Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Defi

Members
 • Content count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Defi

 • Rank
  Level 6

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Slovakia,Prievidza
 1. Sponzorovaní projektů..

  Tak toto by bolo ffajn.
 2. Spusti tam ten Mysql co tam je zabudovany a nemen pripojenie k mysql. Tak co ?? uš funguje ??
 3. To búranie tych budov vo Wintergraspe funguje ale to je asi tak všetko... a ešte tie vozidla .
 4. jj vizera to perfekt! lenže prví krát púšŤam Trinity a neviem kde si mam nahodiť ip aby sa na mňa mohol niekdo pripojiť... viem že to bude v nakom confu ale kde presne... ďakujem za odpoveď EDIT: Asi se to nadstavuje v DB ne ?
 5. Příležitost pro všechny!

  Mňa RP baví ale uš robím na jednom serveru ... Možno keď budem mať čas. A náhodou by som odišiel.
 6. Příležitost pro všechny!

  Tak toto je fajn, jen škoda že je to Mangos a ne Arcemu . A to akože niekomu kdo si vibere napr. ja si viberem Elwyn forest (ak uš nieje niekoho) tak mu ho dáte pre seba ???
 7. Problém s Wifi

  jj dík ale uš som to viriešil a píšem ti uš z notasu
 8. Problém s Wifi

  No uš asi aj viem ako sa hladajú siete len mi píše na moju že má low signal a to som v bite a router ma dosah signalu 300m bez prekasky, a ked ho aj vidim tak se mi nan píše ked sa pripajam že nedokaže sa pripojit k xxxx EDIT:: VIRIESENE, DAKUJEM ZA RADY!!!
 9. Problém s Wifi

  Svieti na orandžovo, skúsim to stlačíť... jj tak trocha viac. EDIT: Mám tam HP Wireles Assistant. EDIT2: Jo, uš mi wifi de ale ako teras možem najsť moj Router ???
 10. Problém s Wifi

  To že ju mam vipnutu som zistil a nejde zapnuť chápeš?
 11. Problém s Wifi

  Ahojte, Prosím vás potreboval by som poradiť ohladom WLAN(Wifi) na mojom notebooku od Orangu. (s internetom od ních) Nedá sa mi niak zapnúť, stále mi píše DISABLED! Mám OS Windows Vista. Ďakujem....
 12. [Antrix][Návod]Jak ho rozjet

  Pozeral si ten topic jak je starej ? Asi ne ... a pochibujem že Antrix se ešte používa/existuje ....
 13. ##DFA ArcEMU Revisions##

  Ak ti to pomože : [DEATH KNIGHT Fix] Runic Power Working Now [Guildbank fix] (Neberte to ako reklamu) + Nejde ti link
×