout si stahni Instalátor pro MS Windows a dal uz je to snadny a nebudes kvuli tomu muset rozdelovat disk.
×