Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Delm

Members
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Delm

 1. Stormrage - nábor GMs a developerů

  BUMP! Stále platí - Server se předělává na 2.4.3 Gigafun. - Připravován nový, přehlednější web - Plánován Transmogrification, Perma Morph, Casino apod. Pokud máte zájem, pište na skype Enigmovi (viz. druhý příspěvek), díky za pozornost.
 2. Jakub Murin (Murko) [?]

  Upřímně byla to jen otázka času kdy Murkoo někoho okrade (mě pomoc SQL injekce na webu za oplacenou reklamu zrušil celý server a ještě říkal že mě zažaluje), aspoň poučení pro příště nikdy nic nedělej dopředu v 90% případu ty peníze nikdy neuvidíš..
 3. 2. web free templatu, to vážně ? Ani žádné utility tam nejsou, nevím to by koupil jen hlupák.
 4. Jméno serveru: Weathful Web serveru: http://weathful.hys.cz/ Realmlist: set realmlist 94.229.33.53 Registrace accountů: http://weathful.hys.cz/?page=reg Emulátor: OregonCore Databáze: UDB Požadovaná verze klienta: 2.4.3 Místo: Česká republika Uptime: 24/7 Rate: Gigafun Linka: 100Mb/s Hamachi: ne - Nový GGF s vlastní databází a spoustou vymožeností. - Profesionální, aktivní a nezaujatý GM team. - Každodenní eventy! - Každodenní updaty pro zlepšení kvality serveru! - Nové a nové itemy pro sebezdokonalování! Přijdte se podívat na náš server Weathful. Za zkoušku nic nedáte.
 5. Help s Quice

  Podle mě je jednodušší dát ingame příkaz ".npc spawntime cislo".
 6. genius7513 [?]

  Další bačův pokus okrást člověka, myslím že mu už nato člověk nikdy nenaletí. (Aspoň z těch co znají jeho historii zde.)
 7. První Design

  Zdravím uživatele WoWresource. Po chvíli strávené se v hrabání ve Photoshopu, jsem se rozhodl udělat vlastní Design. Je velmi amatérský a proto očekávám velikou kritiku. No vim je to strašné, ale tak co.
 8. [TC2] Account Manager

  Tak kdyby se to nějakému člověku líbilo a chtěl bych koupit něco podobného aby věděl na koho se má obrátit. P.S: To je jen můj názor.
 9. Cs 1.6

  Emulátor ? Radši to chvilku studuj než se na něco zeptáš.
 10. Hledám Sponzora

  Zdravím uživatele WoWresource. Po delší době jsem se rozhodl udělat další WoW server. Bohužel ale momentálně nemám finance a proto hledám sponzora, který byse aspon nachvíli rozhodl můj server sponzorovat. Ted bych řekl nějaké informace. Server bude Gigafun 2.4.3. Server bude má včistě vlastní DB, ve které se nachází spousta custom věcí. Například vlastní Itemy, Questy atd. Vím není to nic zvláštního. ale věřím že se s našim nasazením dostaneme na horní příčky CZ/SK Serverů. Taktéž máme velmi propracované jádro, ve kterém se nachází hodně Custom scriptů. (např. Kadeřník, C++ Teleporter, Buffer atd.). Admin Team se skládá ze 4 Developerů, 3 Game Masterů a 2 Event Masterů. Developeři jsou všichni s věkem 18+ a každého znám osobně aspon 2 roky. Takže důvěra je na místě. Ted se vrhneme k webové prezentaci. Máme vlastní web, na kterém můžete najít AccountManager, Online Players atd. Ted co nabízím. Nabízím kvalitní DB a skvělý Admin Team který pracuje každý den a snaží se udělat server co nejlepší. Nabízím také 100% zisk z V.I.P a také zaručuji dost hráčů. Pokud budete mít zájem, napište mi sem. A já vás kontaktuji do PM. Děkuji za pozornost.
 11. Hledám Sponzora

