Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Wardenicek

Moderátor
 • Content count

  685
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Everything posted by Wardenicek

 1. Cataclysm 4.3.4 komplet?

  Ahoj @Arafeus, na Githubu https://github.com/mangosthree/ (MaNGOS three je pro v4.3.4 cataclysm) mas jak core, tak databazi. Tak si muzes MaNGOS zkompilovat, rozjet databazi a mas to.
 2. C++ Teleporter

  [quote name=Bambus ' timestamp='1466703985' post='232732] Dobrý den na revizi 3120 jsme zkoušeli zkompilovat C++ teleportera podle http://www.wowresour...showtopic=24030 . Bohužel vypisuje nějakou chybu. "Cannot open include file :'ProgressBar.h' No such file or directory" Jinak progress.bar máme, a server jede na windowsech. Prosím o radu, děkuji. Nehledal bych v tom nic sloziteho. Podle vseho OregonCore nejnovejsi verze (beru podle branche master v gitu) uz neobsahuje ProgressBar, ktery driv obsahoval. Proto ti spadne kompilace toho teleportera co ProgressBar vyuziva. Takze uz neni komplatibilni s emu a musel bys ho upravit.
 3. Tak tady posílám HTML co jsem udělal a vyzkoušel. Když si pouze změníš cestu v atributu data na svůj wav nebo jiný audio formát, mělo by ti to fungovat. https://gist.github.com/mrfrostikcz/7ea43713ffcc4380116a
 4. Co třeba <object>, aby to hrálo v pozadí nebo <audio> abys měl klasický přehrávač? http://stackoverflow.com/questions/6529645/how-to-add-background-music-to-a-web-page
 5. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Pokud se koukneš na oficiální "wiki" TrinityCore (dle linky od Zechyho a Spichyho) tak na tom opravdu není nic složitého. Pokud nemáš celkově zkušenosti, tak radši pečlivě číst než všechno zkusíš.
 6. [pomoc] registrace

  Pokud jsem to správně pochopil a potřebuješ id vyvořeného účtu vložit i do jiné tabulky "rbac_account_groups", tak by Ti mělo stačit vlastnoručně si určit ID, které pak vložíš i do této tabulky. Prostě jen vybrat z DB maximální ID, přidat mu +1 a vložit při vytváření, ne?
 7. Server cena/výkon

  Opravdu se Ti vyplatí si postavit "server", který dáš do datacentra a budeš platit ještě víc než bys platil za VPS při tomhle výkonu?
 8. WoWenko

  Aby si měl "dokonalý" server, tak bys mohl mít rovnou fulltime zaměstance co by dělal místo běžné práce Tvůj server a pak by vývoj mohl jít slušně dopředu. Těch chyb je samozřejmě dost a je to pořádný kus práce docílit relativně nezabugovaného serveru. Na druhou stranu, pokud Ty nemáš moc zkušenosti s emulací této hry, tak taky to nebude asi moc slavné. Hlavní otázkou bych spíš viděl, jestli na to pak chceš vydělávat anebo to chceš mít jako koníček?
 9. Dotaz k úmrtí

  SkipCinematics = 0 // pokud se navíme o tomhle
 10. Jak píšou ostatní. Ten script co psal Kolinger si ulož např do email-test.php, nahraj na server a spusť. Tam by Ti to rovnou vypsalo chybu, nebo email odejde. Já jsem občas měl problémy u gmailu, že když odesílatel nebyl autorizován k odchozímu serveru (smtp), tak zprávu zahodil. Tento problém jsem měl ale dříve a teď mi funguje odesílání běžně přes mail(), phpmailer i přes knihovnu mail v CodeIgniteru. Zkrátka zkus ten debug scriptu s mail() a uvidíš.
 11. Nabídka hostingu zajímavých projektů

  Pokud by někdo od Tebe chtěl webhosting. Nabízíš mu i nějaké rozhraní na správu FTP, MySQL, případně nastavení php.ini, atp? Nebo se jedná jen o vytvoření vhostu a všechny změny by šli přes Tebe?
 12. Já mám doménu wow-server.cz a jediné co mi ji trochu zvedlo je obsah, jinak si nemyslím, že by měla větší hodnotu. Takže je i xmatova cena 100,- přijatelná
 13. Teď už mě napadá akorát nějaké utilitky navíc, jako jsou např. generátor image sign na fora o postavě. Pak třeba kvůli bezpečnosti nějaký log přístupů k účtu.
 14. Jak vlastně vypadáte v réalu ?

  Domácí hambáč Myslim, že jsem ji dával, ale o forum vedle.
 15. Jak vlastně vypadáte v réalu ?

  Přidám se tedy taky. https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551926_453456484676450_1660992869_n.jpg
 16. Ladislav Galla [76.19.53.*]

  To je opravdu ubohost. Dělat takové blbosti jen kvůli tomu, aby si mohl koupit před základní školou chipsy a kolu. Nejlepší trest by bylo kontaktovat rodiče, aby synáček dostal na zadeček.
 17. ZaPortal.eu[TrinityCore][Neplacený]

  Hodně štěstí. Výstup na mě udělal dojem a web pomocí FusionCMS taky. Snad půjde i počet hráčů nahoru.
 18. Blady [89.190.90.*]

  Přesně tak. Nedávat práva osobě, která Ti ještě nic neukázala. Osobně za doby StoneCore byl i SQL dev zhruba 1 měsíc bez práv a úpravy byly nahrávány skrze jiné členy týmu. Hold nemůžeš důvěřovat všem co se zdají být "v pohodě".
 19. Souhlasím s Xmatem. Osobně jsem rovnež hledal lidi nejdříve odchované na serveru než ostatní.
 20. Jak vlastně vypadáte v réalu ?

  Přidávám taky nějakou fotku. Trochu plavec https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/542017_3396640043852_1042574751_n.jpg
 21. Špuštění serveru

  Pokud heslo k MySQL databázi je "root" tak ano. viz.
 22. Change Password

  Já osobně měl stejný problém když jsem psal "account managera" pro Stonecore. Ale nejsem si jistý, jestli v té době to už tady bylo řešeno. Nicméně jsem vděčil za pomoc Hkartě.
 23. Tak a je tu sraz! [Neoficiální]

  Ano, ale někdy i celého týdne.
 24. Tak a je tu sraz! [Neoficiální]

  Myslím si, že tu ještě je i dost lidí co má prázdniny a pro nás zbylé je to výzva. Taky jdu v úterý do práce, ale neviděl bych to, že tam budeme pít bůhví do kolika.
 25. Tak a je tu sraz! [Neoficiální]

  Praha 20.8. (tj, pondělí) od 18,00 Florenc (střed Prahy) Podnik: U Kazdů http://www.ukazdu.cz/ Co řikáte?
×