Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Popa611

Members
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Popa611 last won the day on June 29 2012

Popa611 had the most liked content!

Community Reputation

1 Průměrný uživatel

About Popa611

 • Rank
  Level 3
 • Birthday 04/18/1997

Contact Methods

 • Website URL
  http://lakeshire.eu

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Orgrimmar
 1. GameMaster

  Po milionu let bumpuji =P
 2. Trailer offer

  Is it a new project? If yes, why would anyone offer 140-200 euros then? Nobody can guarantee you that there will be a lot of players playing and you are offering 140-200 euros. If the project will crash it'd be like you threw those euros out of a window. That's why I don't trust this much. Anyway, good luck with it!
 3. Hledám GM post

  Určitě ho doporučuji. Škoda, že už spolu neděláme :-/.
 4. [HELP] Worldserver.exe aneb chyba v DB?

  Nj, jsem blbec. Omlouvám se, díky moc.
 5. Zdravím, mám takový menší problém s worldserver.exe. Pustím ho a po chvíli načítání se zastaví a „říká“: "[1054] Unknown column 'quest_start_status' in 'field list' Your database structure is not up to date. Please make sure you've executed all queries in the sql/updates folders." Updatoval jsem vše, co šlo (až na jeden soubor, který házel error při pokusu o import). Ale pořád to „říká“ toto. Za jakoukoliv pomoc budu vděčný.
 6. GameMaster

  No, nechtělo se mi zbytečně zakládat nové téma . Klidně nějaký moderátor může promazat ty bumpy. Za „chvíli“ to stejně zase bumpnu .
 7. GameMaster

  Cože? Proč? Něco mám špatně?
 8. Patchfinding-Ukážka

  U video ukázky je napsáno v popisku TrinityCore2. Ale chtělo by to dopsat do příspěvku.
 9. GameMaster

  Bump!
 10. Adsense aneb všechna kliknutí = neplatná?

  Krucipísek, jak teď mám získat partnerství na YouTube?
 11. Adsense aneb všechna kliknutí = neplatná?

  A kdybych založil ten adsense z úplně jiné IP s jinými údaji, mohlo by to projít?
 12. Zdravím, nevíte jak je možné, že mi deaktivovali adsense (opět*) a to jsem si nekliknul, nikoho jsem nenabádal ke kliknutí apod. ? Nebo, jak se bránit proti takovýmto kliknutím? *Ano opět, možná mi ho deaktivovali, protože jsem si založil už 3. účet. Ale kámoš (nebudu jmenovat) říkal, že si také založil už několikátý účet pořád se stejnými informacemi (jméno apod. Ačkoliv nevím, jestli ho teď také nemá deaktivovany.). Ano, první dva účty byli založené na neplatných kliknutí (nekamenujte mě), ale tento poslední už ne. Zakládat nový už nechci, protože tento jsem používal na YouTubu. Potřebuji úspěšně vyplnit to odvolání proti deaktivaci účtu. (Zatím to bylo vše neúspěšně). Jak to mám vyplnit, ještě k tomu, když jsem tento účet používal pouze na YouTubu? Tento topic je asi celý blbost, ale budu rád za jakoukoliv radu či zkušenost.
 13. [HELP] Truice-Range check error.

  SQLyog už dávno mám. Používám jak Truice, tak SQLyog. Ovšem jistě víš, že v Truice je to všechno tak trochu přehlednější, že ano? Jakmile jsem zjistil, že mi ty questy nejdou v Truice, tak jsem je šel dělat v SQLyogu. :-) Ale přece jenom je škoda, že mi to nejde v Truice. :-(
 14. Zdravím, když chci vyhledat v Truice jakékoliv questy (i všechny), tak mi to hodí error: Range check error. Zkoušel jsem googlit, hledat apod., ale nic jsem nenašel. Nevíte někdo co s tím? Zkoušel jsem vymazat, stáhnout znovu, ale nic nepomohlo. Za jakoukoliv pomoc budu vděčný.
 15. Gatherer

  Tu Gatherer databazi má většinou každý server trochu jinou, teda aspoň myslím, protože třeba na Twinstaru je možnost si stáhnout jejich Gatherer DB.
×