Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Lukzo

Members
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lukzo last won the day on June 24 2011

Lukzo had the most liked content!

Community Reputation

28 Průměrný uživatel

About Lukzo

 • Rank
  Level 3

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Zájmy
  Kumite Karate
 • Projekt
  Hľadám
 1. Lukzo - Developer, Webmaster,Administrátor

  Starý skype nepoužívam a icq taktiež.
 2. Lukzo - Developer, Webmaster,Administrátor

  Obnovujem tému, hľadám dlhodobé miesto. ;-)
 3. Php fusion v7

  Ako administrátor slovenskej podpory (iphpfusion) môžem potvrdiť, že článok od eL-a je naozaj od eL-a! -eL je skúsený programátor. -Je to fajn človek. To je všetko čo som chcel povedať...
 4. Ponuka Gamemaster

  On nespamuje, on odpovedá na to aký si ty nervózny a snažíš sa ho odbiť, nemal si mu na to odpísať, viac by nenapísal ani on. Len tak medzi rečou, snv vieš načo je reputácia? Keby Murko napíše "ok" dáš mu reputáciu aj za to ?
 5. Ponuka Gamemaster

  Pokiaľ sa necháš takto jednoducho vyprovokovať, nemáš čo hľadať na servery. 1. Veľa hráčov je protivných, priam až navyše sebavedomých. (Za počítačom každý že?) 2. Gramatika ? Na kvalitnom servery, sa musíš vedieť aspoň ako tak vyjadrovať. 3. Hádate sa jak malý, nie že by ste sa na to obidvaja vykašlali, ale hádajte sa ďalej, lebo máte veľké egá a nedokážete nič také prehltnúť. 4. Nechcem nikoho s Vás uraziť, ani nič podobné, ale za toto si môžete sami. 5. Murko čo sa na to nevykašleš? Neodpisuj mu, nevšímaj si ho a prestane ho to baviť. 6. Ľudia pre boha postavte sa pevne na nohy, poobzerajte ako to tu vypadá. Skúste tomuto fóru aspoň trošičku dopomôcť tým, že sa budete snažiť správať normálne, a nie ako v letnom tábore. Prepáčte ale, ach!
 6. Lukzo - Developer, Webmaster,Administrátor

  Prosím o zmazanie topicu, miesto som nenašiel, vzdávam to.
 7. Skladam Team

  Prečo neriešime tému ale vek ?
 8. Ponuka Gamemaster

  Ahoj, - Priateľská rada, často sa vyjadruješ "dajako takto", na niekoho to môže pôsobiť dosť hlúpo. (Napríklad na mňa) - Priateľská rada číslo 2, daj si záležať na niektorých veľmi viditeľných chybách ktoré si tam urobil. - Priateľská rada číslo 3, pokiaľ sa niečo učíš nespomínaj to v prihláške, ten kto ta chce vziať do týmu bude potom chcieť od teba viac, a bude od teba čakať viac ako vieš. Vlastná skúsenosť. Už ti môžem len popriať veľa šťastia pri hľadaní postu. S pozdravom Lukáš.
 9. Skladam Team

  Prihláška Dobré ránko, Hlásim sa na : - CORE DEV - DB DEV - WEBMASTER Lukáš.
 10. Lukzo - Developer, Webmaster,Administrátor

  No ok, miesto som si nenašiel, takže prosím Moderátorov/Administrátorov o zmazanie témy... Ďakujem, s pozdravom Lukzo.
 11. Lukzo - Developer, Webmaster,Administrátor

  Stále volný ... no čo už narobím. PRIHLÁŠKA MIERNE UPRAVENÁ! Lukáš...
 12. Lukzo - Developer, Webmaster,Administrátor

  Tiež som si hovoril, že pracovať v blizzarde môže byť fajn, ale neplatia dobre...
 13. Lukzo - Developer, Webmaster,Administrátor

  Mne to aj tak nedá, na klinec to proste zavesiť nejde :/ :-D BUMP!
 14. Prophet´s Lair Hledá nové GM,DEV,SQL

  Prihláška. Pekný zvyšok dňa...
 15. Lukzo - Developer, Webmaster,Administrátor

  BUMP ! Po dlhšej prestávke, kvôli nečakanej chorobe znovu späť a znovu voľný. Posledný pokus o oživenie, potom to už "zavesím na klinec."
×