Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

jinora

Members
 • Content count

  757
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

jinora last won the day on August 15 2010

jinora had the most liked content!

Community Reputation

32 Průměrný uživatel

About jinora

 • Rank
  level unknown

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Náchodsko
 1. Programovanie v C [kniha]

  Pokud chceš knihu čistě o C, tak výborná je ta od pana Herouta. http://martinus.sk/?uItem=74741 (přirozeně že nejnovější vydání).
 2. [HLEDÁM] Strategii

  V tom případě zvol to Civilization V. Je to velice obsáhlá hra se spoustou možností a hraje se dlouho. Na offline hraní ideální.
 3. [HLEDÁM] Strategii

  Styl AoE? Co třeba AoE Online?
 4. Problemek v php

  Ajo, promiň, četl jsem jen to co jsi napsal do odpovědi a ne celý zdroják. edit: Vymaž si ty údaje do MySQL ze zdrojáku :-)
 5. Problemek v php

  Upravil bych to ještě takto, protože se u jména předpokládá že bude vidět. if(isset($_POST["author"]) && trim($_POST["author"])!= "")
 6. Problemek v php

  V tom linku je u FORMu parametr action="add.php" ..takže když se formulář odešle ke zpracování tímto souborem. A výsledek se pak zobrazí v prohlížeči. edit: pozdě
 7. Problemek v php

  Z jakého důvodu píšeš echo "<tr>" ."<td>ID</td>" ."<td>Nazev</td>" ."<td>Popis</td>" ."<td>Autor</td>" ."<td>Stav</td>" ."<td>Vyridil</td>"; Namísto echo "<tr> <td>ID</td> <td>Nazev</td> <td>Popis</td> <td>Autor</td> <td>Stav</td> <td>Vyridil</td>"; Přijde mi zbytečné aby se interpretr musel zabývat spojováním řetězců, když jsou zadané staticky.
 8. Wolf: Taková šikana nic nedělající textury, laserem do břišáků, že se nestydíš!! Pro psaní skriptů můžete normálně použít třeba Visual studio, akorát musíte v nastavení říct že chcete u souborů .uc zvýrazňovat syntaxi jako u C++.
 9. Jop, natoč tutoriál, pokud možno vývoj celé funkční hry typu Mass Effect ať je vše podrobně vidět
 10. Když se podíváš přímo na jejich oficiální tutoriály, tak mají několik GB videí rozdělených dle témat. edit: http://udn.epicgames.com/Three/VideoTutorials.html
 11. Google Plus

  Já si myslím že Google+ naději má (Spíše doufám že uspěje). Na FCB účet mám ale víceméně ho používám pasivně (nepřidávám statusy atd) a spíše vyvíjím aplikace. A i jako vývojář musím říct že se mi stává že bych kvůli FB občas rozmlátil klávesnici o zeď.
 12. Startovní zona

  Ano jde. Vše potřebné si můžeš přečíst tady http://www.trinitycore.org/w/Playercreateinfo_tc2
 13. Hledám admina pro novej Giga Fun WOTLK

  Admina pro novej server, kterej budete zakládat, který má Nějaký základy c++ a každej další jazyk výhodou. Kterému dáte za odměnu web kterej zakoupíte. Budete hledat snadněji, když nabídku napíšete spisovně.
 14. Nábor /INSTANT/ Imnusius

  Čím by měl být zrovna tento instant výraznější a lepší než ostatní? Když je někdo přijat, dostane aspoň email nebo místo na FTP pro svůj web? Proč si vybrat zrovna Vás? Tak to bude výkonné asi jako silnější herní PC?
 15. Moj prvy webtemplate

  Vše se dá, to je pravda :-) Ještě tam přidej patičku. :-)
×