Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Rimovals2

Members
 • Content count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Rimovals2

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Ingamez
 1. hledám vip systém

  STONERSVK odpadá prý na ten VIP systém ted nemá čas. Mělo by to vypadat takhle VIP Shop System Přes web Administraci aktivuju hráčovi VIP BODY. Hráč bude mít možnost si nakoupit itemy podle ceny. 1.Hráč se se přihlásí na webu na svůj účet ve hře. 2.Může se podívat na stav jeho VIP bodů 3.Výběr postavy na které chce nakupovat 4.Nakoupí si itemy,a přijdou mu poštou ve hře.(Přes DB nastavovat jaké itemy si může vybrat,a koupit je +CENA itemu)+Bude tam třeba možnost koupit si za 400VIP BODŮ - Celý set,zbran,goldy. 5.A nějaký log kdo nakupoval.kdy mu skončilo VIP.Celkově aby měl admin přehled. 6.Aktivuje si Gm Level 1 na 1měsíc,automaticky se odebere. 7.VIP SET možnost si koupit celý set 6částí. Na 1měsíc potom upozorní že hráč používá VIP set víc jak 30dnů.(nebo se za 30dnů automaticky odebere) 8.převod itemů z postavy na druhou postavu,ale potřeba ACC NAME + Heslo + z které postavy se item převede. Otázky apod mi prosím pistě do PM Zprávy děkuji. Zadarmo to nechci :-)
×