Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Wazzup

Members
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wazzup

 1. TC 4.3.4 compilation error

  <Spell *, Unit *> neměla by tam být místo <> tahle závorka ()??
 2. Jak nastavit itemum melle nebo magic requires

  Item.dbc není tabulka.. to je DBC.. máš to v core u dat (dbc, mapy, vmaps..)
 3. Jakub Murin (Murko) [?]

  Tak vzhledem k tomu, že to řešíte na veřejně přístupných místech, tak to řešit opravdu můžu. To bys měl vědět, vzhledem k tomu, že je svoboda projevu [: :oops: Takže se zkus příště chovat jako dospělý, né jako neznáš můj příběh, nesuď mě :D
 4. Jakub Murin (Murko) [?]

  Tady je jen vidět co si za člověka ^^.. děláš, že mu posíláš prachy a bůh ví co všechno.. ale přitom si to jen a jen nechtěl zaplatit. A pokud si převzal jeho práci, kterou si odsouhlasil a nevrátil s tím, že není v pořádku tak jen a jen potvrzuješ co tu je už zmiňováno, že si ho okradl o peníze. Takže teďka má jen důkaz a ještě tě může tahat po různejch čertech :oops:
 5. Server je zaplý ale ve hře je onffline

  Co znám, tak zapnul ^^ právě, že to házelo takovouhle "chybu".. Podle mě máš něco špatně v auth.realmlist.. pokud teda není špatně klient a nebo revize ^^ [:
 6. Server je zaplý ale ve hře je onffline

  zkus dát do localAdress(je to v auth.realmlist.sql) 127.0.0.1,popř... máš dobře nastavený port? myslím tím stejný v configu jako v realmlist + předpokládám, že gamebuild nebo co zrovna v týhle verzi je.. máš správně nastavený ++ Už si to zapnul někdy nebo je tohle poprvý co zapínáš?
 7. Server je zaplý ale ve hře je onffline

  Máš správný realmlist v auth.realmlist.sql? Jinak zkus zkouknout logy.. (pokud teda world, auth jede) víc mě z hlavy nenapadá
 8. Jak nastavit itemum melle nebo magic requires

  Ne, ten item musíš přidat do Item.dbc.. to se stává u custom weps.. mělo by stačit ho přidat pouze do dat v core.. pokud ne tak je za potřebí patch.
 9. Jak nastavit itemum melle nebo magic requires

  Vůbec nechápu co chceš.. E:// myslíš Attackpower a Spell bonus? To jsou spell id, které najdeš např. v Spell.dbc, v jiných itemech, talentech, wowhead atd..
 10. ERROR HELP

  Zkus projít tabulku, mě se spíš zdá, že v ní máš vícekrát allowMount.
 11. Account Manager 2.0

  Ok po delší době jsem se na tu doménu kouknul a něco se změnilo nvm sice proč né už dávno, ale řešit to nebudu.. 1. Diakritika se vylepšila a funguje 2. email odeslat jde, akorát zatím potvrzovací nepřišel 3. heslo změní akorát do manageru a do hry zůstane stejný..
 12. Account Manager 2.0

  Já nahrál několikrát originální tvojí práci. Diakritika nefunguje jenom v opeře a né jenom mě.. Změna emailu není chyba v tom, že nemám SMTP, který mám, ale v tom, že napíše stránka neexistuje Nicméně aby to bylo OK stáhnu si to ještě jednou Ale dost o tom pochybuju.. EDIT:// Tak jsem to nahrál čistý znova a problém zůstává stejný s písmem (s resetem nvm nemám teďka přístup do náky DB)
 13. NPC pre fun server (SQL)

  Jestli je to na TC2 3.3.5a určitě využiju +rep EDIT://Soubor je soukromý.. takže nejde stáhnout
 14. [pomoc] registrace

