Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Kenway

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kenway last won the day on December 12 2013

Kenway had the most liked content!

Community Reputation

-13 Nepřínosný uživatel

About Kenway

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 11/06/1996

Contact Methods

 • Skype
  Po PM

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Zájmy
  World of Warcraft, Počítače.
 • Projekt
  Na žiadnom
 1. Problém s GM.Logs

  Cau diky ale nemam to tam
 2. Problém s GM.Logs

  Dobrý deň, používam nové TrinityCore2 dátum 19.12 a mám otázku ohľadne GM.Logs pri spustení servera sa mi nevytvorí GM.logs kde sú napísane GM príkazy ktoré GM používa v hre, ani keď som v hre a dávam príkazy tak sa to nevytvorí. Neviete čo s tým? Ďakujem. Pekné sviatky.
 3. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Poprosím administrátora o premazanie len môju ponuku nechať. Ďakujem.
 4. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Nehnevajte sa ale načo budem kupovať vopred domenu a webhosting ked niesu ľudia a neviem či sa to rozbehne? nemám peniaze na rozhradzovanie
 5. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Dakujem uzivatelovi Ali ze sa rad prida. Eessencia nic nejde lebo niesu ludia ked bude team vsetko sa pripravy a spusti predca nebudem kupovat domenu a webhosting ked neni team. Dakujem za pochopenie.ps: pisem cez mobil.
 6. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Ako pozerám zakomplexovaný ľudia nie ktorý by pomohli ale hľadajú dôvod prečo nie. Kupkoid tie -rep si nechaj pre seba je mi to úplne jedno. Hľadáte dôvod ako človeka zhovadiť.
 7. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Je to len ukážka ak sa nájdu ľudia ktorý by chceli pomôcť rád uvítam.
 8. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Zatiaľ provizorná web stránka
 9. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Nechcem nejak konkurovať, kto bude chcieť tak napíše problém nám alebo vedľa do pc.poradna.net. Počítače a okolo toho ma veľmi bavia a rozumiem sa do toho tak prečo nevytvoriť poradňu
 10. Zdravím, dlhšiu dobu som rozmýšľal nad vytvorením počítačovej poradňi. Tak som teda vytvoril stránku PC poradňi kde budú otázky pre pomoc,chat,kontakt a informácie. Stránky sa budú jednať okolo software, hardware, takže výber komponentov atď.. Nechcem ísť do toho sám tak hľadám niekoho skúseného ktorý sa tiež vyzná do počítačov či už software alebo hardware. Každého uvítam poprosím vek 17 a viac a nejaké skúsenosti. Zatiaľ provizorná web stránka http://pc-poradna.php5.sk/ . Bude to dobrovoľné! Poprosím kontaktovať cez PM. Pekný deň. Kenway.
 11. Názor na desing webu

  Osobne sa mi to nepáči, veľmi jednoduché... asi 3/10
×