Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

ArtStyle

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About ArtStyle

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. worldserver

  Máš pojmenovanou DB worldu, „world“?
 2. Vtipy, Sranda, Vše co vás pobavilo

  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/AAAAAAAAA! :D
 3. Návod na SQL Teleportera

  Díky, snad někdy využiju.
 4. Trinityadmin 3.3.5a

  Mám stejný problém jako Popa..
 5. [Webová aplikace] Bug Tracker

  Užitečná věcička
 6. Dota Allstars

  Tak dovolte abych k tomu něco řekl. Dotu *založil* nějaký člověk co si říkal Eul (ano, podle něj také Eul's Scepter of Divinity). Hra se nedala téměř hrát jak byla unbalanovaná a neoptimalizovaná. Vývoj po něm převzala další persóna. Guinsoo (Jo, Guinsoo's Scythe of Vyse)... a až poté mapu převzal jak ji všichni známe - IceFrog. Ten ji vyvíjel od verze 6. První verze doty byly ještě pro Reign of Chaos. Dotu vyvíjí IceFrog téměř 7 let. DotA se pod Icefrogem jmenovala 'DotA AllStars' a roku 2010 mapou 6.68 se toto přizvísko odstranilo. Toť nahlédnutí do historie Doty, více informací na Wiki. Jo a Dotu ať si děcka klidně zahrajou, jen ať ti poj*baní turci na EB přestanou. Díky bohu za channel CZSK.
 7. GM/Head GM/Sub-admin

  Zdravím, je to už čas co jsem skončil s WoW, ale nyní je ho plno a jsem připraven se vrátit zpátky do něj. Je mi 16 let a mé jméno je Petr. Nejsem nijak obohacen o nějaký programovací jazyk či dotazovací jazyk (SQL či C++/C#), ale 'GMkování' mě baví a nemám problém strávit půlku dne nad WoWkem. Jsem spíše flagmatik/sangvinik, tím chci říct že se moc nehněvám a mám rád dobrou zábavu. Sleduji HIMYM, South Park, House M.D., Misfits. Jsem aktivním uživatelem portálu ČSFD. Milovník filmů a sportu. Dlouholetý hráč Doty, vášnivý lover Bristlebacka a vůbec všech prasat v dotě :-). Největší fanda Natus Vincere (Na'Vi) a SGC. Učím se v photoshopu (zvládnu klasickou signaturu, pozadí na plochu atd.) Kdyžtak moje galerie: http://artstyle.rajce.idnes.cz/Photoshop/. Poslouchám Rock, metal, klasický rock atd. Požaduji: *Dobré prostředí *Neustálý kontakt (např. Skype, TS, Ventrilo, Mumble) *Verzi hry 1.12.1/2.4.3/3.3.5/4.0.6... *Webové stránky *Příjemnou spolupráci *Gramotného admina *TrinityCore, MaNGOS, Ascent, Oregon - cokoli Nabízím: *4 roky aktivního hraní WoW s jednoroční přestávkou *2,5 roku aktivního GMování na hromadě méně populárních serverů - z toho jeden jsem dostal jako admin z 20 na 150 online hráčů *V,celku y dobrou gramatyku... *Všechny běžně užívané GM commandy *'Schopnost' eventování *Mikrofón - v případě potřeby i telefon. *Skype, Ventrilo, TeamSpeak, Mumble atd. *Po náboru do 3 dnů nastoupím (je třeba ještě sehnat adekvátní verzi WoW) *Almost perfect English Co nemusím: *Košíkovou *Pokrytce *Čokoládu *Nechci ani tak moc být pod nadvládou dalšího Hitlera (ve WoWku), pokud to bude potřeba, jsem schopen se jako rozený komunista a fašistický neonacista přizpůsobit (ano, teď žertuju). Pokud se vám má přihláška líbila tak mi prosím napište buď zde do zpráv, nebo na skype ArtStyleFB. Pokud se vám přihláška nelíbila, tak mi prosím nepište ani do zpráv, ani na skype . Kritiku přežiju (co s váma se ještě uvidí). BURNED OUT - ZATÍM PROSIM UŽ NEPSAT!
×