Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

.eLhomer0.

Members
 • Content count

  1205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

.eLhomer0. last won the day on September 22 2009

.eLhomer0. had the most liked content!

Community Reputation

12 Průměrný uživatel

About .eLhomer0.

 • Rank
  ZzzzzZzzzzZZzzzzzzzzz......
 • Birthday March 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Brno
 • Zájmy
  qwwqwqqwqw

Recent Profile Visitors

7449 profile views
 1. Jak vlastně vypadáte v réalu ?

  http://sphotos-g.ak....576704190_o.jpg prostřed
 2. Váš vánoční stromek a televize

  Zase všechny zdravím, chtěl bych jako každý rok rozpoutat válku o nejhezčí stromek. Svůj starý topic jsem nenašel, tak pokuď tu někde bloudí, tak se omlouvám. Minulý rok jsem vyfotil k tomu aji svůj televizor (pro některé to nebylo omylem) tak ke stromku vyfoťte aji svoji televizi Přidávám stromek ) A šťastné a veselé Vánoce
 3. Váš Vánoční stromek?

  Tak se pochlubte
 4. MaNGOS webow 3.x.x

  Musíte mí existují charakter ve hře, ten si pak v administraci nebo v panelu vyberete a vložíte novinku. Stačí trošku ten web poznat.
 5. margin, zarovnanie

  Navíc nevím co je na tom tak strašného popřemýšlet, aby vás napadlo hodit dva texty do dvou různých divů, každému divu dat opačný float a nakonec pomocí margin-left a margin-right nastavit mezeru od krajů. Ah.
 6. Hledáme skoro vše

  Už ti někdo říkal, že za čísly se dělají tečky a né závorky?
 7. [Registrace]Cataclysm

  Promiň, nějak jsem to nepřečítal.
 8. [Registrace]Cataclysm

  Umíš číst? Je to napsaný v topicu.
 9. Dobrý den schaníme sponzora

  Nemá smysl se někam dostat, když nemáte ani 200kč, to mi věř
 10. Rady ohladne veci v db

  Ahoj určitě to jde pomocí SQL dotazu. Jenže fakt neznám strukturu databáze takže ti tak max postnu ukázkový SQL kód. UPDATE `item_template` Set `cost` = '5000' WHERE `type` = '1' item_template = tabulka cost = předpokládaný název sloupce kde je číslo co udává cenu type = předpokládaný název sloupce který udává typ itemu. 5000 = nová cena itemu 1 = typ itemu
 11. FTP Program

  http://www.google.cz/search?hl=cs&source=hp&q=FTP+client&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=&aq=f&oq=
 12. [BUX.to] Klikačka

  Delete.
 13. MySQL 5.1 password error

  Přečti si dokumentaci xamppu.
 14. SQL Inject

  Čo potrebujem je dostať medzy hodnoty: effect_index a amount túto tabulku: Tahle věta je blbost Říká se tomu sloupec.
 15. Jak vlastně vypadáte v réalu ?

  Jako uživatel mám přeci právo vidět moderátora fórumu, na kterej chodím ne?
×