  Zdravím, mám registraci http://www.wowresour...showtopic=19202 na nejnovější TC. A je problém, že pokuď se nevytvoří ID accountu do tabulky rbac_account_groups tak nejdou používat jakýkoliv commandy ať už pro GM nebo pro hráče. Dovolil bych si vás poprosit zda-li by ste mi nepomohli dopsat script, který mi prostě ne a ne jít.. } if(isset($_GET['activation'])) { $activation_code = mysql_real_escape_string($_GET['activation']); $sql = "SELECT * FROM account_reg WHERE activation_code = '".$activation_code."'"; $query = mysql_query($sql, $connect) or die(mysql_error()); if(mysql_num_rows($query)==0) { $annh2 = "Registrace selhala"; $ann = "Aktivační kód nebyl rozpoznán."; } else { $table = mysql_fetch_array($query); extract($table); if($active==1) { $sql = "INSERT INTO `account` (`username`, `sha_pass_hash`, `email`, `last_ip`, `expansion`)VALUES ('".$username."', '".$sha_pass_hash."','".$email."','".$last_ip."','".$expansion."')"; $query = mysql_query($sql, $connect) or die(mysql_error()); $sql = "UPDATE `account_reg` SET `active` = '0' WHERE `username` = '".$username."'"; $query = mysql_query($sql, $connect) or die(mysql_error()); switch($expansion) { case '0': $datadisk = "Classic"; break; case '1': $datadisk = "The Burning Crusade"; break; case '2': $datadisk = "Wrath of the Lich King"; break; default: $expansion = 0; $datadisk = "Classic"; } $to = $email; $subject = 'Účet zeregistrován - '.$config['server_name']; $message = ' potřeboval bych dopsat k $sql = "UPDATE `account_reg` SET `active` = '0' WHERE `username` = '".$username."'"; $query = mysql_query($sql, $connect) or die(mysql_error()); něco jako (můj trapný pokus) $sql = "INSERT INTO `account` (`username`, `sha_pass_hash`, `email`, `last_ip`, `expansion`)VALUES ('".$username."', '".$sha_pass_hash."','".$email."','".$last_ip."','".$expansion."')"; $query = mysql_query($sql, $connect) or die(mysql_error()); $sql = "UPDATE `account_reg` SET `active` = '0' WHERE `username` = '".$username."'"; $query = mysql_query($sql, $connect) or die(mysql_error()); $sql = "SELECT `id` FROM `account` WHERE `username` = '".$username."'"; $query = mysql_query($sql, $connect) or die(mysql_error()); $sql = "INSERT INTO `rbac_account_groups` (`accountId`, `groupId`, `realmId`)VALUES ('id', '1','-1')"; $query = mysql_query($sql, $connect) or die(mysql_error()); Díky za jakoukoliv odpověď :/ EDIT:// Asi špatná sekce, achjo.. už sem z toho votrávenej
 15. [pomoc] registrace

  Dotestuju to zítra, dnes už jsem utahanej.. Ale 100% se to do tý tabulky nezapsalo.. Asi tam toho skřítka opravdu máš.. Nícméně commandy fungujou a to je to hlavní.. EDIT:// Můžete lock, funguje to z 99,99%. Děkuju moc
 16. [pomoc] registrace

  Tak jsem to vyzkoušel.. v configu jsem to nastavil, reloadnul... a nic.. stále se to tam nepřidalo EDIT:// ok, restart to nějak nakopl.. ale v tabulce se nic nepřidalo/nezměnilo..
 17. [pomoc] registrace

  Myslíš jako dopředu jo? jééžiš
 18. [pomoc] registrace

  No, pochopili jste mě správně. Ale jak to udělat to je již ta otázka co nevím..
 19. Account Manager 2.0

  Zdravím, mohu se zeptat zda-li nevíte proč v opeře v českém překladu znaménka (éíáýžřčšě..) nechce zobrazovat, ale např. třeba chrome ano.. Díky moc za jakoukoliv odpověď (i za nazvání retardem ) Klidně bych věnoval čas i přepisu do češtiny bez znamének, ale jaksi program na otevření .mo nemám, a přepisovat v textáku je strašný //EDITY + nvm či to víš, ale když dáš zmena emailu tak ti to jaksi napíše error 500 (mám origo, neupravený) + heslo mi to změnilo jenom do manageru.. mám TC 3.3.5a patch ..
 20. Správa MPQ archivů

  Dobry vecer, omlouvam se ze obnovuji takto stary topic, ale rad bych chtel chvilku komunikovat s nekym kdo ma zkusenosti s upravou klienta (dbc) hledam hlavne navod na to jak sprovoznit Serverovy patch ktery by spravne zobrazoval staty.. jsem ochotny zaplatit slozenkou az 400Kc pokud patch spolu sprovoznime a ujistite me ze jste ho uz nekdy delal a nejste zacatecnik... Dalsi komunikace na WS je asi zbytecna.. kontaktujte me bud na skype : thekukasisko nebo na mailu: [email protected] Vsem lidem co by chteli zneuzit me nabidky, radim ani nepsat. Dekuju za pochopeni Wazzup PS: prednost dam samozrejme rychlejsim
×