  23 let. Pokud chceš můžu ti poslat fotokopii občanky.
 12. Hledám Sponzora

  Ano byl jsem majitel na GGF u Maniuse. To byl ještě hosting u Team Exon. Bohužel jsem byl o server okraden člověkem zvaný "Bambus". Díky tomu že jsem mu důvěřoval, jsem také o server přišel. Z peněz z V.I.P jsem neviděl ani korunu. Jen pro informaci. //Edit - Ano byl jsem hlupák a neukamenujte mě zato že jsem naletěl jednomu podvodníkovi.
 13. No nic moc. Lepší by bylo připsat co nabízíte pro C++ Developera. Dále není napsané nic, čím by byl daný server speciální. Čím hodláte prorazit a jaké máte cíle. Trošku to rozepsat. Jinak nevím jestli zde seženete C++ Developera bez finanční odměny. Lidé nebudou chtít pracovat jen protože mají místo v GM Teamu. Ber to jako rady do budoucna.
 14. Zakázání Talentu Heart of the Wild

  Je to zbytečné, uživatelem je Adam Chrástek který je již zabanovaný. Takže odpověd je k ničemu.
 15. [Prodám] Web

  Nový Adam Chrástek ?
 16. [PHP] Výpis údajov

  Harmlessi. On se neptal na tvůj výpis. Ale na vyřešení problému. Jen pro informaci, doufám že jsi to pochopil. //Edit - Pardon, špatně jsem přečetl Harmlessův post.
 17. [Hladam] Zabudnute Zony

  Velmi zajímavé. Hodně by mě zajímalo co Blizzard s těmito dvěma ostrovy zamýšlel. A také proč byli smazány. Kdo ví, třeba mi na to odpoví čas.
 18. Jmeno: Ladislav Galla Skype: lada.galla123 WoWresource : Lossreall E-Mail: [email protected] Adresa: Neummana 37, Jihlava PSČ: 586 01, Česká Republika Pan Galla se vydává za profesionálního Webmastera, který slibuje že vám za nízkou cenu udělá web podle představ. Ovšem jak jsem zjistil, nemá vůbec pojem o tom co je to HTML a CSS. Tímto bych vám chtěl přednést pár důkazů. Skype konverzace : Web který jsem mu dal na náhled by u normálního kodéra s referencemi dostal tak za 15 000 kč. Takže mi to bylo podezřelé. Proto jsem zkusil jednu fintu kteru na tomto foru využil uživatel se jménem Jackings. Poslal jsem mu falešný screen s fakrutou. Po tomto od něj následovala tato zpráva. Hned po této odeslané zprávě si mě odstranil z kontaktů. Doufám že mu nikdo z vás taktéž nenaletí a že si na tohoto člověka dá pozor.
 19. Ladislav Galla [76.19.53.*]

  Již se stalo, hlupákovi totiž nedošlo že bydlím ve stejném městě a asi cca 1km daleko. Doufám že ho rodiče tak zmasakrovali že si za PC už ani nesedne.
 20. Ladislav Galla [76.19.53.*]

  To je jediné co na svoji obhajobu hodláš říct.. ? Tak to mě dostalo. + Po chvilce bylo zjištěno že tomuto člověku není ani 18+. Účet byl zřejmě psaný na jeho otce. Takže to mluví za vše.
 21. Ladislav Galla [76.19.53.*]

  Špatně jsem mu tu zpravu poslal. Chtěl jsem napsat "Už jsem ti poslal uhrazení faktury." V tu chvíli jsem si to neuvědomil.
 22. Ladislav Galla [76.19.53.*]

  Dokážu taktéž vysvětlit. Kdysi jsem si přehazoval časi k vůli tomu že jsem neměl koupený program Navicat. Proto jsem si přehazoval datumy atd.. a přeházeli časy... mohu taktéž dodat screeny této konverzace..
 23. NPC Text

  Když se chováš jako Bača, píšeš stylem jako bača, jsi inteligentni jako bača. Nediv se že si myslíme že jsi to ty..
 24. NPC Text

  Bacardi aneb, Bačo a další tvé nicky. Prosím opust toto forum dokud ze sebe neuděláš ještě většího blbce. Normální člověk by z rad ostatních pochopil co má dělat, ale já nechápu jestli si z nás jen děláš srandu, nebo tvá inteligence opravdu nedosahuje hranice normálu. Když už se ti snaží lidi pomoct, pořádně si to pročti a neprej se na každou hovadinu, když to tam máě napsané. Bože. P.S : Kolik účtů ještě hodláš dělat ?
×