Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Threat

Members
 • Content count

  234
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Threat last won the day on July 25 2011

Threat had the most liked content!

Community Reputation

37 Průměrný uživatel

About Threat

 • Rank
  Level 5

Profile Information

 • Pohlaví
  Neřeknu
 1. [App] WoW Starter - autologin

  reuploadnuto...
 2. [App] WoW Starter - autologin

  Jistěže si nemůžeš být jistý, asi tak jako u každé z aplikací třetí strany. Chápu, že se jedná o citlivá data, já bych taky nerad vyplňoval tyto údaje, proto sem se snažil postnout sem kód, aby jste mohli nahlédnout hlouběji. Ovšem pokud nechceš, nepoužívej, nestojím tvoje nedůvěřivé příspěvky.
 3. [App] WoW Starter - autologin

  Vyšla nová verze! Opravuje drobné chyby v kódu a bezpečnosti - http://leteckaposta.cz/644306297
 4. [App] WoW Starter - autologin

  Chtěl sem použít starter, který tady někdo postoval, ale program byl příšerně zabuggovaný a po prvním zapnutí vyhodil asi 3 chybové hlášky, což mě donutilo napsat vlastní jednoduchý WoW starter. WoW starter + Spustí váš WoW klient, zastává funkci launcheru + Možnost přidání vlastního realmu + Program automaticky předvyplňuje hodnoty k vašemu účtu (Jméno, pw. + automatický login), tak že nemusíte ztrácet čas vypisováním Náhled DOWNLOAD http://www.multiload.cz/stahnout/206031/wow-starter-2-rar/ Zdroják http://paste2.org/p/730365 Feedback vítán
 5. Jaký server..?

  No a co se ti na tom nezdá? Svým kamarádům může důvěřovat, kdežto anonymním uchazečům důvěřovat nejde. Není na tom nic špatného, ba naopak, server jim není lhostejný.
 6. Syndark [TrinityCore][Neplacený]

  Proboha, lidi, ještě nevíte, že z WoWresource ještě nikdo nikdy za nic neplatil? Pro 13-ti leté děti je platba za služby na internetu něco jako sex A ptát se na doklad o zaplacení, či po tom nějak hlouběji pátrat je ztráta času, navíc je jasně vidět, že to dotyčný administrátor zkopíroval.
 7. Instalace MysQL

  Taková, jakou nabízí stahuj.cz? (5.1.37)
 8. Jaký server..?

  O všechny výše zmíněné servery se starají noobové. Profesionálnější team najdeš jen u twinstaru. Bohužel. Možná nesplňuje všechny tvoje požadavky, ale to, že jede stále na 2.4.3 dokazuje jen jejich neukvapenost. Na jiných CZ/SK serverech se nedá hrát.
 9. [Hledáme] Skoro vše. !!

  Mohl bych se zeptat, k čemu přesně sháníte C# developery?
 10. Google Wave

  Vítej na internetu Sneaku! Myslím si, že vymýšlet nějaké komunitní služby v době vlády Facebooku je jen mrhání penězi a je jedno zda jsou z pokladničky Google (Wave) nebo MS (Live), obě služby jsou IMHO odsouzeni k živoření na pokraji zájmu, navíc zde hraje i fakt, že obě zmíněné firmy nebudí (ohledně soukromí) v uživatelích důvěru, což není v případě budování komunitní sítě asi to pravé ořechové
 11. Takové výdělky nemáme, abychom mohli financovat kvaliní práci programátorů. Na čem sou ale postaveny veškeré OpenSource projekty? Pouze a jen na svobodné vůli programátorů, kteří to dělají se zábavy. Já nabízím rozšíření znalostí, obzoru, referencí. Do budoucna i finanční ohodnocení.
 12. Zdravím, přicházím s nabídkou volného místa PHP, C++ programátora pro eXperience server. PHP, C++ programátor se bude zaměřovat na webovou podporu WoW ligového systému s komunikací se hrou. Popis systému Jak už bylo řečeno bude se jednat o WoW ligový systém. Pokud nevíte co ligový systém je, můžete se podívat například na United-Games Counter-strike ligu - odkaz. Samotný systém bude spočívat v organizování zápasů (arén/BattleGroundů) přes webové rozhraní, zakládání teamů, guild hledání soupeřů, zpracování výsledků soubojů, honoru, AP, tabulky výsledků a nakonec vyhodnocování a věcné ohodnocení výtězů ligy od sponzorů. Cílem bude přinést do World of Warcraft hry více zájmu, zábavy a rivality ve hře. Proto hledám zkušené programátory v oblasti PHP/MySQL/SQL. Děkuji za případné nabídky. Žádosti zasílejte PM nebo do tohoto topicu. eXperience team
 13. Midgard [TrinityCore2][neplacený]

  Felixi? Kdysi dávno (Asi před dvouma rokama) jsem si u Vás kupoval VIP III. kde mi bylo řečeno, že "account se stává mým majetkem a nemám důvod proč bych o něj měl přicházet". Šlo by account obnovit? Děkuji, rád bych ho věnoval kamarádovi, který hraje.
 14. Nabízím se jako GM / SQL DEV

  Imru, jako jednoho z mála lidí doporučuji, mám mnoho zkušeností s jeho prací v teamu a můžu říct, že to je opravdu slušný člověk, komunikace na úrovni, zájem pro práci taktéž.
 15. Myslím si, že je to jedna z nejdůležitějších informací pro TC uživatele. Pokud si myslíš, že to každý najde na UDB tak si na omylu. Včera mi psali tři lidi, že s tím chtějí pomoct. Padaly dotazy co je to "repo" atd, atd. Návod jsem proto sepsal, rozeslal jim jej a v tu chvíli mě napadlo, že by se možná i třeba hodilo někomu na wowresource. Nesnáším pičmulínky jako si ty. Víš někdy je třeba kouknout se na své topiky a pak porovnávat. Pokud jsem tímto topicem někomu uškodil, klidně to smažte. Nestojím o wowresource slávu, posthunt, chatování a hádání se s pičumulínky jako si ty. Až budu mít další věc (dle mého názoru velice užitečnou), kterou bych chtěl zprostředkovat mezi ostatní, klidně ji sem postnu, na pičumulínky se už ohlížet nebudu a vůbec, je mi z tohoto fóra špatně.
×