Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

DOD

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DOD last won the day on April 1 2013

DOD had the most liked content!

Community Reputation

9 Průměrný uživatel

About DOD

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Dedikovaný server

  No, kdyby to lepší bylo, tak to napíšu. Mám pro to svoje důvody. :-) Téma klidně přesunout můžeš, bude to lepší. Server pronajímám.
 2. Dedikovaný server

  Kontaktovano, v pripade zajmu uvadejte prosim prime otazky, at vim na jake dotazy krome datacentra do SZ reagovat. Diky
 3. Dedikovaný server

  Kontaktovano.
 4. Dedikovaný server

  Interni vec, odpoved odeslana v SZ.
 5. Dedikovaný server

  Nabizim dedikovany server o konfiguraci: CPU: i7 2600 RAM: 8GB DDR3 (lze rozsirit) HDD: lze dohodnout Konektivita: 1Gb/s server je v nejmoderjnejsim CZ datacentru. Blizsi info v SZ.
 6. Banování na tomto fóru

  Ten post se vztahuje na tohle forum az od toho: IPB ma.. To pred tim jsou jen moje zkusenosti odjinud, system banovani ale muzou ovlivnit vsude.
 7. Banování na tomto fóru

  Kupkoid ma absolutni pravdu, znam jake to je kdyz dostanou hlupaci pravomoce na oblibenem hernim portalu a proud banovani natoz jejich duvody ma majitel portalu na salamu. Kdyz uz si tam nekdo dal praci dat duvod banu, byl tam vBulletin default napr. spam. Co je tohle za jednani? IPB ma na podobne veci urcite plugin. Pritazene za vlasy to je jako poslat do vezeni cloveka a rict mu, ze za 10 let ho pusti, proc mu ale nereknete.
 8. Vytvoření portálu o herních streamech

  Muj odhad je neco od 0-50 Kc. Ale radsi to napise v PM.
 9. To te zajimat nemusi, konflikt jsme nemeli, jen jsem se nad tim smal prakticky kazdy den vyuzivani tohoto fora. Prezdivku uz nepouzivam a pravdepodobne ti nic nerekne. A ano, byl jsi perfektni kuchar.
 10. Nejvetsi fantazie byla cist tvoje slinty na foru v dobe TBC, tou dobou tu snad nebyla vetsi legenda.
 11. Dedikovaný server

  Vy tu jste hlavně od hloupých otázek které neodkazují na žádnou konkrétní. Dříve to tu bylo docela solidní forum na takovéhle věci. Zkrátka mám k dispozici výkon zde uvedený a zajímá mě jak by se dal z herního pohledu využít - co má podle vás smysl za hru rozjet. Schopnější projekty na této sestavě klidně vezmu pod sebe. Otázka tedy pro hloupější zní, nad jakou hrou typu viz první post by mělo význam uvažovat aby se komunita prosadila případně kdo by měl zájem na této sestavě fungovat se s mou osobou může dohodnout jak jsem uvedl v minulém postu.
 12. Dedikovaný server

  Rád bych to zatím řešil formou PM, později dodám steam/skype. Přepište mi co nabízíte za možnosti a uvidíme na čem se dohodneme.
 13. Dedikovaný server

  Co by sis tam přál napsat? Server je umístěn v malé krabičce v pěkném datacentru? Napsal jsem výkon a konektivitu a zajímá mě co by podle vás mělo význam hostovat za hry. Zkrátka mam zdroje ale ne ideu, vadí ti to?
 14. Dedikovaný server

  i7-2600 , 8GB RAM, 100 Mbps linka Otázka na vás je, co by stálo za úvahu na tom zahostovat. Myšleno jsou MMORPG, FPS(CS 1.6,CSGO) atd. V podstatě nevím jak stroj zaměstnat. Zaměstnat ale něčm rozumným
×