Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

darkmoon

Members
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About darkmoon

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Dark Moon
 1. World server

  né spíše sdílená IP to je tak, když má někdo net na vesnici.
 2. World server

  já tu jsem většinou přes proxy, takže nevím přesně kód pro spoiler.
 3. World server

  ted se omlouvám jestli to tak neni v trinity, protože já používám oregon ale je to skoro samé, takže najdi si v confingu tohle a kdyby si to tam našel, tak tam dopiš to LogFile = "Server.log"
 4. World server

  máš Vmapy ? dobře nastavené confingy ? Je toho hodně čím to může být. Zkus si založit Error log, kde ti vyskočí co se tam vlastně stalo za error, když ti to spadlo.
 5. Dungeon vstup

  Zdravím, jsem prostě bezmocnej ocas at hledám jak hledám nemohu ani za boha najít v DB tabulku, kde se nastavuje pro jaky dungeon je nastaveny level či klíč. v Arcemu jsem to měl hned ale tady v oregon core je to pro mě fakt oříšek.
 6. Pozor na Noeel

  Mě ukradli také muj acc na steamu a vždy do tří dnu byla odpověď a chovali se slušně a do týdne byl učet muj
 7. [Help] Sql Teleporter

  Trochu to oživím, protože to spadlo do zapomnění
 8. Bug- Doplnění hp

  You dont say wireless ? ano vím, že taureni mají nějaké % ale potřebuji je snížit v DB
 9. [Help] Sql Teleporter

  No takže. Jamira, sice web, který si mi poslal je dobrý ale než bych přepsal a předělal vše s trinity na oregon a ještě s wotlk na TBC zabralo by to hodně práce ale snaha se cenní, takže díky i tak. Noeel. Není to tím zkoušel jsem s .gm on i bez pak s raidem i bez raidu. Dneska jsem zjistil zase při portu na Magmus, že mě to portne až za několik minut a stejně do textury. Kdyby byl někdo hodný a zkusil by sepsat ten sql Kód a já bych se podle toho už jen orientoval byl bych mu velice vděčný a myslím si, že i většina lidí co zde chodí pro rady. Děkuji za vaše názory od každého jsem si vzal nějaké ponaučení.
 10. [Help] Custom Boss

  Zdravím, možná vám přijdu jako spamer a hlavně jako noob, že se stále vyptávám někdy na otázky, které zná i začátečnický Dev což vlastně můžu být i já.Držím se přísloví " zeptejte se budeš hlupakem na 5 minut nezeptej se budeš hlupákem po celý svůj život. " Na serveru bych potřeboval přepsat bosse a nebo aspoň jeho spelly aby mohl více ubírat. Možná to příjde až moc stručné ale nevím jak to jinak popsat. Pokud by mi mohl poradit či napsat jaké programy využít já předpokládám c++ a nějaký doprovodný program.
 11. [Help] Sql Teleporter

  děkuj i za rady napadlo mě co takhle to promazat a nechat to jako návod tady
 12. [Help] Sql Teleporter

  Jamira [Err] 1054 - Unknown column 'modelid1' in 'field list' [Err] INSERT INTO creature_template (entry, modelid1, name, subname, IconName, gossip_menu_id, minlevel, maxlevel, Health_mod, Mana_mod, Armor_mod, faction_A, faction_H, npcflag, speed_walk, speed_run, scale, rank, dmg_multiplier, unit_class, unit_flags, type, type_flags, InhabitType, RegenHealth, flags_extra, AiName) VALUES ('190000', '30412', "Quest Teleporter", "Quest porter", 'Directions', '50000', 71, 71, 1.56, 1.56, 1.56, 35, 35, 3, 1, 1.14286, 1.25, 1, 1, 1, 2, 7, 138936390, 3, 1, 2, 'SmartAI'); [Msg] Finished - Unsuccessfully -------------------------------------------------- modelid1 jsem zkoušel měnit vice X
 13. [Help] Sql Teleporter

  Zdravím, nevím opravdu čím to může být mám vše stejné jak ostatní porty ale dam port a napíše port splněn či něco takového a zustanu na tom samém místě. a druhý problém v jaké kolonce v DB je puštění dungeonu pro určitý level ?
 14. Bug- Doplnění hp

  Zdravím, a kde to mohu najít v confingu ? (jen abych nepřepsal nějakou blbost)
 15. Bug- Doplnění hp

  Zdravím, na serveru máme hp nad 10 000 000 a vždy při duelu, když někdo přestane DMG např na 5s tak se druhýmu načte hp do plna a nebo když jde do stealthu. Nevíte jak to zastavit ? a další věc Tauren a Night Elf druid mají rozdíly a to velké ve stejném EQ prostě vše stejny, tak tam jsou rozdíly 3 mega asi vím jak na to ale raději se ptám mám jít do DB a k accountum přidat menší staty ? Všechny classy jsou dodělany až po 255 level takže tím, že to je jen po 70 to asi nebude
×